Editörler : Pangaea
11 Haziran 2021 12:21

Deneyimsiz öğretmen

Fizikçiyim ve büyük şehirde yaşıyorum. Deneyimim yok. 2016 mezunuyum.Bu sene kpssye hazırlandım. Kpssyi bırakmayı düşünmüyorum. Sınav sonrası işe girmek istiyorum. Kendi branşımda olsun istiyorum. Daha önce fabrika market ve magazalarda çalıştım. Deneyimsiz okullarda falan nasıl iş bulabilirim?

Sınıfögretmeni9
Aday Memur
11 Haziran 2021 14:53

Bu konuyu ben de merak ediyorum. Deneyimsiz yeni mezun bir sınıf öğretmeni özel okullarda iş bulabiliyor mu?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yolcu95
Aday Memur
11 Haziran 2021 16:01

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi yeni mezunum ve çok iyi anlıyorum. Telegram grupları vardır yaşadığınız şehirde, işveren ve iş arayan eğitimcilerin olduğu. Oradan takip edebilirsiniz ayrıca kurumları gezip tek tek görüşün. İlla ki birşeyler ayarlanır.
12 Haziran 2021 00:05

Hocam yok gezmediğim yer kalmadı. İş yok 1 yıl bekliyoruz. O kadar paraya sıkıştım ki anlatamam şurda eğer bu meslektaşınıza yardım etmek isteyeniniz olursa özelden iban atıcam. Bunu demek asla istemezdim buraya kadar geldim ya. Sadece 400 liraya ihtiyacım var ve yok

Yolcu95, 3 yıl önce
Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi yeni mezunum ve çok iyi anlıyorum. Telegram grupları vardır yaşadığınız şehirde, işveren ve iş arayan eğitimcilerin olduğu. Oradan takip edebilirsiniz ayrıca kurumları gezip tek tek görüşün. İlla ki birşeyler ayarlanır.

Mrpolice
Aday Memur
12 Haziran 2021 01:32

bay bayan ?
derecelifencilerden, 3 yıl önce

Hocam yok gezmediğim yer kalmadı. İş yok 1 yıl bekliyoruz. O kadar paraya sıkıştım ki anlatamam şurda eğer bu meslektaşınıza yardım etmek isteyeniniz olursa özelden iban atıcam. Bunu demek asla istemezdim buraya kadar geldim ya. Sadece 400 liraya ihtiyacım var ve yok

12 Haziran 2021 10:05

Bayan

Mrpolice, 3 yıl önce
bay bayan ?

kamelamenthabet
Aday Memur
12 Haziran 2021 10:09

Gerçekten çok üzüldüm. Hükümetin keyfine kalmışız resmen. Atama yapmayacağım derse de hiçbir şey yapamayız yaptırım gücümüz yok. Öğretmenlik okuduğumuz güne bin kere lanet olsun. Ben şuan markette çalışıyorum kontenjanda olduğum halde. Çünkü şubatta yapılması gereken atama yapılmadı. Ne zaman göreve başlayacağımızda belirsiz. E para da kalmadı, aile de sürekli baskı yapıyor. Beraber çalıştığım elemanlar acıyarak bakıyor öğretmen çocuk burada çalışıyor diye. Keşke liseyi bile okumadan iş hayatına atılıp kalifiye bir meslek öğrenseydim diyorum. Hem yabancı dilimi geliştirip bu ülkeden çıkardım insan gibi yaşardım. Şu an 500 dolar yapan maaş için yem bekleyen güvercinler gibi atama bekliyorum. Yazık çok yazık.

Mrpolice
Aday Memur
12 Haziran 2021 10:16

özelin kapalı atarım 400 tl ne ki
Mrpolice, 3 yıl önce
bay bayan ?
12 Haziran 2021 11:12

Durumunuz varsa o kadar sevaba girersiniz ki. Mesaj kısmım açık

Mrpolice, 3 yıl önce
özelin kapalı atarım 400 tl ne ki

Mrpolice
Aday Memur
12 Haziran 2021 11:13

erişim izniniz yok diyor mesaj atamıyorum

Durumunuz varsa o kadar sevaba girersiniz ki. Mesaj kısmım açık

12 Haziran 2021 11:35

Yeniledim ve size ben yazdım

Mrpolice, 3 yıl önce
erişim izniniz yok diyor mesaj atamıyorum
12 Haziran 2021 12:12

Hocam gerçekten her şeyimi şubat atamasına görw ayarlamıştım. O yüzden çok zor durumdayım aylardır. Gerçekten yardım edebilecek varsa yazsın lütfen mesaj aktif. Arkadaştan ses çıkmadı ne yazık ki. Ümit etmiştim

kamelamenthabet, 3 yıl önce

Gerçekten çok üzüldüm. Hükümetin keyfine kalmışız resmen. Atama yapmayacağım derse de hiçbir şey yapamayız yaptırım gücümüz yok. Öğretmenlik okuduğumuz güne bin kere lanet olsun. Ben şuan markette çalışıyorum kontenjanda olduğum halde. Çünkü şubatta yapılması gereken atama yapılmadı. Ne zaman göreve başlayacağımızda belirsiz. E para da kalmadı, aile de sürekli baskı yapıyor. Beraber çalıştığım elemanlar acıyarak bakıyor öğretmen çocuk burada çalışıyor diye. Keşke liseyi bile okumadan iş hayatına atılıp kalifiye bir meslek öğrenseydim diyorum. Hem yabancı dilimi geliştirip bu ülkeden çıkardım insan gibi yaşardım. Şu an 500 dolar yapan maaş için yem bekleyen güvercinler gibi atama bekliyorum. Yazık çok yazık.

Mrpolice
Aday Memur
12 Haziran 2021 20:15

yazdim
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi