Editörler : F16 Gökçen
05 Mayıs 2013 18:31

Staj başlatmak için kurs önerileri

Merhaba,

Kasım ayındaki sınava hazırlanacağım. Staj başlatma kursu için tavsiye edebileceğiniz dershane var mı?

gangnamst
Aday Memur
25 Mayıs 2013 10:37

ben şuan yaklaşıma kayıt yaptırdım fiyatıda uyundu.hoclarda iyi.

forrestforrestgump
Aday Memur
03 Temmuz 2013 15:19

nereye kaydoldun aga

ugurakc
Aday Memur
20 Temmuz 2013 10:37

deha murat yayınları ortalama 2000 tl istiyor

forrestforrestgump
Aday Memur
20 Temmuz 2013 10:55

deha çok phalı ya

ugurakc, 11 yıl önce

deha murat yayınları ortalama 2000 tl istiyor

meric_00
Şef
29 Temmuz 2013 23:20

Arkadaşlar 92 netle ocaktaki sınavı kazandım hani şu barajı 75 net olan kesinlikle kendinize güvenmeniz ve soru çözmeniz tek yapmanız gereken bu konu çalışmayın soru çözün bu sayede konuları öğreniyorsunuz

Ben dershaneye gitmedim ama illa gidecek diyorsanız Ankara'da mali kariyer i öneririm oradaki hocam çok hatrı sayılır çok güzel ders anlatan bu işi seve seve yapan biri gidin bir görüşün derim

vasfi.k
Aday Memur
02 Eylül 2013 17:11

smmm sınavlarına hazırlık için görüntülü dershane yayınlarının görsel eğitim setini tek geçerim.Konular stüdyo ortamında HD kalitesinde çekilmiş.Konu anlatımları süper.Ayrıca daha önce çıkmış sorular ile çıkması muhtemel soruların anlatımlı çözümleri var.Ders anlatımında kilit noktaların altı çiziliyor.Set fiyatı 230-280 TL arası değişiyor.

Fakat Sahibinden.com sitesinde ikinci el çok uygun fiyata bulmakta mümkün.Sınava girmek için 1150 TL veren arkadaşların uygun fiyata bu seti temin ederek hazırlanmalrını şiddetle tavsiye ederim.

turkuaz124
Aday Memur
03 Eylül 2013 12:36

Arkadaşlar Ankara da SMMM staja başlama kursları için NM akademi derim. gerek yayınları gerek hoca kadrosu mükemmel.

forrestforrestgump
Aday Memur
27 Ekim 2013 20:20

adı neydi eğitim setinin pm olarak yollar mısın ?

vasfi.k, 11 yıl önce

smmm sınavlarına hazırlık için görüntülü dershane yayınlarının görsel eğitim setini tek geçerim.Konular stüdyo ortamında HD kalitesinde çekilmiş.Konu anlatımları süper.Ayrıca daha önce çıkmış sorular ile çıkması muhtemel soruların anlatımlı çözümleri var.Ders anlatımında kilit noktaların altı çiziliyor.Set fiyatı 230-280 TL arası değişiyor.

Fakat Sahibinden.com sitesinde ikinci el çok uygun fiyata bulmakta mümkün.Sınava girmek için 1150 TL veren arkadaşların uygun fiyata bu seti temin ederek hazırlanmalrını şiddetle tavsiye ederim.

Bigfour4
Aday Memur
28 Ekim 2013 11:15

Ankara'da uygun fiyata ozel ders..

ilk ders ucretsizdir ayrica smmm staj baslatmadan tutun da yeterliligini vermis bircok kisi referansdir ve onlarla birebir gorusebilirsiniz..

Not: iletişime özelden geçiniz.

meziggs
Aday Memur
01 Ağustos 2014 13:20

arkadaşlar merhaba,

28 haziran ilk smmm staj başlatma sınavımdı. 58.23le kaldım. sınava deha dersanesi ile hazırlandım, istanbul mecidiyeköy şube, fakat hiç memnun kalmadım.kasım sınavına murat yada bilge adam ile hazırlanmak istiyorum. bu dersaneler hakkında fikri olan varmı? özellikle mecidiyeköy şubeleri için hangisine gitmeliyim, hangi dersane daha kaliteli kadroya sahip?

murat gök
Aday Memur
11 Ocak 2017 22:34

Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim Soru Çözüm video

https://www.youtube.com/watch?v=VYOys

mavigözz
Aday Memur
04 Nisan 2017 22:59

Arkadaşlar Ankara'da 2017/1 sınavı için kurs önerisi olan var mi?

**sude**
Başbakan Müsteşarı
10 Nisan 2017 16:22

Ankara'da özet akademiyi tavsiye ederim.

Yalnız şuanda 2017/2 sgs sınav başvuruları yapılacak.

mavigözz
Aday Memur
12 Nisan 2017 17:20

Teşkkür ederim sude oraya mı gidiyorsun?

**sude**
Başbakan Müsteşarı
18 Nisan 2017 16:30

Hayır oraya gitmedim ama online ders aldım.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi