Editörler : crops35

Kapalı
15 Kasım 2017 11:18

3185 Nitelik kodlu yerel yönetimler mahalli idareler ve mahalli idareler zabita bölümüne yapılan

Yeni çıkan yönetmelikle zabita alımı merkezi atamadan çıkarılıp belediyelerin insiyatifine bırakıldı ayrıca yönetmelikte öğrenim düzeyi de lise olarak belirlenmiş madem öyle neden bakkal gibi açtığınız üniversitelerde yerel yönetimler mahalli idareler ve mahalli idareler ( zabita ) bölümünü açtınız arkadaşım ayrıca bu saydığım bölümlerden her yıl 5 bine yakın kişi mezun oluyor bu kadar insanı mağdur etmenin luzmu yok kapatın olsun bitsin !!

Cumalialp
Kapalı
15 Kasım 2017 11:32

Şunu da belirtmeyi unutmuşum benim gibi bolum bazinda puani ve sıralaması iyi olan arkadaslarim atanmiyor bu haksizligi ve hukuksuzlugu memurlar netin haber yapması gerekiyor.

ümit.34
Aday Memur
15 Kasım 2017 12:35

Dört yıldır bölümü bitirdim yıllarca atanmayı bekledik ve yapılan haksızlığa bak şimdi bunun neresi liyakat.

Cumalialp
Kapalı
15 Kasım 2017 12:50

Yapacak birşey yok ama şunu belirtiyim mevcut siyasi otoriter kendi sonunu hazırlıyor.

ümit.34, 6 yıl önce

Dört yıldır bölümü bitirdim yıllarca atanmayı bekledik ve yapılan haksızlığa bak şimdi bunun neresi liyakat.

glsmtsn
Aday Memur
15 Kasım 2017 16:12

yahu zaten alıcaksınız en fazlu 20-25 personel e bide sözlü yapıcam derseniz ben ne yapıcam bu yüzümüze kapanan kaçıncı kapı tam sıralamam yükseldi en fazla haziranda giderim derken ehliyetimide almışken kendimi buna kanalize etmişken şimdi sil baştan hayır sileyimde neye başlıycam onuda bilmiyorum yeni hedefim ne olucak soru işareti

ümit.34
Aday Memur
15 Kasım 2017 20:38

Sabredip göreceğiz bakalım

glsmtsn, 6 yıl önce

yahu zaten alıcaksınız en fazlu 20-25 personel e bide sözlü yapıcam derseniz ben ne yapıcam bu yüzümüze kapanan kaçıncı kapı tam sıralamam yükseldi en fazla haziranda giderim derken ehliyetimide almışken kendimi buna kanalize etmişken şimdi sil baştan hayır sileyimde neye başlıycam onuda bilmiyorum yeni hedefim ne olucak soru işareti

Yerelci1988
Aday Memur
15 Kasım 2017 22:25

Binlerce mezun var.Tek çalışma alanımız kamu ve kadro"0"....MEMURLARNET BİZİ NEDEN GÖRMÜYORSUN??? 85 PUANLA TERCIH DAHI YAPAMIYORUZ.Merkezi atamada en cok bizim olması gerekirken "0"kadro.......en cok bizim olmasi gerekirdi Cünku tek calisma alanimiz kamu.ÖZELDE CALISMA ALANIMIZ YOK.SESIMIZİ DUY LUTFEN MEMURLARNET...!!!!

Cumalialp
Kapalı
16 Kasım 2017 00:44

O532 540 0590 memurlar metin watsap ihbar hattı magduriyetimizi dile getirin arkadaşlar.

Yerelci1988
Aday Memur
16 Kasım 2017 07:25

Ben mumurlarnet watsap a yazdim arkadaslar.ayrica bimer ede yazdim lutfen sizlerde yazin.

Koçakere
Yasaklı
16 Kasım 2017 10:48

Arkadaşlar lise mezunuyum şimdi zabmerkeziden almayacak mı o zaman 82.41zabıta gelir inşallah bu puanla

Cumalialp
Kapalı
16 Kasım 2017 16:33

Memurlar netin watsap ihbar hattına yazdığım mesaja sağolsun yetkililer dönüş yaptı magduriyetimizi haber yapmak için konuyla ilgileneceklerini söylediler.

Yerelci1988
Aday Memur
16 Kasım 2017 18:40

Cok güzel bi haber bu....bu yapılan adaletsizlik....beledyelerden bir kadromuz dahi yok.tercih yapamiyoruz.binlerce mezun var ve bir adet kadro yok.diger kurumlardanda kadro verilebilirdi.sonucta kamu egitimi aldik.kamuda calismak icin yetistirildik.sonuccc "0"yok sayılıyoruz.

yerelmezunu
Aday Memur
16 Kasım 2017 19:06

Belediyelerin merkezi atamadan çıkartılması sadece biz yerel yönetimler mezunlarını değil, KPSS ile atanmaya çalışan herkesi ilgilendiriyor aslında. Çünkü belediyeler sadece bizim bölümden alım yapmıyordu 2001, 3001, 4001'den de alım yapıyordu.

Açıktan alımlarda belediyelerin nasıl personel aldığını herkes biliyordur dayısı olan masanın başına geçip oturuyor. Son alımlarda Adalet yerini buldu belediyeler artık merkezi atama ile alacak diye sevinmiştik ama sağolsunlar yine emeğiyle belediyelere yerleşmek isteyenlerin önünü tıkadılar.

Tekrar söylüyorum belediyelerin merkezi atamadan çıkartılması KPSS'ye emek veren herkesin sorunudur, birlik olmamız gerekmektedir !

Yerelci1988
Aday Memur
16 Kasım 2017 19:25

Artik umutsuz yasamaktan biktik.tek calisma alani kamu olan bir bolumu bu kdr caresiz birakmayin......özel sektörde calisma alanimiz olsa kpss ile ugrasmazdik ama mecburuz bu sinava.ARTIK EMPATİ KURUN.!

Yerelci1988
Aday Memur
16 Kasım 2017 19:29

Kamuda çalışmak için yetistirilip bu denli magdur ediliyoruz....!!!Tek kadromuz dahi yok.Trajikk..!!!HAKKIMIZ YENİYOR...............................

Cumalialp
Kapalı
16 Kasım 2017 20:26

Yazdiklariniza katılıyorum bunun içinde haftaya yeni çıkan yönetmelik ile ilgili dava acmayi düşünüyorum

yerelmezunu, 6 yıl önce

Belediyelerin merkezi atamadan çıkartılması sadece biz yerel yönetimler mezunlarını değil, KPSS ile atanmaya çalışan herkesi ilgilendiriyor aslında. Çünkü belediyeler sadece bizim bölümden alım yapmıyordu 2001, 3001, 4001'den de alım yapıyordu.

Açıktan alımlarda belediyelerin nasıl personel aldığını herkes biliyordur dayısı olan masanın başına geçip oturuyor. Son alımlarda Adalet yerini buldu belediyeler artık merkezi atama ile alacak diye sevinmiştik ama sağolsunlar yine emeğiyle belediyelere yerleşmek isteyenlerin önünü tıkadılar.

Tekrar söylüyorum belediyelerin merkezi atamadan çıkartılması KPSS'ye emek veren herkesin sorunudur, birlik olmamız gerekmektedir !

Koçakere
Yasaklı
16 Kasım 2017 21:19

Arkadaşlar zabıta gelir inşallah lise mezunuyum 82.41 puan

Yerelci1988
Aday Memur
16 Kasım 2017 22:02

Murlarnet duyy sesimizi..binlerce mezunumuz işsizz.özelsektorde alanimiz yok kpss de kadro yok....magduriyetimizi görün artik...bir öyle bir böyle....bu adaletsizlige bi son verilsin artik.BİZİ YOK SAYIYORLAR.HER YIL BINLERCE MEZUN VEREN BÖLÜM VE CALISMA ALANIMIZ YOOOK YOK YOK

Cumalialp
Kapalı
17 Kasım 2017 00:08

Watsap ihbar numarasidan yazın

Yerelci1988, 6 yıl önce

Murlarnet duyy sesimizi..binlerce mezunumuz işsizz.özelsektorde alanimiz yok kpss de kadro yok....magduriyetimizi görün artik...bir öyle bir böyle....bu adaletsizlige bi son verilsin artik.BİZİ YOK SAYIYORLAR.HER YIL BINLERCE MEZUN VEREN BÖLÜM VE CALISMA ALANIMIZ YOOOK YOK YOK

Yerelci1988
Aday Memur
17 Kasım 2017 06:26

Yazıyorum....artık duyun sesimizi...tek calısma alanımız kamu ve kadro"0".artık bitsin bu umutsuzluk.85 puanla tercih yapamiyoruz.............

Yerelci1988
Aday Memur
18 Kasım 2017 13:25

TEK ÇALİŞMA ALANI KAMU OLAN ÖNLISANS YEREL ÖNETIMLER MEZUNLARINA SIIIFIIIR KADRO......MEMURLARNET NEDEENNN DUUYORSUNUZ.....BİZEE BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILIYOR.....ÖZEL SEKTÖRDE CALISMA ALANIMIZ YOKK VE KAMUDA KADRO SIFIIIR.85 PUANLA TERCIHHH YAPMAYORUZZZ IŞSIZIZ...SON UMUDUMUZZZZZ ARTIKKK SONN UMUDUMUZ 2018/1 TERCIHLERII BU MAGDURIYETIMIZIN GIDERILMESI ICIN SON ATAMAMIZ KALDI....MADDI VE MANEVI ÇÖKTÜK.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi