Editörler : E.Kayı Han
«572573574575576577578579580581582583»

Ayşe1933
Şef
18 Eylül 2019 00:07

Hayırlısı diyelim, geçmiş olsun

Seveeee
Aday Memur
18 Eylül 2019 00:37

Merhaba .Diyarbakır 8.Agir Ceza mahkemesinde yargilaniyorum . Mahkeme hakkında bilgisi olan ve Diyarbakır'da Ankesor olaylarına Vakıf bir avukat önerisi olan var mı . Şimdiden teşekkür ederim

Black.38
Aday Memur
18 Eylül 2019 00:43

Bizim iddianame geldi. her sey temiz sadece ardisik arama var. Bundan dolayı ceza alır mıyız il Sanliurfa

Muratmuratt
Aday Memur
18 Eylül 2019 00:58

içinizi karartmak gibi olmasın ama bende sadece 1 ardışık arama ve mayıs sonu gözaltı, temmuz başı ilk mahkemede 6/3 ceza aldım.aleyhime olabilecek en küçük bir nokta yokken. 1 ayda hayatim karardı, ne yedigimi ne ictigimi biliyorum,uyku uyuyamiyorum,10 yildir komando birliklerinde calistim,yaralandim,sehit verdim,olumlerden döndüm. keske ölseydim diyorum,ölsem sehit olurdum,olmedik hain olduk.bu kadar mi basit hersey,anlam veremiyorum.Allah ıma şükür alnım ak,elbet adalet tecelli edecektir.simdide diyorum,once de diyordum,hep de diyegim.VATAN SAOLSUN.....

Armystdnt
Aday Memur
18 Eylül 2019 00:58

Arkadaşlar avukat ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim

Muratmuratt
Aday Memur
18 Eylül 2019 01:02

en acı olanı ,en çok koyanı da şu,silahlı terör örgütüne üye olmak.........şaka gibi.kendime yediremiyorum....
Muratmuratt, 5 yıl önce
içinizi karartmak gibi olmasın ama bende sadece 1 ardışık arama ve mayıs sonu gözaltı, temmuz başı ilk mahkemede 6/3 ceza aldım.aleyhime olabilecek en küçük bir nokta yokken. 1 ayda hayatim karardı, ne yedigimi ne ictigimi biliyorum,uyku uyuyamiyorum,10 yildir komando birliklerinde calistim,yaralandim,sehit verdim,olumlerden döndüm. keske ölseydim diyorum,ölsem sehit olurdum,olmedik hain olduk.bu kadar mi basit hersey,anlam veremiyorum.Allah ıma şükür alnım ak,elbet adalet tecelli edecektir.simdide diyorum,once de diyordum,hep de diyegim.VATAN SAOLSUN.....

A.tgmm
Aday Memur
18 Eylül 2019 01:23

Ilk mahkemede ceza almazsiniz evraklari beklersiniz yetismez ilk mahkme buyuk ihtimal.ikincide ardisiktaki kisi ya da kisiler tanik yazilir onlari dinlemek isteyecektir heyet. Bizimde urfa surec bu sekilde 8 ekimde 3. durusma 7 aydir tutuklu ve tum evraklar temiz gelmisti malesef adli tatile denk geldi 2. Mahkeme. Umarm bizim kadar uzamaz sizinki.

Black.38, 5 yıl önce
Bizim iddianame geldi. her sey temiz sadece ardisik arama var. Bundan dolayı ceza alır mıyız il Sanliurfa

Ogrettmenim
Aday Memur
18 Eylül 2019 02:22

Umitli0606 bu 217 numaradan arandigimizi ogrenemiyoruz sanirim sadece omu degilmi mahkemeden talebimizle belli oluyo dimi ? Oda mahkeme kbl ederse...

Gm12
Aday Memur
18 Eylül 2019 07:37

İddanamede arandiginz numaralar var 217 numara twitter da var ordan kiyaslayip aranip aranmadiginizi bulabilirsnz

Ogrettmenim, 5 yıl önce

Umitli0606 bu 217 numaradan arandigimizi ogrenemiyoruz sanirim sadece omu degilmi mahkemeden talebimizle belli oluyo dimi ? Oda mahkeme kbl ederse...

Caglar Ali
Aday Memur
18 Eylül 2019 09:21

Savunma verdikten sonra ihraçlar ne kadar sürede belli oluyor? 45 günde cevap gelmesi lazım dendi ama 2 aydır ses seda yok. Bir de oyak birikimlerinizi ne kadar sürede alabildiniz.

ankara062019
Kapalı
18 Eylül 2019 10:31

üzülmeyin herşeyde vardır bir hayır bize de aynısı oldu

Muratmuratt, 5 yıl önce

Ümitli0606
Memur
18 Eylül 2019 11:18

Savunma alındıktan sonra ihraç için kesin bir süre sınırı yoktur. İdari işler ne kadar hızlı yürürse.
Caglar Ali, 5 yıl önce

Savunma verdikten sonra ihraçlar ne kadar sürede belli oluyor? 45 günde cevap gelmesi lazım dendi ama 2 aydır ses seda yok. Bir de oyak birikimlerinizi ne kadar sürede alabildiniz.

Ümitli0606
Memur
18 Eylül 2019 11:20

Doğrudur. İddianamede arandığınız numaralar var. 217 numara listesi de sosyal medyada var. Karşılaştırıp bulabilirsiniz.
Gm12, 5 yıl önce

İddanamede arandiginz numaralar var 217 numara twitter da var ordan kiyaslayip aranip aranmadiginizi bulabilirsnz

bera0
Memur
18 Eylül 2019 11:28

Merhaba net bir süre yok. Savunmadan 2 ay sonra da ihraç olan var. 4-5 ay sonra da. Oyak da başvurudan 45 gün kadar sonra para yatıyor hesabınıza.

Caglar Ali, 5 yıl önce

Uye1112
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:36

Merhabalar bişeyi merak ediyorum. Ben geçen sene ekim ayında göz altı sonrası Adli kontrolle bırakıldım. 5 gün sonra açığa alındım. Ep yok. sadece 1 ardışık arama var. ama aramaların arası mesafe ardışık denemeyecek kadar fazla. başka hiçbir husus yok. 2 ay önce ise bakanlık savunma istedi. benim durumumda olanlar halen işlerine devam ederken ben niye bu durumdayım merak ediyorum. bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler.

Ayşe1933
Şef
18 Eylül 2019 12:47

Muratmuratt

Hiç üzülme ve dimdik durmaya devam et,

İnan öyle bir noktaya geldikki heran herşey değişiyor bu ülkede. Eskiden aaaa ceza almış derdik,şimdi gördüğüm iddianamelerde bomboş bu iddaname dediğimiz kişiler bile 6/3 alıyor,sonra istinafda bozuluyor,muhtemelen sert bir heyete denk geldiniz,istinaf bozar merak etmeyin

ankara062019
Kapalı
18 Eylül 2019 15:22

HSK, Yargıdaki 1500 hakim ve savcıya ilişkin ankesör soruşturmasına böyle açıklama yapmış.

Açıklamalar değerlendirildiğinde; baştan beri söylendiği üzere 1500 hakim hakkında, salt Ankösörlü telefon kullanımı ile ilgili bir soruşturma izninin bulunmadığı nettir. İzmir Başsavcılığı ihbarı ise dördü daha önce ihraç edilen yedi hakime ilişkindir.

Olan hep bize oluyor.

Ogrettmenim
Aday Memur
18 Eylül 2019 17:00

Arkadaslar dosya bi ilden bi ile sevk edildiginde ne kadar surede haber gelir..hala haber yok.dosyamizdan adliyeyi aradim onlarda bisi demiyor bir ikiaya durusmaniz olur diyo ne bir iki ay daha ben anlayamdim balikesire gitti dosya ordada gözükmüyor

Gm12
Aday Memur
18 Eylül 2019 17:51

Bizim koğuştan birinin takipsizlik ankara malatya-ya göndermiş 1ay sonra görünmüş dosya yaklaşık toplam 3aylık tutuklu iken gün verilmiş

Ogrettmenim, 5 yıl önce

Arkadaslar dosya bi ilden bi ile sevk edildiginde ne kadar surede haber gelir..hala haber yok.dosyamizdan adliyeyi aradim onlarda bisi demiyor bir ikiaya durusmaniz olur diyo ne bir iki ay daha ben anlayamdim balikesire gitti dosya ordada gözükmüyor

Ogrettmenim
Aday Memur
18 Eylül 2019 18:04

daha bekliycez anlasilan..on onbes gune belli olur umidindeydim😞

Toplam 20060 mesaj
«572573574575576577578579580581582583»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi