Editörler : supporters.
27 Mart 2020 00:02

Halkbank kredi erteleme
Merhaba, halkbank şubeyi aradığımda, şubeye gelip talep oluşturabilirsiniz dediler. Ben kendimi 10 gündür eve kapatmıştım. Nasıl gideyim şimdi bankaya. Bu konu ile ilgili gelişme olursa burdan bilgilerimizi paylaşalım.

metinbinmetin
Kapalı
27 Mart 2020 01:49

Ben de takip ediyorum.

Faizsiz, şartsız, şubeye gitmeksizin en az 3 ay ertelemeleri lazım.

Devlet bu işe el atamazsa ve anlayışlı davranmazsa diğer bankalar, milleti neler yapmaz.

emrah_eli
Aday Memur
27 Mart 2020 17:41

Halkbank ta hala bilgilendirme yok

85200258
Genel Müdür
27 Mart 2020 19:51

Twitter'dan sordum. Nisan ayı başında şube mobil şube ve internet bankaciligindan muracaat alacaklarmis.

egevrl
Yasaklı
30 Mart 2020 11:29

Halk bankası kredi erteliyor arkadaşlar fakat 3 ay için faiz alıyor . Bankaya gittiğimde 3 aylık faizin 4.aya yani ilk taksite yansıtıldığı söylendi bana. Fakat bugün müşteri hizmetlerini aradığımda otomatik konuşmada 3 aylık faizin kalan toplam takside bölüneceği söylendi. Tekrar bankayı aradım dedim ki müşteri hizmetlerini aradığımda taksitin yayılacağını söylediler. Orada ki çalışan böyle bir mail geldiğini 1 - 2 gün içerisinde netleşeceğini söyledi. Eğer faiz taksitlere yayılacaksa mantıklı olabilir.

emrah_eli
Aday Memur
31 Mart 2020 14:43

Halkbank İnternet bankacılığında kredi erteleme açılmış. Ek hesap erteleme için, ürünler kampanyalar Kredi erteleme için, krediler bölümüne girmek gerekiyor. Ama mobil uygulamada olmuyor. İnternet sayfasından yapmanız gerekiyor.

tef_tef_tef
Aday Memur
01 Nisan 2020 11:38

Halkbank internet şubesinden erteleme talebi açmış. Başvuruyu yapıyorsunuz size faizin miktarını kabul edip etmeyeceğinizi sormadan kredinizi erteliyor. İhtiyaç kredisi 3 ay erteleme için 2350 faizi kalan aylara yaymışlar. İptal etme yada faizi görüp onay verme işleminiz yok şimdilik.

valonqar
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:14

2350 tl. de az para değil haa. ne anlamı kaldı ertelemenin? bir de zart diye onay almadan erteleme yapacağına, faizi, ne kadar ödeyeceğini göstermeli ondan sonra kabul edenden onay alınmalı.

orhnbey
Aday Memur
01 Nisan 2020 14:07

mobil şubeden yap.faiz ve ödemen gözüküyor.onay ver.aynı gün tamam

tef_tef_tef
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:33

Halkbank mobil şubede

tef_tef_tef
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:35

Halkbank mobil şubede faiz ,ödeme şekli veya onay yok

memed72
Aday Memur
02 Nisan 2020 05:05

çok fazla faiz bindiriyor. Adamlar milleti soymakla meşgul.
tef_tef_tef, 4 yıl önce
Halkbank mobil şubede faiz ,ödeme şekli veya onay yok

gapgarip
Şef
02 Nisan 2020 08:11

Arkadaşlar mobil şubede nasıl erteleme yapacağımı bilemedim daha doğrusu erteleme sayfası nerde göremiyorum .

emre00006
Aday Memur
02 Nisan 2020 10:28

mobilde yok ben şubemi arayıp bilgi aldım.sonra müşteri hizmetlerinden başvurdum.hesaplama şu şekilde: ana para x kredi oranın x 3 x100 bu faizin.bunuda kalan takside bol buda aylık eklenecek miktar.
gapgarip, 4 yıl önce

Arkadaşlar mobil şubede nasıl erteleme yapacağımı bilemedim daha doğrusu erteleme sayfası nerde göremiyorum .

emrah_eli
Aday Memur
02 Nisan 2020 10:31

Mobil şube de yok. Pc den yada telefon İnternet sayfası ile giriş yaparsan görebilirsin

gapgarip
Şef
02 Nisan 2020 19:29

Pc den girdim dediginiz gibi gördüm teşekkürler. Ancak fırsattan istifade eder gibi banka faizi çok alıyor. Mecbur olduğum için 2 ay erteletmek zorunda kaldım. Devlet bankasının bunu yapması hic doğru değil aksine diğer özel bankalara inat düşük faizle halkın yanında olmalıydı.

yönetici200450
Aday Memur
06 Nisan 2020 17:17

erteleme diye bir şey söz konusu değil geçirme söz konusu 750 tl lik taksiti 3 ay ertelemek için 578 tl faiz istiyor halkbank

yönetici200450
Aday Memur
06 Nisan 2020 17:20

Mobil uygulama da erteleme menüsü geldi

ahmetbulut47
Genel Müdür
09 Nisan 2020 10:23

Medya ve yetkililer eksik Bilgi veriyor kimse bankaların 3 ay sonra alacağı fahiş faizden bahsetmiyor!! bankalara başvuran vatandaşlar öğreniyor ve enseyi kaşıyıp geri dönüyor öfkeleniyor Bankalar bir kerede faiz almadan bir iş yapsa ölür mü sonuçta olağanüstü bir dönemdeyiz ve hepimiz aynı gemideyiz unutulmasın
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi