Editörler : Pangaea

raporsuzzdeli
Kapalı
12 Temmuz 2018 22:10

4001 ile mi alırlar yoksa büro bölümü mezunu olma şartı ararlar mı ?

gündenkalan, 6 yıl önce
Başvurular 16'sında

jeolog23
Memur
16 Temmuz 2018 13:58

+

violetter
Şube Müdürü
16 Temmuz 2018 22:33

"On aylik hafta sonu sadece cumartesi mesai var bu sene icin seneye olmasi buyuk ihtmal ama olmayabilirde"

dostum şunu diyerek ne demek istedin ben açıkçası anlamadım. yani 10 aylık haftas onu derken?

her smt çalışılmıyo di mi arada bir cumartesi de çalışılıyor mu demek istediniz?

ya da siz cevaplamazsanız bir başkası bu konuyu biliyorsa izah edebilir rica ediyorum.

01234567891011, 6 yıl önce

Tum sorularinizi tek elden cevaplayayim. Nufus ta buyuk illerde calismak zordur cunku yogundur. Ben bunalmam diyorsaniz vatandasla ic ice olmayi severim diyorsaniz o zaman tmm. Kaymakamliklar merkezlere nazar an daha sakindir.On aylik hafta sonu sadece cumartesi mesai var bu sene icin seneye olmasi buyuk ihtmal ama olmayabilirde kimliklerden oturudur bu mesaide saat dorde kadar. Her haftasonu herkes gitmez nobetlese gidilir. Diger turlu secim ve sinav donemlerinden mesai olur. Sozlesmeli olacaginizdan oturu 213 tl mesai ucreti alirsiniz. Net maasinizda minimum 2900 den fazla olur. Puan siralamasi da tamamen nasibinizle alakali olan bir durumdur. Hepinize bol sans.

violetter
Şube Müdürü
17 Temmuz 2018 16:43

yukardaki yazıyı cevaplayacak biri yok mu?

nüfus başa bela bi yer mi cmt çalışma oluyo mu yoğun yerlerde kafa yedirtiyo mu ? şu an başvuru sürecinde ama kimse yazmıyor garip

ozzy05
Yasaklı
17 Temmuz 2018 16:55

nufus küçük illerde sakin büyük illerde yoğun.nufusü lisanlar zıplama yeri olarak kullnaıyor adam pek durmuyor.cumartesi pazar sıav durumuunu seçim durumuna göre çalışır hocam

violetter, 6 yıl önce

yukardaki yazıyı cevaplayacak biri yok mu?

nüfus başa bela bi yer mi cmt çalışma oluyo mu yoğun yerlerde kafa yedirtiyo mu ? şu an başvuru sürecinde ama kimse yazmıyor garip

violetter
Şube Müdürü
17 Temmuz 2018 17:05

zıplama derken boşta durmaktan iyidir diyip bi süre takılıp tekrar sınava girip merkeziye ya da istifa edip başka 4bliye geçiş zıplaması gibi mi diyosun?

nüfus bu kadar kötü mü cidden ya

. haftasonu bazı durumlarda çalışmak hoş değil gerçekten fakat bu her zaman olan bişey değildir sanırım di mi? örnek verebilri misiniz mesela kimlik kartı yenilmeme olabilir başka? sınav derken?

ozzy05, 6 yıl önce

nufus küçük illerde sakin büyük illerde yoğun.nufusü lisanlar zıplama yeri olarak kullnaıyor adam pek durmuyor.cumartesi pazar sıav durumuunu seçim durumuna göre çalışır hocam

Esra9002
Aday Memur
17 Temmuz 2018 19:02

Nüfus çok yoğun arkadaşlar. Büyük illerde çalışmak çok zor bir dk boş duramıyoruz aşırı kalabalık. Hafta sonu çalışması var dönüşümlü geliniyor bu sene sonuna kadar. Ama mesai devamlı olacakmış gibi duruyor. Ehliyet pasaportta nüfusa geçtiği için cumartesi günlerine de pasaport randevusu veriliyor. Maaş 3000tl artı mesai normal çalışma saati 8buçuk 5 yarım saat öğle molası. Mesai 6ya kadar yani 8buçuk 6 arası çalışıyoruz. cumartesi 9-5

violetter
Şube Müdürü
17 Temmuz 2018 19:39

Saka yapiyo olmalilar? Son umudum nufustu mulakat kismi sinir bozucu fakat calisma kosullari daha uzdu. Evet pasaport artik nufusa gecti ama cmt de bunun icin calisilir mi 9 5 nedir ya devlette? Yani normal bi memur calisma yukumlulugu artti diye haftasonuna is bindiriler mi adama? Cok abes. O zaman ben sehrimde ilan olmadigi icin baska sehiri yazacaktim fakat simdi cok soguttu sizin yaziniz. Ozel sektorde zaten boyle calisiyoruz biz. Bazen cmt calisiyoruz o da her zaman degil nufus gibi. Is yogunlugunu anlarim insanla muhattabiz fakay cmt cok kotu. Ogle arasi bir saat olmasin? Yarim saat yazmissiniz. O ne oyle okul tenefusu gibi...

Nufusa bak yaa. Üzdü.

Esra9002, 6 yıl önce

Nüfus çok yoğun arkadaşlar. Büyük illerde çalışmak çok zor bir dk boş duramıyoruz aşırı kalabalık. Hafta sonu çalışması var dönüşümlü geliniyor bu sene sonuna kadar. Ama mesai devamlı olacakmış gibi duruyor. Ehliyet pasaportta nüfusa geçtiği için cumartesi günlerine de pasaport randevusu veriliyor. Maaş 3000tl artı mesai normal çalışma saati 8buçuk 5 yarım saat öğle molası. Mesai 6ya kadar yani 8buçuk 6 arası çalışıyoruz. cumartesi 9-5

criminal-minds
Aday Memur
17 Temmuz 2018 20:54

arkadaşlar nüfus ilanına başvururken "Hakkında bilgi verecekler" "Çalışma yeri bilgisi" falan

sekmeleri atlayıp direk kaydete geçiyor. Bu durumla karşılaşan varmı sizce sistemsel bi hatamı.

ne yapmalıyım?

jeolog23
Memur
17 Temmuz 2018 21:36

Onu boş geçin hocam. Herkesin aynı zaten önemli bisey olsaydı sistem izin getirdi yazmaya.

criminal-minds, 6 yıl önce

arkadaşlar nüfus ilanına başvururken "Hakkında bilgi verecekler" "Çalışma yeri bilgisi" falan

sekmeleri atlayıp direk kaydete geçiyor. Bu durumla karşılaşan varmı sizce sistemsel bi hatamı.

ne yapmalıyım?

Bilgetardu06
Memur
17 Temmuz 2018 22:05

Nüfusta çok üzüldü sen üzüldün diye Allah'ım ya ne tuhaf insanlar var yazma arkadaş sanki üst düzey memurluk yazıyorsun onun mülakatina giriyorsun abuk sabuk sorular ayrıca bin defa cevaplanmis sorular sorup duruyorsunuz.

violetter, 6 yıl önce

Saka yapiyo olmalilar? Son umudum nufustu mulakat kismi sinir bozucu fakat calisma kosullari daha uzdu. Evet pasaport artik nufusa gecti ama cmt de bunun icin calisilir mi 9 5 nedir ya devlette? Yani normal bi memur calisma yukumlulugu artti diye haftasonuna is bindiriler mi adama? Cok abes. O zaman ben sehrimde ilan olmadigi icin baska sehiri yazacaktim fakat simdi cok soguttu sizin yaziniz. Ozel sektorde zaten boyle calisiyoruz biz. Bazen cmt calisiyoruz o da her zaman degil nufus gibi. Is yogunlugunu anlarim insanla muhattabiz fakay cmt cok kotu. Ogle arasi bir saat olmasin? Yarim saat yazmissiniz. O ne oyle okul tenefusu gibi...

Nufusa bak yaa. Üzdü.

kimyacı-42
Aday Memur
17 Temmuz 2018 22:22

Arkadaşlar bu başvuru belgelerini ne zamana kadar teslim edeceğiz valiliğe?

jeolog23
Memur
17 Temmuz 2018 22:28

Mülakata hak kazananlar 3 ağustosa kadar teslim edecek.

kimyacı-42, 6 yıl önce

Arkadaşlar bu başvuru belgelerini ne zamana kadar teslim edeceğiz valiliğe?

kimyacı-42
Aday Memur
17 Temmuz 2018 22:33

Teşekkürler hocam.

jeolog23, 6 yıl önce

Mülakata hak kazananlar 3 ağustosa kadar teslim edecek.

violetter
Şube Müdürü
17 Temmuz 2018 22:34

Sen nerden ciktin la. Cikacak gazın var da adam mi ariyon.

Bulasma nufusu degil de seni uzerim

Bilgetardu06, 6 yıl önce

Nüfusta çok üzüldü sen üzüldün diye Allah'ım ya ne tuhaf insanlar var yazma arkadaş sanki üst düzey memurluk yazıyorsun onun mülakatina giriyorsun abuk sabuk sorular ayrıca bin defa cevaplanmis sorular sorup duruyorsunuz.

jeolog23
Memur
17 Temmuz 2018 22:35

Rica ederim hocam.

kimyacı-42, 6 yıl önce

Teşekkürler hocam.

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi