Editörler : swat3410

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 04:04

Gideceksin o kadar kovulursun

salomon42
Genel Müdür
20 Eylül 2020 15:16

7/24 görevli olan polis değildir kurumdur, arkadaşlar, kanunda belirtildiği üzere bazı kurumlar 7/24 esasına göre çalışır bunlardan bir tanesi de emniyet kurumudur.

Panzehirim
Kapalı
20 Eylül 2020 22:42

gitme bi cacık yapamazlar dik dur kardes yerını degıstırenın Allah ahıretını degıssın ınsallah korkma

Panzehirim
Kapalı
20 Eylül 2020 22:43

sen amır mudur yalakası ezık ınsansın korkak senı her yorumda kendıne küfrettırıyorsun haberın olsun ezık
anamurlu333, 4 yıl önce

Gideceksin o kadar kovulursun

önderbeyalanya
Kapalı
21 Eylül 2020 02:32

Oglum seni bulucam kufur etmesi gibi degil alanyaya gel yiyosa o laflari anladin yedircem kufur ne ediyon ıp adresini mac adresini buldum ankara yenimahalle ivedik caddesi isinlar mahallesi yildiz bloklari daire nonu yazayimmi anamur

Memurhaps
Şube Müdürü
21 Eylül 2020 09:31

Nasıl buldun devrem
önderbeyalanya, 4 yıl önce

Oglum seni bulucam kufur etmesi gibi degil alanyaya gel yiyosa o laflari anladin yedircem kufur ne ediyon ıp adresini mac adresini buldum ankara yenimahalle ivedik caddesi isinlar mahallesi yildiz bloklari daire nonu yazayimmi anamur

kilicharun
Şube Müdürü
21 Eylül 2020 22:59

inşallah ömür boyu sen ve senin gibi düşünen birileriyle aynı ekipte çalışmam. Allahım duy dualarımı
haribo01, 4 yıl önce

İyide arkadaşlar bunu kılıfına uydurmak çok kolay ki niye bu kadar hizmet içi eğitim olarak düşündünüz amir ben toplantı yapacaktim görevler hakkında talimat vererek bilgilendirme yapacaktım der polis 7 24 görevlidir der ben çağırınca gelmek zorunda der 8 9 saat uyuyabilirdi yeterli der sözlü emir verdim gelmeleri için gelmediler der yani ek görev olursa nasıl gidilecekse bunada gidilmesi gerekir diye düşünüyorum işini sağlama almak lazım boş yere rapor yememek lazım bence

aksungur1040
Memur
22 Eylül 2020 10:07

Nöbetçi polis memuru, amiri, müdürü ve il emniyet müdürü yönetmeliğine bakmanızı tavsiye ederim. Geceden çıkan polis memuru ile ilgili madde var. Yardımcı olacağı kanaatindeyim.

ngy.
Şef
22 Eylül 2020 11:32

Benim istirahatteyken iş yerinden gelen telefonu açmam hemen yakın arkadaşları arar işin iç yüzünü öğrenirim işime gelmezse telefon arızalı ekran dondu hiç bişey görünmüyor der çıkarım napalim bizi buna zorluyorla en iyisi salağa yatmak herkese tavsiye ederim

Diagne38
Şef
22 Eylül 2020 20:09

25-30 sene meslek hayatı böyle bitmez, bunu en fazla 2-3 kez yapabilirsin. bunu değil rütbeli, asaleti tasdik olmayan çömez dahi yemez. bu işin düzelmesinin tek yolu, amir müdürün kendini işveren ve patron sanmayıp, bulunduğu yerin hakkını layıkıyla vererek adil bir yönetici sıfatıyla konulara yaklaşmasıdır. geceden çıkan adam çok büyük bir vaka olmadıkça çağrılmamalı, birde 12/24 çalışıyorsa zulüm olursun insana. ah almak kolay, dua almak isteyen amir müdür personele insan gibi davransın yeter. mesela düşünün dış görevlerde iyi kumanya çıkınca bile Facebook sayfalarında nasıl dualar alınıyor, oysa iyi kumanyayı vermek lüks değil ihtiyaç sonuçta. en temel sorunlar teşkilatta olması gereken insani değerlerin lüks olarak algılanması.
ngy., 4 yıl önce

Benim istirahatteyken iş yerinden gelen telefonu açmam hemen yakın arkadaşları arar işin iç yüzünü öğrenirim işime gelmezse telefon arızalı ekran dondu hiç bişey görünmüyor der çıkarım napalim bizi buna zorluyorla en iyisi salağa yatmak herkese tavsiye ederim

akdeniz40
Memur
22 Eylül 2020 22:43

Kanunen doktor çalışabilir şeklinde 2. bir rapor vermeden hiçbir yere gidemezsin.

akdeniz40
Memur
22 Eylül 2020 22:45

Pardon... Ben istirahatli deyince raporlusunuz sandım :)

06EngineerMSB
Aday Memur
26 Eylül 2020 19:39

Davete icabet etmek lazım :/

Eboci
Aday Memur
26 Eylül 2020 20:23

Behzat ç izleyip polis olan davar da burdaymış :D
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Gezi şehirsel olaydı ohallik bir durum yok zaten valin var senin ohal olsa yine aynı vali yetkili olacak ikincisi bana mesaj atması ulaştığı anlamına gelmez kuzenim açmış telefonumu oyun oynasın diye verdim karakolda yatma konusuna gelince sen çaylaksın belli :) sana g3 ü bozmuşsun demesi için g3 vermesi lazım bu cümleyi çerçevelet as duvarına :)
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi