Editörler : swat3410

agassi85
Aday Memur
26 Eylül 2022 15:12

Bi abimiz doğru yazmış bencede emeklilik kaldırılsın ölene kadar çalışılsın, sonuçta para için yapılan Bi meslek değil.

Hamertt44
Aday Memur
26 Eylül 2022 17:33

Giresun 028 sen hiç emekli olma devam et ölene kadar.. avrupada 8 saat çalışan polis 50 yaşlarında emekli oluyor Türkiyede bu çalısma saatleriyle polisin ömrü zaten istatistiklere göre 54..

Kolluk kuvveti
Yasaklı
26 Eylül 2022 17:57

Avrupa da hangi ülke polisi 50 yaşında emekli oluyor?
Hamertt44, 2 yıl önce

Giresun 028 sen hiç emekli olma devam et ölene kadar.. avrupada 8 saat çalışan polis 50 yaşlarında emekli oluyor Türkiyede bu çalısma saatleriyle polisin ömrü zaten istatistiklere göre 54..

26 Eylül 2022 18:21

Yaş haddi 100 olsun ancak bir polis 25 yıl çalıştıktan sonra emekli olmalı gecesi olan dışarıda çalışan polisler var Giresun 028 herkes senin gibi büroda yatmıyor sen 100 yaşına kadarda çalışırsın bu rahatlıkla

mrpoliceman
Aday Memur
26 Eylül 2022 18:21

Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi , fazlası var eksiği yok

berlin61, 2 yıl önce
Senin gibiler hayatı sadece bu meslekten ibaret zanneden, asosyal, başka hiçbir becerisi,hobisi,özel zevkleri,idealleri olmayan (beceri derken polisliğide becerebildiğinizi zannetmiyorum), emekli olunca boşluğa düşecek, maaşı düşeceğine ömrünün kısalacak olması umrunda olmayan, ailesi ile kaliteli vakit geçirmekten bihaber, parası gideceği için senelik izne dahi ayrılmayan, emekliliği haketmiş olmasına rağmen 3 günlük torunu yaşındaki komiser yardımcısına yalakalık yapmaktan yüzü kızarmayan, sıkıya gelince emeklilik dilekçem cebimde diye caka satan, kendisini hiçbir konuda geliştirmemesine rağmen hakkını arayan kendini ezdirmeyen yeni nesil genç polis kardeşlerimizi beğenmeyen tipler. size emeklilik yaşı 60 da olsun 70 de.vallahi olsun. yaşarsanız çalışırsınız.sizin için yaşamak sadece nefes almak vermekten ibaret bi aktivite çünkü.

Güneyli55
Aday Memur
26 Eylül 2022 19:15

Biz 55 i kabul etmiyoruz, sen 60 dan bahsediyorsun. Bir Polis 50 yaşından sonra yanlızca silahlı nöbeti olmayan noktada çalışabilir.

secret.lifee
Daire Başkanı
26 Eylül 2022 20:11

onlar halihazırda emekliliği hakedenler. Son tayfa. Bızdede var dilekçeleri cebinde hiçbişi umrumda değil dıe gezenler. Önmli olan 50 yi geçince sen öyle olabilecekmisin olamayacaksın.. adam bnmle aynı yasta 40 yasında 2 sene sonra emekli oluyor. Neden 99 den önce oelin bırınde calışmış 1 ay sigorta ypmışlar. sağolsıun başımızdakıler de dereyı gecerken at değiştırdı için. o adam 42 sinde emekliliği hakedip koyacak dılekçeyi cebine sonrası lay lay lomm sen bekleki 55 gelsin

aslanparçalar, 2 yıl önce

Şaka maka şu an tanıdığım 50 yaş üzeri 3-4 tane polis var emeklilik yaşı 65 olsa yinede devam ederler.

Yesugay
Şube Müdürü
26 Eylül 2022 21:15

Git gih ol o zaman, 55 bile fazla

timci
Şube Müdürü
26 Eylül 2022 21:49

Bu kesin gece ve hafta sonları çalışmıyordur.ve karakol yüzü de görmemiş, büyük şehirlerde çalışmamıştır.hakkında hiç soruşturma açılmamış hiç mahkemeye gitmemiştir.bir arkadaşım vardı Giresun'un bir ilçesinde senede 24 cerahim veriyoruz demişti.kuvveyle ihtimal böyle bir yerde görevlidir.sen en iyisi gih ol.

HaDiHaDi
Memur
26 Eylül 2022 22:08

Biz bitmek için ara taş bekliyoz adam çift okeye dönüyor bir de hesap yapıyor

26 Eylül 2022 22:14

İsteye 60 değil 70 yaşına kadar çalışsın 20 yılını dolduran emeklilik hakkı olsunda isteyen 45 isteyen 60 olsun

Hamertt44
Aday Memur
26 Eylül 2022 22:26

Kolluk kuvveti nikli arkadaş; cevap yazmak istedim ancak yoruma kapalısın. Ben 50 yaşinda demedim 50 li yaşlarda emekli oluyor dedim fransada normal emeklilik yaşı 60 ancak gunde 8 saat çalışan polisler daha önce emekliliği hakkettiklerini duymuştum. Dünyada fiziki kurallardan dolayı polisin emeklilik yaşı kisadır. Allah aşkına Sen neyin peşindesin

timci
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 09:43

50 yaş üstü polisler sadece karakollarda gurup amirliği veya mukayyıt yapılsın.gençler mesleği onlardan öğrenecekler.

bbtl3858
Memur
27 Eylül 2022 11:56

Avrupayi ornek vermisler avrupa daki polisle sen birmisin dingil avrupa adam 8 saat calisiuor olay yok teror yok refah seviyesi yuksek maddi sikinti yok adam mesaide 1 olaya gidiyor gitmiyor mesaisi bitiyor geziyor tozuyor yiyor iciyor tayin derdi yok egitim iyi her sey iyi bizde hersey sikinti hersy stres neymis avripa emeklilik yasi yuksekmis sana avrupada 55 yasinda bir polis gostereyim turkiyedeki 35 40 yasondaki polislerden daha fit daha bakimli daha saglikli daha yasama sevinci ile dolu

28 Eylül 2022 12:07

Ben olsam polisin emeklilik yaşını 75 yaparım. Inanın bana 75 yaşına kadarda çalışacak adam var bu teşkilatta. Bastonla, altına sıça sıça göreve gelir. Bok parçasından dökülmesin diye parçalarını iple sıkıca bağlayarak göreve gelirler.

Jojerrr
Yasaklı
28 Eylül 2022 12:51

60 a kadar veya daha fazla kaç kişi yaşıyor? Ortalama 56 zaten. 45 ten sonra vücut bitiyor. 20 sene çalışan emekli olabilmeli eskisi gibi.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi