Editörler : Lanet
12345678910111213»

Mustafapc
Memur
09 Ekim 2019 11:41

Esim gençlik lideri olarak başvuru yaptı ve 1. Asıl olarak sıralamaya girdi açıklama kısmında spor uzmanı diye bir ibare va! Diğer kazanan arkadaşlarda bu ibare yer almıyor! Neden böyle bir ibare yer alıyor bilen arkadaş var mı?

gsbconi, 5 yıl önce

muhasebe kadrosu 3300 alırsın + ikramiyen

Sifam5
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:21

Gsb güvenlik soruşturması ne kadar sürüyor sizlerin ne

reis1111
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:47

19-23 ağustos evrak teslimi yaptık.Daha bi haber yok bekliyıruz güvenlik soruşturması bitmiş bakanlıktan onay bekliyoruz diyolar
Sifam5, 5 yıl önce

Gsb güvenlik soruşturması ne kadar sürüyor sizlerin ne

tesiss06
Aday Memur
11 Ekim 2019 20:44

saglık bakanlıgında zimmete düşüp düşmedigini gösteren personel sayfası varmış.gsb de yok galiba.Bil

kırmızbalık
Aday Memur
11 Ekim 2019 20:46

zimmete düşmek ne demek?
tesiss06, 5 yıl önce

saglık bakanlıgında zimmete düşüp düşmedigini gösteren personel sayfası varmış.gsb de yok galiba.Bil

ziya7
Aday Memur
12 Ekim 2019 00:34

Öyle bir sayfası var fakat başvuru numarası yok elimizde
tesiss06, 5 yıl önce

reis1111
Aday Memur
12 Ekim 2019 10:58

27 şubat kurra 17 mayıs mülakat 20 temmuz mülakat sonucu 23 ağustosta evrak teslimi ve güvenlik soruşturması 9 ay oldu işe girmik bu kadar sürer mi

tesiss06
Aday Memur
12 Ekim 2019 17:22

selamun aleykum herkese hayırlı olsun öncelikle.Ben bir kaç gün önce bakanlıgı aradım ne zaman bitecek sorusturma diye...Cevaben bilmiyoruz dedi.Tahmini bişey syleyebilir misiniz dedim herhangi bi öngörümüz yok dedi.Artık bitse nerdeyse senesi dolacak.:)Aranızda arayan farklı bi cvp alan var mı?

gsbconi
Aday Memur
14 Ekim 2019 15:01

arkadaşlar soruşturmalariniz bitti 2 il kaldı beklenen bu ay içinde veya sonraki ay başında açıklanacak kesinlikle. ama işe başlamanız şubat ayını bulacak, hatta geçecek. torpilli 20 kişiyi bekleyeceksiniz haberiniz olsun

poseidon66
Memur
14 Ekim 2019 21:22

İsmini Soyismini yazabilir misin sen bi??

gsbconi, 5 yıl önce

arkadaşlar soruşturmalariniz bitti 2 il kaldı beklenen bu ay içinde veya sonraki ay başında açıklanacak kesinlikle. ama işe başlamanız şubat ayını bulacak, hatta geçecek. torpilli 20 kişiyi bekleyeceksiniz haberiniz olsun

gsbist
Aday Memur
14 Ekim 2019 21:54

Hocam siz daha önce bu alım 2019 yılı bütçesinde dediniz, bu sebeple en geç aralık ayında başlatılacak yazdınız. Şimdi ise farklı şeyler yazdınız, daha net yazarsanız çok seviniriz çünkü Bakanlık ve İl Müdürlükleri net bir şey söylemiyor.

Hangi 2 ilin soruşturması bekleniyor?

Torpilli 20 kişiyi beklemek ne demek anlayamadım.

gsbconi, 5 yıl önce

Elvan73
Aday Memur
16 Ekim 2019 17:41

Arkadaşlar ben şimdi ısıtma ve sıhhi tesisat dalından kazandım bekliyorum. Teknisyen oluoyruz değilmi şu anda çünkü ortaokul mezunu istediler en az kazan ateşçiliği serfitikası istediler ?

Mgsb54
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:33

Herhangibir bilgi gelişme haber bir şey var mı twitter üzerinden bir şeyler yapalim mi

Mgsb54
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:36

Torpilli 20 kişi derken güvenlik soruşturma bitince başlayacakmış öyle söylüyor il müdürlükleri

gsbconi, 5 yıl önce

Mgsb54
Aday Memur
19 Ekim 2019 10:55

Kimse yok mu nerde bu millet !

gsbist
Aday Memur
20 Ekim 2019 19:24

Merhaba arkadaşlar. İstanbul da ikamet eden ve İstanbul'u kazanıp güvenlik soruşturması yapılan var mı?

reis1111
Aday Memur
20 Ekim 2019 19:47

Bu ay sonununa kadar da aramzlarsa ben ümidimi kesecem eşe dosta ne deyeecemi şaşırdım artık resmen yalancı oldum sanki ne zaman başlıcan diye sorduklarında cvb vermeye utanır oldum.Kazandığıma mı sevineyim başlayamadığıma üzeleyim anlamadım gitti.

bayozi59
Aday Memur
21 Ekim 2019 22:16

Merhaba sayın gsbconi

Kuruma alınacak işçi branşları hakkında çok güzel bilgiler veriyorsun teşekkürler.Birtek Otobüs Kaptan Şoför hakkında açıklama yapmadın.

Bu Otobüs Kaptan Şoför tam olarak ne iş yapar normal şoförden farkı nedir kurumda çalışan şoförler ile konuştum biliyoruz diyorlar biz normal araç kullanıyoruz otobüs falan kurumda yok diyorlar.Otobüs Kaptan Şoför maaşları sosyal hakları yan hakları çalışma koşullar hakkında bilgin varsa yazabilirmisin hafta içi hafta sonu nasıl oluyor çalışılıyor kimsenin bilgisi yok sorduklarım ilk defa böyle bir alım yapiliyor diye söylendi.Birde iş başı nezaman olur tahmini ona göre çalışıyorumda ayarlama yapacağım.

A1881
Aday Memur
22 Ekim 2019 15:34

Çok saçma işlemi bitiren il müdürlüğü ilindeki personelleri göreve başlatmalı

Dz 53
Aday Memur
22 Ekim 2019 21:18

Merhaba arkadaşlar...Bende aşcı yardımcılığını kazandım.Surec çok uzun sürdü ve ilçede oturduğum için ile taşınmam söz konusu 2 evladım var dersaneye gitmesi lazım ama nereye...Kış gelmeden düzenimi kurmam gerekiyor inşallah yazıldığı gibi şubat sonrasına kalmaz.Bilgisi olan arkadaşlar acaba maaş bilgisi verebilirlermi?Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin inşallah...🤲🏻🙏🏻

Toplam 497 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi