Editörler : E.Kayı Han
«324325326327328329330331332333334335»

leble
Aday Memur
30 Ocak 2020 20:13

Bu iktidar ne zaman biter bu mahkemeler doğru kadar vermeye başlar berat verene fetö iltisaklı deniyor herkes korktuğu için ne konuşabiliyor ne de doğru karar verebiliyor Rabbim yardımcımız olsun.

Beytürkk
Aday Memur
30 Ocak 2020 20:17

İdare mahkemesinden red geldi istinaft için önerebileceğiniz avukat var mı?

asi_sevecen06
Aday Memur
30 Ocak 2020 20:27

Dünyanın en iyi av tutsan bize bakış açısı değişmeden değişmez oyuzden boşuna av para verme derim

Beytürkk
Aday Memur
30 Ocak 2020 21:28

Dilekçe konusunda zorlanıyoruz devrem yoksa bende vermek istemiyorum ama kararda emsal karar göstermişler bulamıyoruz avukatlar bulur en azından diye düşünüyoruz dilekçe konusunda yardımcı olabilecek var mı

asi_sevecen06, 4 yıl önce

Dünyanın en iyi av tutsan bize bakış açısı değişmeden değişmez oyuzden boşuna av para verme derim

serin1101
Memur
31 Ocak 2020 06:33

AYM: Sendika-Dernek-Telefondaki Bylock Sinyalleri Tek Başına Suç olusturmaz.

https://www.ekonomistr.com/884-2/

Beytürkk
Aday Memur
31 Ocak 2020 18:26

Arkadaşlar ankara kadim hukuk istinaf sürecine 20 bin tl fiyat söyledi forumda bir çok arkadaş tavsiyesini okumuştum herkese mi böyle ücret söylüyorlar? Tavsiye edeceğiniz iyi bir avukat var mıdır?

kun20rşu
Aday Memur
31 Ocak 2020 19:16

Beraat garantili mi 20 bin. Bu nasıl iştir.
Beytürkk, 4 yıl önce

Arkadaşlar ankara kadim hukuk istinaf sürecine 20 bin tl fiyat söyledi forumda bir çok arkadaş tavsiyesini okumuştum herkese mi böyle ücret söylüyorlar? Tavsiye edeceğiniz iyi bir avukat var mıdır?

Beytürkk
Aday Memur
31 Ocak 2020 19:31

Sadece idare davası için 20 bin dedi. Ceza davam yok zaten onu hiç katmadı bile

kun20rşu, 4 yıl önce
Beraat garantili mi 20 bin. Bu nasıl iştir.

Esos90
Aday Memur
31 Ocak 2020 19:38

ağır ceza avukatimiza gecen sene 7 bin TL ödedik mahkememiz devam ediyor. ihraç oldukdan sonra da 3 bin idari dava için istedi 20 bin çok uçuk bı rakam geldi.
Beytürkk, 4 yıl önce

Sadece idare davası için 20 bin dedi. Ceza davam yok zaten onu hiç katmadı bile

Beytürkk
Aday Memur
31 Ocak 2020 19:58

Aynen banada öyle geldi. Memurlar nette askerlerin güvenlik soruşturması meseleleriyle baya ülgilenmişlwr herkes tabsiye etmiş arayalım dedik ama baya yüksek geldi

Esos90, 4 yıl önce
ağır ceza avukatimiza gecen sene 7 bin TL ödedik mahkememiz devam ediyor. ihraç oldukdan sonra da 3 bin idari dava için istedi 20 bin çok uçuk bı rakam geldi.

Altunay123
Aday Memur
31 Ocak 2020 20:17

Idari dava için elinde dilekçe örneği olan var mı?

ismail elvan
Aday Memur
02 Şubat 2020 15:08

Hvkk da astsubayim arkadaslar . 4 aydir aciktaydim simdi savunma hakki icin aradilar atildigim kesinlesti galiba.savunmadan kac gun sonra ihrac ediyorlar is bakicam ona gore

Koyunyemez
Memur
02 Şubat 2020 15:51

savunma alındıktan 1 ay içinde değerlendirilir ve ihraç ölünür sebep neydi?
ismail elvan, 4 yıl önce

Hvkk da astsubayim arkadaslar . 4 aydir aciktaydim simdi savunma hakki icin aradilar atildigim kesinlesti galiba.savunmadan kac gun sonra ihrac ediyorlar is bakicam ona gore

ismail elvan
Aday Memur
02 Şubat 2020 17:29

Dersane gittigimden

Bsrhlvc
Aday Memur
02 Şubat 2020 18:17

heralde neredeyse herkes aynı durumdan madur dersane muhabbeti sanki bu kopeklerin ileride boyle bir darbe yapacağını biliyordu bu millette bilerek onlarin dersanesine gitti ne kadar cahil bir düşünce icinde haksizliga ugratiyorlar insanları kendilerinin hic onlarla muhabbeti olmadi zaten basta onlar kandirildi cezayi halk yiyor
ismail elvan, 4 yıl önce

Dersane gittigimden

leble
Aday Memur
02 Şubat 2020 19:23

Ya dershaneden bir insan işine son verilir mi bu fetönün 20 tane üniversitesi vardı burda okuyanlar hepsi ihraç olmalı bu mantıkla damat da bunların okulunda okumuş ama aklını kiraya vermemiş bakın burası çok önemli yatacak yerleri yok.Mahkeme olursanız ben aklımı kiraya vermedim deyin.

Bsrhlvc
Aday Memur
03 Şubat 2020 10:54

sadece damadimi? siyasetçilerin neredeyse hepsi kalkip bizim hocamizdir diye bagirdigi zamanlari ne çabuk unuttunuz banka asyaya para yatirin diye bagirdiklarini tweetlerinde onlari savunduklarini ooo bir suru hatalarini biliyoruz ama onlara birsey olmuyor cunku bu dunyada ne olursa olsun madur her zaman halk oluyor usttekiler yine mutlu tuzlari kuru. Bosuna demiyoruz basinda onlari kandirdilar halki kaldırmaları cok normal degilmi ayrica şuda gerçekki ister istemez dünyadaki herkes bu köpeklere din üzerinden para vermistir yolda gecen dilenciye kurban kesmek icin et yemeyen kardeslerimiz diye illaki paralarımız gitti hangimiz biliyorduk nereye gittigini? Biz Allah rizasi icin yaptik köpekler kendilerine almis benim onlarla ilgili bir baglantim gelme gitme hic olmadi bizim davamizda esimin dersaneye gitmesi sadece bu diger 5 olay bylok evlilik bankaya para yatirma vs hic biri olmadi lisede neden dersaneye gitmis muhabbet bu artik gülüyoruz bizde o kadar komik bir durum neyse illaki gerçekler ortaya çıkacak ama bize yaşattıklarını Rabbim yaşatanlara yaşatsın diyoruz.
leble, 4 yıl önce
Ya dershaneden bir insan işine son verilir mi bu fetönün 20 tane üniversitesi vardı burda okuyanlar hepsi ihraç olmalı bu mantıkla damat da bunların okulunda okumuş ama aklını kiraya vermemiş bakın burası çok önemli yatacak yerleri yok.Mahkeme olursanız ben aklımı kiraya vermedim deyin.

Gürcüüüü
Aday Memur
03 Şubat 2020 21:07

O değilde ağalar buralar çok sessizleşti ne zaman bi bomba patlatırlar...

Günahsızz
Aday Memur
04 Şubat 2020 10:54

Merhaba herkese geçmiş olsun bugun beni Ankara terorle mucade sb. den aradilar muhtemelen ifade icin cagiriyorlar ayni durumu yasayan var mi boyle cagirilan

Epçi
Aday Memur
04 Şubat 2020 12:29

Kaçacak halin yok elbet gideceksin de gidince mutşaka kendi ayağı ile gelfi diye tutanak tutturmayı unutma. Çok önemli çok işine yarayacak hatta bu fırsatı kaçırma.

Toplam 9704 mesaj
«324325326327328329330331332333334335»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi