Editörler : supporters.
19 Haziran 2022 13:50

Kredi çekmek mantıklı mı? Yoksa borç alıp minnet mim

Araba almak için kredi çekmek mantıklı mı? Akravalara minner etmek istemiyorum altın şeklinde borç alabilirim. Ailemden zaten destek yok. Sizce ne yapmalıyım? 70 bin tl falan civari lazim

mrdnslh
Memur
19 Haziran 2022 15:51

Bence dövizle borçlanma yoksa borcun miktarı belli olmaz. Günümüz şartlarında dövizin nereye gideceği belli değil en iyisi kredi
19 Haziran 2022 16:08

Araba denilen şey aslında bizimki gibi ülkeler için artık bir tür lüks.Vergileri,bakımı,sürekli artan benzin fiyatları ile çok büyük bir masraf kapısı. Sanırım maddi durumunuz çok iyi değil,o yüzden arabayı boşverip toplu ulaşım ile idare etmenizi tavsiye ederim!

Egoistögretmen
Kapalı
19 Haziran 2022 20:39

Ya arkadaşim neden saçma sapan bir cevap yaziyorsun ben sana bana araç mi toplu tasima mi dedim? Bana araç lazim ben safece kredi için sordum insanlardan daha akilliymiş havasini birakin artik !

ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

Araba denilen şey aslında bizimki gibi ülkeler için artık bir tür lüks.Vergileri,bakımı,sürekli artan benzin fiyatları ile çok büyük bir masraf kapısı. Sanırım maddi durumunuz çok iyi değil,o yüzden arabayı boşverip toplu ulaşım ile idare etmenizi tavsiye ederim!

21 Haziran 2022 22:50

Kredi al tabi minnetsiz TL ile borçlanırsın dolar yükseldi altın yükseldi diye kimse verdiği borç için sana surat yapmaz bari

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
23 Haziran 2022 11:59

Bu piyasada kesinlikle altın ve dövizle borçlanmayın. Sabit oranda borçlanmanız sizin için iyi olur. Sabit oranlı borçlanma şekillerinden birisi de kredidir. Seçimden sonra kredilerin faiz oranları olması gerektiği yere gelecektir. Şu anda kamu bankaları adeta bedavaya kredi veriyor.

Egoistögretmen
Kapalı
24 Haziran 2022 08:48

Ziraat nasil? Seçimden sonra artacak mi yani

ÇOTANAK, 2 yıl önce

Bu piyasada kesinlikle altın ve dövizle borçlanmayın. Sabit oranda borçlanmanız sizin için iyi olur. Sabit oranlı borçlanma şekillerinden birisi de kredidir. Seçimden sonra kredilerin faiz oranları olması gerektiği yere gelecektir. Şu anda kamu bankaları adeta bedavaya kredi veriyor.

C.Z.c.z
Şef
27 Haziran 2022 23:11

en kötü banka en iyi akrabadan iyidir

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi