Editörler : Lanet
19 Temmuz 2013 15:14

Sözleşmeli Belediye Personeline Kadro- 5 Yıl Tayin Yasağı (Editörlerden Yardım İstiyorum Lütfen)

Merhaba bu konuyu günlerdir araştırıyorum ama hiç bir yerde net bir bilgi bulamadım. Site editörlerinden yardım istiyorum lütfen bana bu konuda bilgi sahibi olan biri yardımcı olabilir mi. Ben uzun zamandır sözleşmeli belediye personeliyim. Geçtiğimiz günlerde kadroya geçirildim. 5 yıl tayin yasağı maddesi eş durumu tayin için de geçerli mi acaba? Ya da benim eşimin yanına geçmemin herhangi bir yolu var mı acaba? Belediyede henüz net bir bilgisi olan yok ama yazı işleri müdürü 5 yıl hiç bir şekilde geçiş yapamayacağımızı tahmin ediyor. Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi.

vapi27
Kapalı
19 Temmuz 2013 15:36

yasa daha onaylanmadı sanırım nasıl kadroya geçtiniz?

bsvr
Aday Memur
19 Temmuz 2013 15:45

Onay sürecinde. Cumhurbaskanından onay gectiği takdirde tayin şansım varmı bunu ogrenmk istemistim

2Fast 2Furious
Genel Müdür
21 Temmuz 2013 12:38

keşke 10 yıl yapsalardı

ahmetkaptan0748
Aday Memur
22 Temmuz 2013 00:57

eş durumu hariç olması lazım.

alankentt
Aday Memur
26 Temmuz 2013 09:14

şimdilik görünen 5 yıl çakılılık.

sedaydın
Aday Memur
26 Temmuz 2013 10:38

maleseff 5 yıl çakılı kalınacakk

ahmetkaptan0748
Aday Memur
27 Temmuz 2013 04:55

bedavadan memur oldular az bile 5 yıl..

güllllgül
Daire Başkanı
27 Temmuz 2013 09:54

sadece belediye personeli mi tüm sözleşmeliler için de mi arkadaşlar? işkur daki İMD için de gcerli mi acaba bu?

xxfencixx
Aday Memur
28 Temmuz 2013 00:46

KAZANÇ İHTİMALİ %100 OLAN BİR İŞLE SİZİ TANIŞTIRMAK İSTİYORUM

HAYAL EDİN:TÜRKİYE'DEKİ HERKESİN SİZE 1TL VERDİĞİNİ VAR SAYALIM.HARİKA.BU İNSANLAR İÇİN ZOR DA OLMAYACAK.

PEKİ İNSANLARA BUNU NASIL YAPTIRABİLİRSİNİZ?

AŞAĞIDA VERDİĞİM LİNKİ TIKLAYIN.TANITICI VİDEOYU İZLEYİN..VE AKTİF ÜYE OLARAK HEMEN KAZANMAYA BAŞLAYIN.KESİNLİKLE PAZARLAMA İŞİ DEĞİL.MAL SATMAK YOK.SADECE ÜYE OLDUKTAN SONRA İNSANLARI ÜYE YAPACAKSINIZ.DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİN

http://www.umys.org/?ref=gamel

mertu2910
Aday Memur
29 Temmuz 2013 12:46

bende belediyede sözleşmeliyim yenı bşladım çat diye 5yıl çakılı kadroyu kitlediler bulunduğum şehirden gitmek istiyordum.eşimde kpssye girip kendi bölümünü tercih yapıcak o başka şehre seneye gitse ben yanına eş tayini ile gidemeycekmiyim yoksa benım durumdan dolayı geri mi gelicek sıkıntılıyım

bsvr
Aday Memur
02 Ağustos 2013 09:36

yazdıgınız linkte hiçbir ayrıntı yokki. 5 yıl tayin yasağıyla ilgili herhangi bir şey yazmıyor.

ziraneyes, 11 yıl önce

http://www.trtturk.com.tr/haber/cumhurbaskani-gul-sozlesmeli-personel-hakkindaki-kanunu-imzaladi.html

ne olsam
Aday Memur
05 Ağustos 2013 22:44

orada bile bulamadıysan sonsuza kadar tayin yasagı olsun :)

bsvr
Aday Memur
06 Ağustos 2013 08:38

Okudum zeki arkadaşım. O metni her yerde görüyoruz zaten. Benim sorum eş durumu ve eğitim durumunda tayinle ilgili bir gelişme var mı. Çünkü yasanın bu maddesinde özel durumlar belirtilmemiş çok genel bir ifade kullanılmış.

ne olsam, 11 yıl önce

orada bile bulamadıysan sonsuza kadar tayin yasagı olsun :)

ode_ode
Şef
11 Ağustos 2013 14:44

şu iyi olmuş oh olsun vs dıye ah edenler allaha havale edıyorum kpss puanla hakkımla unv.de hemsıre oldum bebegım var ama es durumuna yasak geldı 5 yıl nasıl boyle bırsey yaptılar aıle butunlugunu dusunmedıler anlamıyorum derdım rahat olmak degıl zaten unv.hast calısmak zor sadece esımın yanında olmak ıstıyorum unv.hast.e dahı gecemıyorum

sgorgulu
Aday Memur
12 Ağustos 2013 09:24

Arkadaşlar insanların kpss den en az 85-90 alıp girebilecekleri kadrolara bedavadan girdiniz.Birde 5 yıla takılıpta benim gibi yıllaarca kadro bekleyip hasbelkader kadrosunu alanları sinir etmeyin lütfen. Keşke memuriyet sonuna kladar çakılı kadro yapsalardı.Her durumda şanslısınız Türkiye gibi bir ülkede verilenle yetinmenizi tavsiye ediyorum.Saygılar.

ahmetkaptan0748
Aday Memur
12 Ağustos 2013 10:55

katılıyorum...

cigdemmet
Aday Memur
12 Ağustos 2013 11:48

Zaten normalde, memurlar her an her istediği kuruma geçemiyorlar. Ben şahsen hiçbir engel yokken bile 1 yıl eş durumu bekledim. Bir arkadaşım 3 yılda zor geçiş yaptı. Başka bir arkadaşım 5 yıldır sürünüyor, çocuğu büyüdü. Memurluk öyle kolay iş değil anlayacağınız!

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi