Editörler : Pangaea

Mhmtadymn
Aday Memur
25 Şubat 2020 15:53

Ben tercih yapacam ama ilk atamada yerleşemem ki bence çoğu kişi mülakata gitmemiş demissiniz bence gidildi çünkü ek atama haberi mülakatın son günlerinde geldi ve doğu bati haberi henüz ortada yok yani batıyı beklenenlerin bi garantisi yok belki batı hiç açılmayacak bile o yüzden hepsi olmasa da çoğu mülakata gitmiştir kayma ise bence 3. Sınıflar ve güvenlik soruşturması tamamlanmayan kişiler diye düşünüyorum

Betül Yüksel, 4 yıl önce
Gerileme konusunda bende endişeliyim ama ıçumarım o kadar çok geriye gitmeyiz. Hocam tercih yapacaksınız değil mi?
25 Şubat 2020 16:41

Ben de mülakata girmeyenlerden dolayı olduğunu sanmiyorum.Bence 3. Sıniflar ve bi onceki atamada atanıp sıralamada olanlardan dolayıdır

Trakula
Aday Memur
25 Şubat 2020 17:57

bugün güncellenen sıralamaya 2018 puanları da dahi mi

Betül Yüksel
Kapalı
25 Şubat 2020 18:04

Evet hocam bu daha mantıklı
Mhmtadymn, 4 yıl önce

Ben tercih yapacam ama ilk atamada yerleşemem ki bence çoğu kişi mülakata gitmemiş demissiniz bence gidildi çünkü ek atama haberi mülakatın son günlerinde geldi ve doğu bati haberi henüz ortada yok yani batıyı beklenenlerin bi garantisi yok belki batı hiç açılmayacak bile o yüzden hepsi olmasa da çoğu mülakata gitmiştir kayma ise bence 3. Sınıflar ve güvenlik soruşturması tamamlanmayan kişiler diye düşünüyorum

Mhmtadymn
Aday Memur
25 Şubat 2020 18:13

Evet hocam mülakata giden 18 19 hepsi dahil

Trakula, 4 yıl önce

bugün güncellenen sıralamaya 2018 puanları da dahi mi

Trakula
Aday Memur
25 Şubat 2020 19:58

ek atama da açılacak yerler batı mı olur yoksa doğu mu hocam?

Mhmtadymn, 4 yıl önce

Evet hocam mülakata giden 18 19 hepsi dahil

math2319
Aday Memur
25 Şubat 2020 20:10

Hocam kayma bu değilmiş. Kayma başvurudan sonra olacakmış. Kimisi 41 açmayacak, kimisi tercih vermeyecek, kimisi hatalı tercih verecek asıl kayma o zaman olacakmış. Bu sıralama sadece 2018-2019 mülakata girenlerin sıralaması. Yani mülakata girmeyenler ek atamada önümüze geçebilirler

Betül Yüksel, 4 yıl önce
Hocam şöyle olabilir mi sadece bir fikir benim ki, sizin sıralama aralıpınızdqki kişilerin çoğu mülakata gitti dolayısıyla kaymalar çok olmadı önünüzde ama bizim sıralama aralığımız sınırda gidebilen ek atama sıralamaları olduğu için mülakata girmeyenler çok fazla o yüzden bizim aralığımız kayma çok fazla sanırım.

math2319
Aday Memur
25 Şubat 2020 20:11

Hocam ek atama haberi mülakatın son günlerinde geldi ama mülakat başvuruları daha önceden bitmişti. Dolayısıyla giremeyenler var

Mhmtadymn, 4 yıl önce

Trakula
Aday Memur
25 Şubat 2020 20:53

Mülakata yüksek puan alıp girmeyen olacağını sanmıyorum, puanları çok düşük olanlar anca girmemiştir

math2319
Aday Memur
25 Şubat 2020 21:10

Bence de çoğu kişi girmiştir ama puanı iyi olup da kontenjanda olmadığı için girmeyenler var

Trakula, 4 yıl önce

Mülakata yüksek puan alıp girmeyen olacağını sanmıyorum, puanları çok düşük olanlar anca girmemiştir

Trakula
Aday Memur
25 Şubat 2020 21:25

İlk matta bu sayının çok olacağını sanmıyorum.

math2319, 4 yıl önce

Bence de çoğu kişi girmiştir ama puanı iyi olup da kontenjanda olmadığı için girmeyenler var

math2319
Aday Memur
25 Şubat 2020 21:37

İnşallah hocam

Trakula, 4 yıl önce

İlk matta bu sayının çok olacağını sanmıyorum.

Betül Yüksel
Kapalı
26 Şubat 2020 00:19

Evet hocam, açıklamanız için teşekkür ederim. Enes hocanın videosunu izledim branş sıralamaları için ordada farkettim yanılgımı.
math2319, 4 yıl önce

Hocam kayma bu değilmiş. Kayma başvurudan sonra olacakmış. Kimisi 41 açmayacak, kimisi tercih vermeyecek, kimisi hatalı tercih verecek asıl kayma o zaman olacakmış. Bu sıralama sadece 2018-2019 mülakata girenlerin sıralaması. Yani mülakata girmeyenler ek atamada önümüze geçebilirler

math2319
Aday Memur
26 Şubat 2020 10:35

Rica ederim hocam. Bende birçok şeyi dün Enes hocadan öğrendim. Yalnız emin olamadığım bir şey var ilk atamada tercih yapıp atanamazsak ek atamaya başvurup tekrar tercih yapabiliyoruz değil mi?

Betül Yüksel, 4 yıl önce
Evet hocam, açıklamanız için teşekkür ederim. Enes hocanın videosunu izledim branş sıralamaları için ordada farkettim yanılgımı.

Betül Yüksel
Kapalı
26 Şubat 2020 12:45

Evet hocam mülakatına girdiğiniz her atamanın tercihini yapabiliyorsunuz, ben bu şekilde biliyorum.
math2319, 4 yıl önce

Rica ederim hocam. Bende birçok şeyi dün Enes hocadan öğrendim. Yalnız emin olamadığım bir şey var ilk atamada tercih yapıp atanamazsak ek atamaya başvurup tekrar tercih yapabiliyoruz değil mi?

Betül Yüksel
Kapalı
26 Şubat 2020 16:11

Arkadaşlar bir şey sormak mülakatla birlikte şuan ki sıralamamız, ek atamada mülakata girecekler ile birlikte çok geriler mi yani yine eski sıralamamızda mı oluruz en kötü yoksa daha da geriye gidebilir miyiz?

Boş Adam
Memur
05 Mart 2020 03:10

Mülakat sıralamam 3448.

3448-1700=1748

Ek alımda şansım olur mu?

Deborahınruhu
Aday Memur
26 Mayıs 2020 15:20

Ilk mat ek atama telegram grubunda olmayan arkadaşlar bana yazabilirler arkadaşlar.

polis10pomem
Memur
29 Mayıs 2020 14:06

www.atanmak.com sitemizE GÖZATIN geçen sene nereye atanmış sıranız beraber bakalım

SerdarT23
Aday Memur
02 Haziran 2020 02:04

2019 KPSS

Puanım 70.37

Sıralamam 3713

Mülakat Sıralamam 3091

Ekte gitme şansım nedir ?

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler