Editörler : F16 Gökçen

eylemsi35
Aday Memur
13 Ekim 2010 20:13

Torpilsiz_teneke

Haklısın o gün mülakattan çıktığım için algılamamda problem olmuş.Bunun için özür dilerim.Yanlız şu bi gerçek randstan firmanın işe alım sürecini bayanlar devam ettirdiği sürece sanırım birdaha katılım yapmıycam.Bu süreçte herkese başarılar dilerim..

telefonn
Aday Memur
13 Ekim 2010 22:48

eylemsi35

size geri dönüş olmadı sanırım, moralinizi çabuk bozmuşsunuz ? istanbul için boreas82 ve bana bir dönüş olmadı.. hoş çok önemli diil ama! 2. mülakat için biigi alan arkadaşlar varsa ve paylaşırsa sevinirim.

torpilsiz_teneke
Aday Memur
13 Ekim 2010 23:43

27 eylulde ızmırde ılk mulakata gırdım.Olumlu yada olumsuz şekilde aranmadım aynı tarihte mulakata girip geri dönüş alan varmı arkadaşlar

bu aradaeylemsı sorun değil insanlık halı :)

telefonn
Aday Memur
14 Ekim 2010 13:47

Torpilsiz_teneke

4 Ekim tarihinde istanbul da bir danışmanlık firması ile girmiştim mülakata. henüz dönüş olmadı. beklemeyi bırakmalı mıyız (:

torpilsiz_teneke
Aday Memur
14 Ekim 2010 15:56

telefonn

yok arkadaşım umudunu kaybetme derim yinede sağlık olsun herkes için hayırlısı olsun

boreas82
Şef
14 Ekim 2010 16:48

telefon

dönüsler icin olumlu oldugu takdirde 2 hafta icin dönüs yapılacagı söylendi.bu yüsden bence umudunu yitirme.4 gün daha var senin icin..

boreas82
Şef
15 Ekim 2010 16:15

haber alan????

telefonn
Aday Memur
15 Ekim 2010 16:46

(: yok sanırım.

angelo35
Aday Memur
17 Ekim 2010 11:22

28'inde izmirde girmiştim mülakata, olumsuz mail'i geldi perşembe günü..

eylemsi35
Aday Memur
18 Ekim 2010 16:12

angelo35

Görüşmen nasıl geçmişti herhangi bir olumsuzluk varmıydı ? buarada senin için hayırlısı olsun

boreas82
Şef
19 Ekim 2010 12:47

benim için 2 haftanın dolmasına son 3 gün.artık umudumu yitirdim arasalardı coktaann ararladı...

torpilsiz_teneke
Aday Memur
20 Ekim 2010 21:32

mrb arkadaşlar bende olumsuz yönde email aldım anlamadığım şey olumlu yada olumsuz şekilde adaylar telefonla bilgi verileceğinin söylenmesi fakat bunun gerçekleşmemesi bana bu şekilde söylemişti danışman firmadaki bayan arkadaş neyse Herkes için hayırlısı olsun neticede ölüm yok ucunda bu arada bilim ilaç firmasınada giremedim aslında giremedim demiyimde girmedim desem daha doğru olur çünkü abim bilim ilaçta çalışıyor ve aynı aileden 2 kişi bu firmada çalışamıyormuş bizzat bölge müdürü ile görüşüp hatta bilim ilaç insan kaynaklarını arayıp sordum aslı varmı diye evet varmış bu yüzden çağrıldığım mülakata gitmedim.Çağrılan arkadaşlara canı gönülden başarılar dilerim.Bütün işlerde olduğu gibi bu işte yada sektörde diyelim referans yada diğer adıyla torpil olmadımı olmuyor bunun canlı örneklerini yaşadım birkaç kez tekrardan herkez için hayırlısı benim hayat kavgam torpille sanırım.

eray8001
Yasaklı
23 Ekim 2010 16:23

ya arkadaşlar bunlar paranızı ödeyecez diye çeğırdılar mülakata ödenen varmı parası ya.ya iş yok zaten kırkkanat yüzümüz eğile eğile milletten borç isteyerek böyle görüşmelere gidiyoruz bunların yaptığına bak.lütfen tepkisiz kalmayalım.yani şuan sizi bilmem ama yani 10 tl bile değerli işsiz olanlar olarak.lütfen duyarlı olalım

telefonn
Aday Memur
23 Ekim 2010 18:34

eray8001

ik mülakat sonucunu dönmekten yoksun, yol parasını nasıl karşılar onu bilmiyorum. ik uygulamaların bir standartı olmasada belirli etik kurallara göre olmalı, 2-3 görüşmeden sonra bile haber vermekten yoksun kalınıyorsa söz konusu firma için kötü bir profil olacaktır. bir çok firma ile görüşüyorsunuz ve nerdeyse hepsinin tavrı aynı, seçecekleri kişiler hakkında özgür kjararlar bile verdiklerini düşünmüyorum. sadece adaylara biraz saygı ve iş ahlakına saygılı olmaları dileklerimle. söylediklerim sadece lilly için geçerli diildir, kendilerini sayılı şirketler arasında sayan kurumsal yapılar içindir.

eray8001
Yasaklı
24 Ekim 2010 14:27

güncel

eylemsi35
Aday Memur
26 Ekim 2010 17:10

Arkadaşlar olumsuz mailimi aldım sonunda tahmin ettiğim gibi geçti herşey herkes için hayırlısı diliorum...

boreas82
Şef
27 Ekim 2010 13:53

bende aldım hayırlısı olsun...randstad danısmanlık şirketiyle 2. mülakatım ve 2. olumsuz mailim..beni begenmiyorlar:)

pocahontes
Aday Memur
29 Ekim 2010 14:19

arkadaşlar benimde arkadaşım girdi ne olumlu ne olumsuz bir geri dönüş oldu ayın 16sında adanada girmişti...acaba bu saatten sonra bi durum olmazmı?

hayat_matematik
Aday Memur
04 Kasım 2010 13:04

arkadaslar lily firması mı sizce pfizer mi daha iyi ve kalıteli??

Venüsay
Aday Memur
06 Mayıs 2019 12:12

Arkadaşlar merhaba sistem üyeliğim yeni 9 yıl önce yazışılan bu konu üzerine bilgi edinmek üzere yazıyorum.kariyer netten lilly onkoloji grubu tıbbi mümessil pozisyonu için başvuru yaptım hala cv im firma tarafından incelenmedi görülüyor acaba bu ilana basvuru yapan ve süreci paylaşmak isteyen bir arkadaşım var mi

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi