Editörler : F16 Gökçen
03 Haziran 2011 23:56

(______cevdet bağca________)

bu zamana kadar dinlememekle ne kadar büyük hata yaptığımın farkına vardıran müzik adamı. bu kadar mı yürekten geçer sözler... dinleyin dinletin hemen

bridget_nivea
Başbakan Müsteşarı
04 Haziran 2011 00:00

saklımdasın...

bridget_nivea
Başbakan Müsteşarı
04 Haziran 2011 00:02

yasaklarda sevdim...

serap54
Kapalı
04 Haziran 2011 00:04

Kısa bir süre önce bir internet radyoda konuk olan sanatçı Cevdet Bağca, Kürt Sorunu tartışıldığı esnada radyo da ulusal harekete küfür edenler karşısında ?burası açık bir radyo herkes düşüncesini yazabilir? diyerek adeta hem küfrü meşrulaştırdı ve hem de yeni küfürlerin önünü açtı. Hızını alamayan Cevdet Bağca bu sefer MHP milliyetçiliği ile Kürt milliyetçiliğini aynılaştırarak başka bir ?pot?un altına imzasını attı. Fakat söz konusu internet radyoda yayını yapan dj bu saldırı furyasını en üste taşıyarak KUH (Kürt Ulusal Hareketi) için Amerikan uşağı dediğinde ?devrimci sosyalist? sanatçı olarak kendisini tanıtmaya çalışan Cevdet Bağca adeta üç maymunları oynayarak bu alçakça davranışı sessizce geçiştirdi.

böyle bir adamın müziği batsın!!!

serap54
Kapalı
04 Haziran 2011 00:07

http://www.gomanweb.com/2008_gomanweb/HABER_YORUM4/Ekim_2008/20Ekim/cevdet.htm

@v@t@r
Aday Memur
04 Haziran 2011 00:08

SİYASİ DÜŞÜNCESİNİ bilmiyorum bilmek de istemiyorum. dinlerken hoşuma gidiyor kulağımın ve gönlümğn pası siliniyor. her şeyi siyasete bağlamayın artık. neyse ne herkesin düşüncesi kendine. siyasi düşünceye göre müzik mi dinlenir

*serpili*
Yasaklı
04 Haziran 2011 00:09

konserine gittim:))severim müziklerini

bridget_nivea
Başbakan Müsteşarı
04 Haziran 2011 00:10

bence de siyasi düsüncelere göre dinlenilmez ki...sesi güzel sarkılarıda..sanki adam için ölüyoruz..yada onun gibi mi düsünüyoruz..

müzik ayrıdır...

yasaklarda çok güzel...

serap54
Kapalı
04 Haziran 2011 00:11

herkesin kendi düşüncesi tabi ama valla ben böyle insanların sesini dinlemeye tahammül edmiyorum.adını ilk defa duydum bir bakayım dedim.sonuç şaşırtıcı!!!

*serpili*
Yasaklı
04 Haziran 2011 00:14

siyaset ayrı müzik ayrı

ahmet kayanın müziğine bayılırım ama fikirlerini paylaşmam mesela

kırgın ı da çok güzeldir

@YSUC@
Yasaklı
04 Haziran 2011 00:17

http://www.youtube.com/watch?v=aLlL7ZXr9M8

çok severim bu parçasını kendisi öğretmen aynı zamanda

serap54
Kapalı
04 Haziran 2011 00:18

bridget_nivea

adam için ölüyorsunuz demedim ben de.sadece düşüncemi paylaştım.ben dinleyemiyorum böyle insanların müziğini.aynı fikirde olmak zorunda değil kimse.

herkese saygım var yanlış anlaşılmak istemem kimseyi bu yüzden kımamıyorum hakkım da yok zaten.

@YSUC@
Yasaklı
04 Haziran 2011 00:20

bununda sözleri mükemmel özelliklede nakarat kısmı

http://www.dailymotion.com/video/xay9wk_cevdet-bayca-al-omrumu-deniz-umut_music

@v@t@r
Aday Memur
04 Haziran 2011 00:20

önyargılı olmazsan her müziği dinlersin.cevdet bağcayla alakasız ama lady gaga ya herkess deli der açıp bakmazlar ki şarkılarında ne diyor. born this way adlı parçasında : ister beyaz ister siyah ister melez ister lezbiyen ister transeksüel ol sen böyle doğdun ve doğru olan sensin diyor. kimse bunlardan bahsetmiyor ancak lady gaga ne giymiş nerde ne yapmış... görünüşe aldanmamak lazım.

serap54
Kapalı
04 Haziran 2011 00:25

delilik başka siyasi görüş başka.neyse size iyi dinlemeler:)

@YSUC@
Yasaklı
04 Haziran 2011 00:33

müzik evrenseldir arkadaşlar kulağınıza hoş gelen her türlü müziği dinleyebilirsiniz gayet doğal sözlerde çok güzel siyasi görüşle alakası yok ben her türlü müziği dinlerim kürtçe müzikleride çok severek dinlerim üstelikte sözlerini anlamasamda yüreğime dokunur mesela ezgileride çok farklıdır

esinti_30
Kapalı
04 Haziran 2011 01:07

:) Cevdet bağca dinlenmez mi ? Şuan dinliyorum Unutulursun özellikle dinlemenizi tavsiye ederim :)

esinti_30
Kapalı
04 Haziran 2011 01:12

:)

UNUTULURSUN

deryalarda sal olursun

bir kurmuş dal olursun

sözün biter lal olursun

unutulursun

unutulursun unutulursun yıllar geçer

dün olursun unutulursun

unutamazsan unutamazsan