Editörler : F16 Gökçen
10 Mayıs 2019 13:37

THY Teknik Mayıs 2019

Merhabalar,

THY Teknik bir çok mühendis kadrosu için ilan vermiş.

Uygun olan bir ilana başvurdum.

Bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecektir?

İngilizce sınavı online mi oluyor?

Mülakatta ne gibi sorular soruyorlar?

Daha önce giren veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

braince
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:56

Merhabalar, sınav daveti geldi mi acaba size?

Ben de başvuru yaptım, kariye.net'ten cv görüntülendi fakat bir davet almadım.

Planlamaea
Aday Memur
17 Mayıs 2019 09:07

Henüz Cv'mi goruntulemediler. Bir davet mektubu da gelmedi.

THY teknikte çalışan bir tanıdık; bayramdan sonra görüşmeye çağırmaya başlayacaklarını, Eylül de işe alımları gerçekleştireceklerini iletti.

17 Mayıs 2019 17:19

Merhaba,

17 Mayıs 2019 17:20

Merhaba,

13 Mayıs'ta CV görüntülenmem oldu teknik tarafından fakat hala bir dönüş alamadım

Planlamaea
Aday Memur
17 Mayıs 2019 18:01

Hangi pozisyonlara basvurmustunuz?

braince
Aday Memur
17 Mayıs 2019 19:29

Ben kendi adıma cevap vereyim, hemen hemen tüm ilanlara başvurdum =) Nolur nolmaz diye, online sınav olacağı yazıyor ilanda.

Eylül'e de baya var neden bu kadar uzatılıyor acaba süreç anlayamadım.

Planlamaea
Aday Memur
18 Mayıs 2019 08:45

İlanlarda bu alanda minimum 3 yıl çalışma gibi kısıtlar vardi. Örnek vermek gerekirse planlama için 3 yıl deniyordu. Benim de 5 yıllık tecrubem olduğu için başvurdum.

Ön eleme olacak diye biliyorum. Sonuçta bir nedenden dolayı 3 yıl kısıtı koymuşlardır.

braince
Aday Memur
18 Mayıs 2019 22:08

Benim de +3 yıllık deneyimim ve ilandaki programlarla ilgili tecrübem bulunuyor. Bu firmanın alımlarda nelere gerçekten dikkat ettiğini tam olarak kimse anlayamamış(referans,torpil,deneyim). İçerden bir arkadaş söylemişti, ben buraya sınavsız bile gelen olduğunu gördüm sen hepsine başvur diye. Ben de başvurdum, eleyeceklerse zaten her türlü elerler..

Planlamaea
Aday Memur
19 Mayıs 2019 00:18

Şansımızı deneyeceğiz. Belki torpilsiz de girebiliriz.

Bayramdan sonra çağırmaya başlayacaklarımis. Beklemedeyim.

braince
Aday Memur
19 Mayıs 2019 04:18

Umuyorum, sınavlarda kendime güvenim var ama bu torpil olayları işin içine girince daha fazla şans gerekiyor sanırım. Çağırmaya başlamadan önce online sınav yapacaklar ama tarihleri bile belli değil.

Planlamaea
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:03

Evet ya tarihleri bile net değil. Hergun maile bakıyorum atlamamak için.

Bu arada THY teknikte giriş mühendis maaşı ne kadar acaba. Özel sektörü bırakıp girmeye değer mi acaba diye de düşünüyorum.

braince
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:17

Maaşlar hakkında çok net bir bilgim yok maalesef, ben bu zamana kadar hak ettiğim ücreti alamadığım için bana göre yüksektir: ) Ama tabi değişir kişiden kişiye.

Hala bir dönüş olmadı değil mi?

Planlamaea, 5 yıl önce

Evet ya tarihleri bile net değil. Hergun maile bakıyorum atlamamak için.

Bu arada THY teknikte giriş mühendis maaşı ne kadar acaba. Özel sektörü bırakıp girmeye değer mi acaba diye de düşünüyorum.

Planlamaea
Aday Memur
21 Mayıs 2019 19:31

Yok kontrol ediyorum ben de maillerimi ama herhangi bir dönüş olmadı.

Kariyer.net'de de ilanın başvurularını en son 8 gün önce incelemişler.

Soruşturmak lazım aslında süreç takvimini.

braince, 5 yıl önce

Maaşlar hakkında çok net bir bilgim yok maalesef, ben bu zamana kadar hak ettiğim ücreti alamadığım için bana göre yüksektir: ) Ama tabi değişir kişiden kişiye.

Hala bir dönüş olmadı değil mi?

braince
Aday Memur
22 Mayıs 2019 12:01

Merhabalar, geri dönüş oldu mu acaba size?

ellight, 5 yıl önce

Merhaba,

13 Mayıs'ta CV görüntülenmem oldu teknik tarafından fakat hala bir dönüş alamadım

Planlamaea
Aday Memur
22 Mayıs 2019 16:31

Merhaba arkadaşlar,

THY teknik tekrar ilana çıkmış. Bu sefer tek bir ilan var ve bütün bölümler içinde.

Sizce Mayıs'ta ki basvurumuzun önemi yok ve süreç yeniden mi başlamıştır?

braince
Aday Memur
22 Mayıs 2019 16:56

Merhaba ben de gördüm şimdi ilanı, umarım yeni süreç değildir. Sınava herkesi davet edeceklerini bilsem oturup çalışacağım ama o bile belli değil.

Planlamaea, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar,

THY teknik tekrar ilana çıkmış. Bu sefer tek bir ilan var ve bütün bölümler içinde.

Sizce Mayıs'ta ki basvurumuzun önemi yok ve süreç yeniden mi başlamıştır?

goki95
Aday Memur
14 Haziran 2019 22:02

10 mayıs başvurulari için davet alan varmı 14 haziran oldu daha cevap yok ik yi arayıp soran varmi

braince
Aday Memur
15 Haziran 2019 01:23

Maalesef hiçbirimiz sınav ile ilgili bir geri dönüş almadık, yalnızca kariyer.net ' ten cv' ler görüntülendi.

Benim düşüncem 13 temmuzda genel mühendis alımı için sınav yapılacak, biz de o ara sınava gireriz. Ama tahmin tabi ki de.

goki95, 5 yıl önce

10 mayıs başvurulari için davet alan varmı 14 haziran oldu daha cevap yok ik yi arayıp soran varmi

goki95
Aday Memur
15 Haziran 2019 21:37

başvurudaki kriterlerin hepsi tutuyormuydu senin bölümün ney ingilizce seviyen ne

goki95
Aday Memur
15 Haziran 2019 21:38

birde insan kaynaklarını arayıp sordunmu

Toplam 120 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi