Editörler : Pangaea
«9101112131415161718192021
04 Şubat 2021 15:35

Ben yüz bin olsun da isterim. Kaldır ücretliyi yüz bin de olur. Ama bu sene iki bin on yediye benzer bir senaryoya kendimizi hazırlasak iyi olur. Altmış bin bu sene olmaz. Çift atama da artık yetişmez. Tekte 30-40 verirlerse ne ala vermezlerse iki bin on yedinin aynısı olacak. On-on beş güne takvim çıkacak, tek atamada yirmi bin alıp kapatacaklar. Normalde şubatta ek atama haberi gelir. MEB'den çıt yok hala. Bunun iyiye işaret olmadığını söylemek karamsarlık olmasa gerek, değil mi?

Veysi Sekban
Aday Memur
04 Şubat 2021 15:40

hocam sayı hakkında yorum yapamayacağım ama bende sizin gibi tek atama olacağını düşünüyorum. çünkü girdiğimiz sınavın son kullanma tarihi dolacak şurada 5-6 ay kaldı 2021 kpss'ye. 60 bin zaten bence de zor ama bunu talep etmek yüzsüzlük/arsızlık değil, çünkü raporlar ortada. tamamen karamsarlığa da kapılmaya gerek yok.

Alper Akova, 3 yıl önce

Ben yüz bin olsun da isterim. Kaldır ücretliyi yüz bin de olur. Ama bu sene iki bin on yediye benzer bir senaryoya kendimizi hazırlasak iyi olur. Altmış bin bu sene olmaz. Çift atama da artık yetişmez. Tekte 30-40 verirlerse ne ala vermezlerse iki bin on yedinin aynısı olacak. On-on beş güne takvim çıkacak, tek atamada yirmi bin alıp kapatacaklar. Normalde şubatta ek atama haberi gelir. MEB'den çıt yok hala. Bunun iyiye işaret olmadığını söylemek karamsarlık olmasa gerek, değil mi?

tubikontindet
Kapalı
04 Şubat 2021 15:51

Boş yapma

Alper Akova, 3 yıl önce

04 Şubat 2021 16:02

Stresinizi anlıyorum, yüz binlerce öğretmen aynı stresi hep beraber yaşıyoruz. Ama bu üslupla kimseyle tartışamazsınız. Hadi tartıştınız, asla haklı çıkamazsınız. Ben yine de şunu söyleyeyim. Takvim geldiğinde burada olacağım Allah ömür verirse, altmış bin veya tek atamada kırk bin gelirse açık yüreklilikle özür dileyeceğim. İki bin on yedi senaryosuna benzer bir şey yaşanırsa aynı şeyi siz de yapacak mısınız hocam?

tubikontindet, 3 yıl önce

Boş yapma

04 Şubat 2021 16:08

Şanslıyız ki ülkemin öğretmen profili tamamen sizin gibi insanlardan oluşmuyor. İyi günler dilerim.

tubikontindet
Kapalı
04 Şubat 2021 16:12

Boş yapma

Alper Akova, 3 yıl önce

Şanslıyız ki ülkemin öğretmen profili tamamen sizin gibi insanlardan oluşmuyor. İyi günler dilerim.

sınıfögrtmn
Aday Memur
04 Şubat 2021 18:32

Vay be adam 17 aralıkta açmış konuyu o günden beri bir duyum gelir diye gözümüz yollarda bekliyoruz

Faramir66
Şube Müdürü
04 Şubat 2021 18:48

Daha ne kadar devam edilecek acaba? Öğretmenden yana tavır koymayan Meb bakanı, aylardır öğretmenleri sinir stres sahibi yapan bir yönetim.. olan bu ülkenin gencecik evlatlarına oluyor.

lunaaaa
Aday Memur
04 Şubat 2021 19:00

Stresten insanların kafasında saç kalmadı

anteplimatetikci
Aday Memur
04 Şubat 2021 22:19

Faramir66 hocam gerçekten merakımdan soruyorum sizin hiç bir uğraşiniz yok mu her şeye bir yorum yapıyorsunuz herkese laf yetistiriyorsunuz bence bir etkinlik felan bulun kendinize psikolojiniz için rica ediyorum...

Faramir66
Şube Müdürü
04 Şubat 2021 22:34

Hocam ne yazık ki kabul ediyorum psikolojim bozuldu artık. Baba evinde 5 kuruşsuz sigara parası almaya artık dayanamıyorum. Allah yardımcımız olsun. Yine de özür dilerim siteyi kirlettiğim için.

anteplimatetikci, 3 yıl önce

Faramir66 hocam gerçekten merakımdan soruyorum sizin hiç bir uğraşiniz yok mu her şeye bir yorum yapıyorsunuz herkese laf yetistiriyorsunuz bence bir etkinlik felan bulun kendinize psikolojiniz için rica ediyorum...

anteplimatetikci
Aday Memur
04 Şubat 2021 22:56

Hocam estağfurullah sadece şunu bilin burdakilerin çoğu troll zihninizi yormayın istedim yoksa isteyen istediğini konuşur son olarak inşallah en kısa zamanda düzgün bir açıklama gelir kalın saglicakla

04 Şubat 2021 23:06

Yahu mübarek kimler, kaç kişi troll? Faramir 66, iletişim kurarken birçok zaman kırıcı ve hakaret içeren bir dil kullanıyor. Sadece Faramir'in değil, buradaki her bireyin sorunları, problemleri var.

Diyorum şu şu sebeplerle 60 bin makul bir sayı değil.

Diyor ki "Ha ha, kontenjanda değilsin deemi. Git daha iyi çalış" veya "Höö sen mezun olana kadar biz kontenjanı dolduracaaaaz." Birçok üye Faramir'in bu ve buna benzer davranışını eleştiriyor zaten.

anteplimatetikci, 3 yıl önce

Hocam estağfurullah sadece şunu bilin burdakilerin çoğu troll zihninizi yormayın istedim yoksa isteyen istediğini konuşur son olarak inşallah en kısa zamanda düzgün bir açıklama gelir kalın saglicakla

05 Şubat 2021 13:49

Sayın MEB Bakanı Ziya SELÇUK bugün NTV 05 ŞUBAT 2021 Cuma saat: 22:00 - 22:55 arasında NTV Kanalında Özel Röportaj / Ziya Selçuk programı var. NTV Watsap hattından sorularınızı gönderirseniz seviniriz.

08 Şubat 2021 16:11

#SnErdoğandan60binoğr HAYDİ DESTEĞE

Toplam 416 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi