Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
06 Aralık 2019 20:13

Tüm ilçeler taşra ne demek?

Arkadaşlar Aile bakanlığı il müdürlüğüne atandım. Ösym sonuç sayfasında il müdürlüğü tüm ilçeler taşra yazıyor bu ne demek,? Ben merkezde il müdürlüğünde mi görev yapacağım yoksa ilçelerin herhangibirinde mi?

bozkurtahmettt
Aday Memur
06 Aralık 2019 22:40

Aile bakanlığı Ankara merkez oluyor.ankara dışındaki iller taşra oluyor.yani örnek Sivas taşra ya atandıysan Sivas merkeze atanmış olursun

nurellaaaa
Kapalı
06 Aralık 2019 22:57

Hocam Aile bakanlığı İl müdürlüğü tüm ilçeler yazıyor. O ne demek? Beni herhangibir ilçede görevlendirirler mi yoksa merkez mi olur onu anlamadım?

bozkurtahmettt, 4 yıl önce
Aile bakanlığı Ankara merkez oluyor.ankara dışındaki iller taşra oluyor.yani örnek Sivas taşra ya atandıysan Sivas merkeze atanmış olursun

bozkurtahmettt
Aday Memur
06 Aralık 2019 22:59

O şehrin merkezine atanıyorsun. İlçelere gönderseler bile günlük gidersin diye düşünüyorum.harcırah alırsın.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
08 Aralık 2019 13:01

İhtiyaç neredeyse orada görev yapacaksınız demek, buna il karar verip ilçelere dağıtacak, merkezde de kalabilirsiniz tabi ama tamamen ilin insiyatifinde. Bu sorunun cevabını atandığınız ilden öğrenirsiniz ancak hocam.
nurellaaaa, 4 yıl önce

Hocam Aile bakanlığı İl müdürlüğü tüm ilçeler yazıyor. O ne demek? Beni herhangibir ilçede görevlendirirler mi yoksa merkez mi olur onu anlamadım?

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi