Editörler : crops35

Cuucu38
Aday Memur
11 Temmuz 2019 15:45

Bu ne biçim boş kontenjan listesi ya iyice saçmalamışlar

Sosyal Medya
Aday Memur
11 Temmuz 2019 15:50

Merhabalar bende İzmir'e tayin isteyeceğim ve benimde 6. yılım :)Acaba sizin görev unvanınızı ve ilk atama tarihinizi öğrenebilir miyim?

ugurpen, 5 yıl önce

Dediğiniz gerçekten doğru. Öğretmen dışındaki personelin il içi tayinleri için açıklanan kontenjan listelerine baktım şimdi, örneğin İzmir ilçesinde merkez konak'ta tam 16 tane boş yer var. İlk başta kulağa mantıklı gelmiyor, sonuçta izmir'in göbeği ama sahibinden.com'da kira fiyatlarına baktığımda 3000-4000 lira kira fiyatları var oranın... o yüzden hiçkimse gitmek istemiyor oraya. Onun yerine mesela il merkezine yakın olan ama kiraların daha uygun olduğu Buca ilçesine herkes gitmek istediğinden Buca'da pek boş yer yok.

Yeni bir yer yazmadan önce orada muhakkak kira fiyatlarına bakmalı.

ugurpen
Aday Memur
11 Temmuz 2019 17:25

Ooo merhaba rakibim :) Ağustos 2013'de atanmıştım. Büyük olasılıkla aynı tarihte atanmışızdır. İzmir kadrolarına baktım şimdi de siz nereleri yazacaksınız? Torbalı'da daha çok boş yer var görünüyor, şansım artması için ilk baş orayı düşündüm ama Ekşi Sözlük'teki Torbalı yorumlarına bakınca oranın kötü bir yer olduğunu bu yüzden daha çok kadronun boş kaldığını düşündüm. Dediğim gibi iyice araştırmak lazım gidilecek yeri.

Buca, Bornova gibi yerler İzmir merkezinde bu yüzden buralar ilk tercihim olacak. Siz izmir'de nereleri yazacaksınız?

Sosyal Medya, 5 yıl önce

Merhabalar bende İzmir'e tayin isteyeceğim ve benimde 6. yılım :)Acaba sizin görev unvanınızı ve ilk atama tarihinizi öğrenebilir miyim?

birtikci
Memur
11 Temmuz 2019 17:47

ben 20 senelik memurum ama korkmana gerek yok izmirden secersem birtek kirazı secerim ama kiraz nasıl bir yer kiralar ne durumda boş lojman varmı o da önemli ondan baska ankar adana antalya mersn tekirdag gibi yer gibi yerleri sececem yanlız benim anlamadığım hadi ezine benim dereceme acılmıyor kurumdaki arkadasların hic birinde ezine gözükmüyoru bunda bir is var bir az bekleyelim son güne kadar bekleyecem en son ezine eklenmesse ona göre bir tercih yapacam

ugurpen, 5 yıl önce

Ooo merhaba rakibim :) Ağustos 2013'de atanmıştım. Büyük olasılıkla aynı tarihte atanmışızdır. İzmir kadrolarına baktım şimdi de siz nereleri yazacaksınız? Torbalı'da daha çok boş yer var görünüyor, şansım artması için ilk baş orayı düşündüm ama Ekşi Sözlük'teki Torbalı yorumlarına bakınca oranın kötü bir yer olduğunu bu yüzden daha çok kadronun boş kaldığını düşündüm. Dediğim gibi iyice araştırmak lazım gidilecek yeri.

Buca, Bornova gibi yerler İzmir merkezinde bu yüzden buralar ilk tercihim olacak. Siz izmir'de nereleri yazacaksınız?

ugurpen
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:01

Estağfurullah korkmak ne demek :)

Kiraz, Google Maps'ten baktığım kadarıyla İzmir merkeze epey uzak bir yermiş. İzmir'e yakın olsaydı onu da yazardım. Kadrom VHKİ bu arada. İzmir il merkez, Buca, Konak, Gaziemir yerlerini yazacağım. 6 yıllık memurum, pek çıkma şansım yoktur diye düşünüyorum ama kısmet.

birtikci, 5 yıl önce

ben 20 senelik memurum ama korkmana gerek yok izmirden secersem birtek kirazı secerim ama kiraz nasıl bir yer kiralar ne durumda boş lojman varmı o da önemli ondan baska ankar adana antalya mersn tekirdag gibi yer gibi yerleri sececem yanlız benim anlamadığım hadi ezine benim dereceme acılmıyor kurumdaki arkadasların hic birinde ezine gözükmüyoru bunda bir is var bir az bekleyelim son güne kadar bekleyecem en son ezine eklenmesse ona göre bir tercih yapacam

Sosyal Medya
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:20

Kadrom V.H.K.İ. 2012 Aralık ayında atanmıştım bende. Merkezdeki kadroları yazacağım İl MEM, Konak, Bornova... Geçen senede tayin istemiştim merkeze çıkmamıştı. Bu sene hayırlısı bakalım ikimize de yetecek kadro var merkezde umarım atanırız ikimizde. :)

ugurpen, 5 yıl önce

mateja9
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:43

Aynen katılıyorum. Bir tuhaflık var. Geçen sene listeler upuzundu. Bu sene 3-5 yer açmışlar o kadar..

Cuucu38, 5 yıl önce
Bu ne biçim boş kontenjan listesi ya iyice saçmalamışlar

ugurpen
Aday Memur
11 Temmuz 2019 22:43

Ben bu sene ilk defa tayin isteyeceğimden tam olarak bilmiyorum ama görece yeni (6 yıllık) olduğum için İzmir merkez, konak, buca, bornova gibi yerler bana çıkmayabilir.

Üniversite tercihi gibi olacak sanırım, en yüksek görev süresine sahip memurdan yerleştirmeye başlanıp kadrolar doluncaya kadar devam edecek herhalde. İzmirde benim yazacağım yerlerde toplamda 15 civarı boş kadro var, Benden önce yüzlerce kişi olacak olsa bana sıra gelmez gibime geliyor.

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Sosyal Medya, 5 yıl önce

Kadrom V.H.K.İ. 2012 Aralık ayında atanmıştım bende. Merkezdeki kadroları yazacağım İl MEM, Konak, Bornova... Geçen senede tayin istemiştim merkeze çıkmamıştı. Bu sene hayırlısı bakalım ikimize de yetecek kadro var merkezde umarım atanırız ikimizde. :)

bllykt
Aday Memur
12 Temmuz 2019 11:40

demre ilçesinde kiralar 600den başlar. merkeze 150 km ama cok sessiz sakin bir ilçedir.

keci, 5 yıl önce

Antalya'da hangi ilçeler uygundur ? Merkeze gidişi kolay olan ?

birtikci
Memur
12 Temmuz 2019 13:07

Arkadaşlar Antalya Gazipaşa hakkında bilgisi olan varmı ev kiraları ne durumda iş bulmaçocukların iş bulma durumu nasıl olur

yasar032
Aday Memur
12 Temmuz 2019 13:15

Selamün Aleyküm arkadaşlar Aydın İlçeleri hakkında bilgi verebilecek olan varmı acaba

birtikci
Memur
12 Temmuz 2019 13:58

izmirde uygun kiralık ev bulabilirmiyim bayan yanıda olur benim icin sıkıntı olmaz

ugurpen, 5 yıl önce

Ben bu sene ilk defa tayin isteyeceğimden tam olarak bilmiyorum ama görece yeni (6 yıllık) olduğum için İzmir merkez, konak, buca, bornova gibi yerler bana çıkmayabilir.

Üniversite tercihi gibi olacak sanırım, en yüksek görev süresine sahip memurdan yerleştirmeye başlanıp kadrolar doluncaya kadar devam edecek herhalde. İzmirde benim yazacağım yerlerde toplamda 15 civarı boş kadro var, Benden önce yüzlerce kişi olacak olsa bana sıra gelmez gibime geliyor.

Hakkımızda hayırlısı olsun.

ugurpen
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:00

Tercih yapmadan önce maps.google.com'dan yazacağımız yerin konumuna bakmak, ardından sahibinden.com'da oradaki kiralık evlere bakmak çok faydalı olur arkadaşlar. Kuşadası, Bodrum, Ayvalık gibi yerleri de düşünüyordum, ama bu şekilde kira fiyatlarını görünce vazgeçtim. :)

birtikci
Memur
12 Temmuz 2019 14:01

evlimisin bekarmı ona göre bir teklifim olacak

ugurpen
Aday Memur
12 Temmuz 2019 14:04

Evliyim

birtikci, 5 yıl önce

evlimisin bekarmı ona göre bir teklifim olacak

birtikci
Memur
12 Temmuz 2019 14:49

Allah mesut etsin bekar olsaydın aynı yeri tercih edelim gelirse ortak ev tutarız diyecektim

ugurpen, 5 yıl önce

Evliyim

Cuucu38
Aday Memur
12 Temmuz 2019 17:07

Urfa siirt ve bitlis hakkında bilgi verebilecek var mı

keci
Aday Memur
12 Temmuz 2019 18:45

Malatya'da nereler açık. Tercih edecek varsa bilgi verebilirim.

birtikci
Memur
16 Temmuz 2019 08:32

arkadaşlar bir sorum olacak sıralamanın bir önemi varmı örneğin ankarayı 1, yazmamla 8, sırada istememin bir farkı varmı sonucta benimle aynı yeri isteyecek arkadaşların görev süresi önemli

Sosyal Medya
Aday Memur
16 Temmuz 2019 13:31

Yerleştirmeye hizmet süresi yüksek olan personelden başlar. Eğer senin ilk tercihine hizmet süresi senden yüksek olan personel tercih ederse senin otomatik olarak sırayla diğer tercihlerini değerlendirir. Yani en çok istediğini ilk sıraya yazmalısın.

birtikci, 5 yıl önce

arkadaşlar bir sorum olacak sıralamanın bir önemi varmı örneğin ankarayı 1, yazmamla 8, sırada istememin bir farkı varmı sonucta benimle aynı yeri isteyecek arkadaşların görev süresi önemli

Toplam 106 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi