Editörler : supporters.
08 Kasım 2017 23:28

2018 Kaymakamlık sınavı 2 Eylül (100 kişi)

Merhaba arkadaşlar, şubat sonu mart başı 2018 Kaymakamlık sınav tarihini tarif etmek için çok sık dillendirilir oldu. Sınav tarihi hakkındaki duyumları ve hazırlık sürecini bu başlık altında konuşalım isterim.

Herkese kolaylıklar..

kymkmia
Aday Memur
14 Kasım 2017 02:43

Bir rivayete göre 24 Mart 2018 doğru çıkarsa hayırlı olsun..

yasemin erkol
Aday Memur
15 Kasım 2017 14:44

4t Akademi de hazırlanabilirsiniz kaymakamlıkta da oldukça iyiler

funda topçu
Aday Memur
15 Kasım 2017 15:06

4t yayınları evet gerçekten çok iyi.

edebeyli61
Aday Memur
15 Kasım 2017 22:25

En son olan kaymakamlık sınavlarının sonuçları çok tartışıldı. Puanlama için biz hazırlananların tam bir bilgisi yok. Her ne kadar bu içimdr bir endişe yaratsada bende hazırlanıyorum bu sınava ilerliyen zamanlarda bunun için bilhi paylaşımına hepimizin ihtiyacı olacaktır

Aragog
Şef
16 Kasım 2017 01:01

Türkçe hariç puanlama pek tartışmaya açık değil aslında.

edebeyli61, 6 yıl önce

En son olan kaymakamlık sınavlarının sonuçları çok tartışıldı. Puanlama için biz hazırlananların tam bir bilgisi yok. Her ne kadar bu içimdr bir endişe yaratsada bende hazırlanıyorum bu sınava ilerliyen zamanlarda bunun için bilhi paylaşımına hepimizin ihtiyacı olacaktır

Pofik
Aday Memur
16 Kasım 2017 08:20

Agsgsjakakacbhsha

yasemin erkol, 6 yıl önce

4t Akademi de hazırlanabilirsiniz kaymakamlıkta da oldukça iyiler

kymkmia
Aday Memur
16 Kasım 2017 11:35

Ben de bu yıl yapılan sınavda 79 puanla sınırda kaldım, puanlama konusu içimi acıtsa da sınav için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

edebeyli61, 6 yıl önce

edebeyli61
Aday Memur
16 Kasım 2017 14:09

İnşallah şaibesiz bir şekilde emeğinin karşılığını alırsın kardeşim. Bende hazırlanıyorum. Hepimiz için hayırlısı

kymkmia, 6 yıl önce

Ben de bu yıl yapılan sınavda 79 puanla sınırda kaldım, puanlama konusu içimi acıtsa da sınav için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

kymkmia
Aday Memur
01 Aralık 2017 17:14

Ocakta ilan, 17 veya 24 martta sınav genel kanı bu yönde.. Bu yıl değişik yerlerde çokça kurs açıldığının reklamını görüyoruz hazırlanan fazla olacak, rekabet her geçen yıl artıyor..

swyddog
Aday Memur
05 Aralık 2017 10:24

o kadar çok istiyorum ki bu sınavı resmen yaşam kaynağım iş güçte var nasıl hazırlanırım bilmiyorum.Allah emek veren herkesin yardımcısı olsun

edebeyli61
Aday Memur
06 Aralık 2017 01:23

Sen en son sınavda yüksek bir puan almıştın. Çalışma şeklini yönetimini bizimle paylaşır mısın?

kymkmia, 6 yıl önce

Ocakta ilan, 17 veya 24 martta sınav genel kanı bu yönde.. Bu yıl değişik yerlerde çokça kurs açıldığının reklamını görüyoruz hazırlanan fazla olacak, rekabet her geçen yıl artıyor..

06 Aralık 2017 12:00

kıymetli kaymakam adayı arkadaşlar bu sınavın test olma ihtimali varmı?

swyddog
Aday Memur
06 Aralık 2017 14:50

kesinlikle yok

volkannn_35, 6 yıl önce

kıymetli kaymakam adayı arkadaşlar bu sınavın test olma ihtimali varmı?

kymkmia
Aday Memur
06 Aralık 2017 16:20

Kardeşim konulara çalışırken aynı zamnda test çözüp konuların havada kalmamasına özen gösterdim, konular bitince de açık uçlu soruları defalarca çözmek gerekiyor..

edebeyli61, 6 yıl önce

Sen en son sınavda yüksek bir puan almıştın. Çalışma şeklini yönetimini bizimle paylaşır mısın?

eurabatres
Aday Memur
07 Aralık 2017 17:16

Bakanlıkta kime sorduysam şimdilik kaymakamlık gündem de yok diyor. Daha şimdi ki sınavın mülakatları bitmedi mart ayında olmaz en erken mayıs olur bence o da inşallah böyle olur. Hiç gelmeme ihtimali de var tabi ki

kymkmia
Aday Memur
08 Aralık 2017 15:01

Ahmet Nohutçu hocanın khk kaymakamlık facebook gurubunda paylaştığı gönderi:

KAYMAKAMLIK SINAV TARİHİ ÜZERİNE.

Kıymetli Arkadaşlarım,

Uzun süredir yoğun programım nedeniyle grubumuza yazmak mümkün olmamıştı.

Tarafıma gelen maillere tek tek cevap verme imkanım kalmadığı için buradan kaymakamlık sınav tarihiyle ilgili genel bir açıklama yapma zarureti hasıl oldu.

Daha önce bana KHK KAYMAKAMLIK grubunda yardım eden kardeşim Deniz İpçi ile de gruba gönderdiğim mesaj çerçevesinde, İçişleri Bakanlığımız tarafından 2018 yılının Mart ayında 100 kişilik bir kaymakamlık alımı planlanmaktadır. Sınavın hangi gün olacağı çok önem arz etmemekle beraber 17 Mart 2018 tarihinde gerçekleşmesi şu an için en büyük olasılık olarak görünmektedir.

Sınav, son üç sınav olan 28 Mart 2015, 17 Aralık 2016, 9 Eylül 2017 sınavlarında olduğu gibi açık uçlu olarak aynı formatta ve içerikte yapılacaktır.

Kaymakamlık mesleğini ideal olarak benimseyen tüm arkadaşlarıma şimdiden hızla ve ciddi olarak eksikliklerini giderip sistematik olarak çalışmaya başlamalarını tavsiye eder, selam ve sevgilerimi sunarım.

Ahmet NOHUTÇU

eurabatres
Aday Memur
08 Aralık 2017 17:28

Doğrudur ahmet hoca böyle demiştir de ben bakanlıkta duyduğumu söyledim sonuçta o da ticaretini düşünüyordur.

kymkmia, 6 yıl önce

Ahmet Nohutçu hocanın khk kaymakamlık facebook gurubunda paylaştığı gönderi:

KAYMAKAMLIK SINAV TARİHİ ÜZERİNE.

Kıymetli Arkadaşlarım,

Uzun süredir yoğun programım nedeniyle grubumuza yazmak mümkün olmamıştı.

Tarafıma gelen maillere tek tek cevap verme imkanım kalmadığı için buradan kaymakamlık sınav tarihiyle ilgili genel bir açıklama yapma zarureti hasıl oldu.

Daha önce bana KHK KAYMAKAMLIK grubunda yardım eden kardeşim Deniz İpçi ile de gruba gönderdiğim mesaj çerçevesinde, İçişleri Bakanlığımız tarafından 2018 yılının Mart ayında 100 kişilik bir kaymakamlık alımı planlanmaktadır. Sınavın hangi gün olacağı çok önem arz etmemekle beraber 17 Mart 2018 tarihinde gerçekleşmesi şu an için en büyük olasılık olarak görünmektedir.

Sınav, son üç sınav olan 28 Mart 2015, 17 Aralık 2016, 9 Eylül 2017 sınavlarında olduğu gibi açık uçlu olarak aynı formatta ve içerikte yapılacaktır.

Kaymakamlık mesleğini ideal olarak benimseyen tüm arkadaşlarıma şimdiden hızla ve ciddi olarak eksikliklerini giderip sistematik olarak çalışmaya başlamalarını tavsiye eder, selam ve sevgilerimi sunarım.

Ahmet NOHUTÇU

kymkmia
Aday Memur
08 Aralık 2017 17:59

Kaynağının bakanlıktaki görevi ne kardeşim?

eurabatres, 6 yıl önce

Doğrudur ahmet hoca böyle demiştir de ben bakanlıkta duyduğumu söyledim sonuçta o da ticaretini düşünüyordur.

eurabatres
Aday Memur
11 Aralık 2017 10:13

Üst yöneticilerden bir kaç tanesi ancak onlarda geçiştirmiş olabilme ihtimali var tabi ki sonuçta daha mülakatları yapmadık bir dur bakalım dedi

kymkmia, 6 yıl önce

Kaynağının bakanlıktaki görevi ne kardeşim?

kymkmia
Aday Memur
18 Aralık 2017 16:07

Bu başlığın alt sıralara düşmemesi kanaatindeyim,

Hazırlıklar nasıl gidiyor?

Toplam 212 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi