Editörler : swat3410
04 Kasım 2018 11:26

Polis-Hakim evliliğinde kim kime tabi olur?

Merhaba arkadaşlar 3 yıllık polis memuruyum ve şark görevi yapmaktayım. Kız arkadaşım istanbulda hakim olarak görev yapmakta. Evlenmemiz durumunda kim kime tabi olur? Benim ona tabi olmam durumunda yapmam gereken 2 şark iptal mi olur? Bilginiz varsa ve aydınlatırsanız çok sevinirim.

PepeReis
Kapalı
04 Kasım 2018 11:34

Milyonlar tek yürek akıllarda tek soru nasıl ayarladın hakimi reis :D

Alpellas
Aday Memur
04 Kasım 2018 11:38

:)) bende görsem arkadaşın ellerinden öperim helal valla seviye yukselmeli

PepeReis, 5 yıl önce

sokaktakiyabanci
Aday Memur
04 Kasım 2018 11:47

Hocam aynı memleketteniz izinde beni görmüş akrabalara soruşturup adımı öğrenmiş o şekilde teklif etti . Şu kafamdaki sorulara cevap bulursam evliliğe sıcak bakıcamda işte ??
Alpellas, 5 yıl önce

:)) bende görsem arkadaşın ellerinden öperim helal valla seviye yukselmeli

sokaktakiyabanci
Aday Memur
04 Kasım 2018 11:50

Güldürdünüz hocam :D
PepeReis, 5 yıl önce

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
04 Kasım 2018 11:58

Yaşanmış örneği var hakim nereye sen oraya, şarkmış şurkmuş önemli değil, şarkın yarıda da kalsa batıda mecburisüre dolmasa da , ama meslek hayatın boyunca 7 _8 il seni bekliyor, yine depersınel daireye yaz bir dilekçe yolla şubenden en doğru cevabı al

angarabebesi060606
Daire Başkanı
04 Kasım 2018 12:18

Taktik alıp hakimlere yürümeyi düşünmüyorsundur umarım:))
PepeReis, 5 yıl önce

Nick ways
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 12:21

şarkın iptal olmaz .polis sanırsam eşine 1 defa tabi oluyor o yüzden ilk şarkı bitiriniz daha sonran

Nick ways
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 12:28

Madde 38 - (Değişik madde: 15/02/2002 - 2002/3814 S.Yön./17. md.)

Emniyet Teşkilatında çalışan eşlerden birisi, kadro müsait olduğu takdirde diğerinin bulunduğu yere atanabilir.

Eşleri emniyet mensubu olmayanlar kadro müsait olduğu takdirde, kurumlar arası koordinasyon sağlanarak, bölge hizmet süresini aksatmamak kaydıyla, istekleri üzerine eşlerinin görevli bulunduğu yerlere de atanabilirler.

Eş durumu sebebiyle personel bir yerde, o bölge için tespit olunan hizmet süresinden en çok üç yıl fazla kalabilir

EGM ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİ

aile bütünlüğü bakımı sağlanması için birden fazla atama yapılabiliyormuş

Nick ways
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 12:31

ama keyfi olarak izin verilmeyebilir 2 defa bilgin olsun

Tsubasa84
Kapalı
04 Kasım 2018 12:36

şimdi hakimle savcıyla evlenmek zor mu sanki.bizim komiser alımı gibi artık hakim alımı da.üni bitiyor hiç tecrübe olmadan direk hakim.üni de tanışıyorlar adam POMEM e gidiyor kız hakimlik mulaktindan direk hakim oluyor.şimdi asıl mesele tıpçıyla evlenebilmek :))

sokaktakiyabanci
Aday Memur
04 Kasım 2018 12:40

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim . Bölge hizmet süresini aksatmamak kaydıyla dediğine göre zorunlu şark görevimi her türlü yapacağım. O halde kız arkadaşım bana tabi olmuş olacak doğru mu anlamışım
Nick ways, 5 yıl önce

Madde 38 - (Değişik madde: 15/02/2002 - 2002/3814 S.Yön./17. md.)

Emniyet Teşkilatında çalışan eşlerden birisi, kadro müsait olduğu takdirde diğerinin bulunduğu yere atanabilir.

Eşleri emniyet mensubu olmayanlar kadro müsait olduğu takdirde, kurumlar arası koordinasyon sağlanarak, bölge hizmet süresini aksatmamak kaydıyla, istekleri üzerine eşlerinin görevli bulunduğu yerlere de atanabilirler.

Eş durumu sebebiyle personel bir yerde, o bölge için tespit olunan hizmet süresinden en çok üç yıl fazla kalabilir

EGM ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİ

aile bütünlüğü bakımı sağlanması için birden fazla atama yapılabiliyormuş

PepeReis
Kapalı
04 Kasım 2018 12:40

Valla benim bi kız arkadaşım vardı,tıp kazanınca direk benden ayrılmıştı :D ama bu polis arkadaşı da hakime hanımı da tebrik ederim, insallah sıkıntısız bi sekilde yuvalarını kurarlar. Memlekette boklu bi memur olunca havasından gecilmeyen insan dolu. Allah hepimize kibri olmayan mütevazı esler nasip etsin fazlasinda gözümüz yok :)
angarabebesi060606, 5 yıl önce
Taktik alıp hakimlere yürümeyi düşünmüyorsundur umarım:))

Ragnarfloki
Kapalı
04 Kasım 2018 15:30

polis memuru arkadaş il sağlık müdürü ile evlendi çıta baya bi yüksekdi artık (:
Tsubasa84, 5 yıl önce
şimdi hakimle savcıyla evlenmek zor mu sanki.bizim komiser alımı gibi artık hakim alımı da.üni bitiyor hiç tecrübe olmadan direk hakim.üni de tanışıyorlar adam POMEM e gidiyor kız hakimlik mulaktindan direk hakim oluyor.şimdi asıl mesele tıpçıyla evlenebilmek :))

MonteCarlo06
Aday Memur
04 Kasım 2018 16:33

Sen o okulun nasıl bittiğini biliyor musun? Torpil her yerde var evet ama o sınavların nasıl kazanıldıgını biliyor musun? Biz gibi 20 yaşında parayı silahı kimliği alıp hayata atılmıyor herkes
Tsubasa84, 5 yıl önce

Tsubasa84
Kapalı
04 Kasım 2018 16:49

Kardeş sen önceden nasıl hakim olunduğunu biliyor musun ben şimdi hakim olmanın daha kolay olduğundan bahsediyorum hukuk dediğin 4 yıl tıp 7 yıl aynı şeyler mi biri ezber öbürü insan anatomisi
MonteCarlo06, 5 yıl önce
Sen o okulun nasıl bittiğini biliyor musun? Torpil her yerde var evet ama o sınavların nasıl kazanıldıgını biliyor musun? Biz gibi 20 yaşında parayı silahı kimliği alıp hayata atılmıyor herkes

Asiprens07
Aday Memur
04 Kasım 2018 16:58

Helal beeeee :)

Nick ways
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 17:25

evet durum o şekilde sana tabi daha sonra
sokaktakiyabanci, 5 yıl önce
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim . Bölge hizmet süresini aksatmamak kaydıyla dediğine göre zorunlu şark görevimi her türlü yapacağım. O halde kız arkadaşım bana tabi olmuş olacak doğru mu anlamışım

MonteCarlo06
Aday Memur
04 Kasım 2018 20:15

Biliyorum merak etme. Hukuk 5 yıldır stajla birlikte. Amaç ne bölümleri kıyaslamak bize mi düşmüş? Hukuk gibi bir bölümü küçümsemek kimsenin haddi değildir hele ki yargıç olabilmek... Bu kadar kolaysa ol da 12-12lerle uğraşma.
Tsubasa84, 5 yıl önce
Kardeş sen önceden nasıl hakim olunduğunu biliyor musun ben şimdi hakim olmanın daha kolay olduğundan bahsediyorum hukuk dediğin 4 yıl tıp 7 yıl aynı şeyler mi biri ezber öbürü insan anatomisi

angarabebesi060606
Daire Başkanı
04 Kasım 2018 20:30

Bi hakimlik kaldıydı küçümsediğimiz herkes tıp puan varken polisliği seçmiş :)

Asiprens07
Aday Memur
04 Kasım 2018 23:03

Beyler ben savcıyla evli uzman çavuş gördüm. Dağılın :)))

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi