Editörler : Pangaea
01 Mart 2020 11:23

Sen yapmışsın ya belli :D. Lütfen başkalarının netini kıskanmayın(genel konusuyorum) sizde çalışın emek verin sizde yaparsınız.Rızkı veren ALLAH dır siz çalışın gerisini ona bırakın başkalarını çekiştirmeyin kıskanmayın lütfen...

amastrist1, 4 yıl önce

Genel yetnekten 50 + net yapan kimler

amastrist1
Daire Başkanı
01 Mart 2020 12:18

Yok ya nerdeeee ... tam tersi yapamadig8mdan soruyirum

kartal14789
Aday Memur
20 Mart 2020 17:50

çalışmayı bırakanlar

Ayssiii
Kapalı
28 Mart 2020 16:39

Arkadaşlar ben Gıda mühendisliği mezunuyum. 2020de kpssye gireceğim. Sizce 2020 kpss puanıyla gıda mühendisi alımı olur mu? Mayıs'ta 363 gıda mühendisi alımı olacagı için 1 2 hatta 3 sene Gıda mühendisi alımı yapmazlar diye düşünüyorum. Ona göre kpss calısmayacagım. Sizce 2021de gıda mühendisi alımı olur mu?
29 Mart 2020 12:26

Tarım Bakanlığı her KPSS puanıyla alım yapıyor kimseyi mağdur etmiyor .
Ayssiii, 4 yıl önce
Arkadaşlar ben Gıda mühendisliği mezunuyum. 2020de kpssye gireceğim. Sizce 2020 kpss puanıyla gıda mühendisi alımı olur mu? Mayıs'ta 363 gıda mühendisi alımı olacagı için 1 2 hatta 3 sene Gıda mühendisi alımı yapmazlar diye düşünüyorum. Ona göre kpss calısmayacagım. Sizce 2021de gıda mühendisi alımı olur mu?

amastrist1
Daire Başkanı
29 Mart 2020 12:54

Kpss ertelendi

baymutlu
Aday Memur
01 Nisan 2020 18:21

kadaşlar merhaba bende kasımdan beri çalışıyorum ama eski azim ve istek kalmadı ve hala 80 netlerde zorluyorum inş mühyim en az 95 almam gerekirken bu netlerle sizce ümidi kesmelimiyim?

01 Nisan 2020 20:48

Kpss çalışmaları için daha etkili ve doğru cevaplar verebilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına dair görseller ile konu anlatımı ve soru-cevap etkinliklerinin günlük olarak güncel paylaşımlarımız ile daha başarılı bir sınav geçirebilirsiniz.

https://www.kpsshizmetleri.com/

present85
Memur
02 Nisan 2020 16:53

sorular güzel de site çok kullanışsız bir soru cevap yapalım diyorsun soru bi yerde cevap bi yerde indir indir bak vakit kaybı

Mustafa Yasin YILDIZ, 4 yıl önce

Kpss çalışmaları için daha etkili ve doğru cevaplar verebilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına dair görseller ile konu anlatımı ve soru-cevap etkinliklerinin günlük olarak güncel paylaşımlarımız ile daha başarılı bir sınav geçirebilirsiniz.

https://www.kpsshizmetleri.com/

Toplam 209 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi