Editörler : crops35
21 Eylül 2007 09:24

proses işçisi nedemek?

arkadaşlar proses işçisi hakkında bilgisi olan varmı.birde ağaç işleri bölümünü ,mobilya dekarasyon bölümleri tercih edebilirmi.acil.

defile
Şef
21 Eylül 2007 09:35

alo kimse yokmu ya.yardım edin.

kimya teknisyeni
Aday Memur
21 Eylül 2007 09:35

evet nedemek??*

galaksi68
Yasaklı
21 Eylül 2007 11:46

proses işçisi cevher hazırlama elemanı demek.herkese bol sans :)

kimya teknisyeni
Aday Memur
21 Eylül 2007 12:42

nekadar açıklayıcı konuştun üstüne üstlük gülümsedin... nedemek istiyosun arkadaşım sen ya ne demek cevher işçisi,bpl şans derken ne demek istiyosun

galaksi68
Yasaklı
21 Eylül 2007 12:58

listeyey gireceklere söyledim bol şanslar diye yoksa bende biliyorum mülakatlarda torpil olduğunu iyi torpil bulmalar deseydim daha iyi olurdu

kimya teknisyeni
Aday Memur
21 Eylül 2007 14:55

proses işcişi tam olarak ne yapar diğer işçilerden farkı ne detaylı bilgi alabilsek çook sevinecem

kimya teknisyeni
Aday Memur
22 Eylül 2007 14:52

gncl

truth..
Kapalı
23 Eylül 2007 13:28

Prosesin kelime anlamı; oluşum sürecidir.

*

Çağımız teknolojisinde ve rekabet ortamında başarılı olabilmek ve ayakta kalabilmek için üretim sürecinin herhangi bir dalında çalışan her bireyin çok yönlü eğitilmiş olması gerekir. Özellikle kimyasal ham maddeler ve yarı mamul kimyasal maddeler kullanılarak yapılan her türlü proseste çalışan bireyin; kimya, elektrik, elektronik, bilgisayar, alet ve cihazların bakım ve onarımı ve kalite kontrolünde etkili rol alabilecek konumda yetişmesi gerekir.

*

Ülkemizde meslek liselerinin Proses Bölümleri nadir olarak mevcut olmakla beraber buradan mezun olan öğrenciler proses teknisyeni olarak endüstrinin tüm kollarında görev yapabilir.

usakusak
Aday Memur
23 Eylül 2007 22:27

bilmiyorum ama eti maden işletmesi 6 tane proses işçisi alıyormuş.iş-kurun sayfasına gir ya da işkura git sor.

davututlu
Daire Başkanı
24 Eylül 2007 20:55

Ben Balıkesir-Bigadiç ETİ BOR MADENLERİNDE çalışmaktayım.görevim ünvanım PROSES KONT.OPR.

yapmakata olduğumuz için bilgisayarla fabrikanın tesisin kontr.dür.

tesisin tüm kontrolü bilgisayarla yapılır.

bilmem yardımcı olabildimmi?

sınava gireceklere başarılar...

kimya teknisyeni
Aday Memur
25 Eylül 2007 09:25

şartları nasıl davut geniş bilgi verirsen sevinirim

davututlu
Daire Başkanı
28 Eylül 2007 12:01

prosesle ilgili sorusu olanlar özelime mesaj yazsın ordan cevaplarım çünkü bu forma pek bakmam.iyi günler

turkuazakrep
Kapalı
03 Ekim 2007 14:42

balıkesir sonuçları açıklanmış

zafer41
Şef
07 Ekim 2007 00:00

üetim içisi arkadaşım.ürtimde aktif olarak görev yapan işçi

Mehmet Görgülü
Aday Memur
02 Mayıs 2008 12:20

akadaşlar tam araştıramadım ama proses işçisinin tanımı izabeci demekmiş... İZABECİ de Madenleri ergitmek için kullanılan çeşitli tipteki fırın ve ocakları çalıştıran kişi..! anlamına geliyo. bilmem yardımcı olabildim mi?

nikneyime
Aday Memur
24 Eylül 2008 16:04

maaşı ne kadar acaba bu maden yer altı ocağındanmı çıkoyo yokmu eskişehirli biri anlatsın

eriin666
Şef
06 Ekim 2008 20:35

arkadaşlar bi tanıdık agbi var. eti maden işletmeleri kırka bor işletmesine 6 kişilikproses işçi alımına başvurmuş.. eğer oralarda çalışan oraları bilen veya benzer bi yerde çalışmış olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

öncelikle tam olarak nedir bu proses işçiliği..orada ne konumda nasıl çalışırlar? maaş veya diğer konularda bilginiz varsa mesajlarınızı bekliyorum... teşekkürler

eriin666
Şef
09 Ekim 2008 19:51

gncl

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi