Editörler : crops35
15 Temmuz 2021 17:06

TCDD teknikerlik

TCDD'de çalışan var mı? Şartları nasıldır? Kurum içinde tekniker olanlar veya başka pozisyonda çalışanlar da bilgi verebilirse sevinirim.

erdo71
Aday Memur
15 Temmuz 2021 23:49

İşyeri neresi hocam?

Mustafakarabultt
Aday Memur
17 Temmuz 2021 18:07

Nereyi kazandınız?

Çalı Cimbom
Aday Memur
17 Temmuz 2021 21:17

Kars'a atanan arkadaş bana ulaşabilir mi

Mekattronik
Aday Memur
18 Temmuz 2021 17:22

Merhaba ben tcdd tekniker olarak yerleştim. WhatsApp grubu varmı?

Mustafakarabultt
Aday Memur
19 Temmuz 2021 11:40

Hangi ili kazandınız? Whatsapp ve telegram grubu olursa çok iyi olur
Mekattronik, 3 yıl önce

Merhaba ben tcdd tekniker olarak yerleştim. WhatsApp grubu varmı?

Mekattronik
Aday Memur
19 Temmuz 2021 13:12

Ben Erzincana TCDD tekniker olarak yerleştim. Sırada evrak teslimi var.TCDD ye Tekniker olarak yerleşenler bana mail atın birlikte

Hareket edelim. Mail adresim:

Edit : Mail adresi editör tarafından silinmiştir.

erhnn21
Aday Memur
20 Temmuz 2021 06:32

Tcdd'ye elektrik teknikeri olarak atandım. Tekniker ne iş yapar ve çalışma şartları nasıl? Eğer kurumda çalışan ve tecrübe sahibi olan biri cevap verirse sevinirim

Mekattronik
Aday Memur
24 Temmuz 2021 23:14

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
24 Temmuz 2021 23:18

Merhaba iyi geceler,

Vermiş olduğunuz mail adresi tarafımdan silinmiştir. Yine WhatsApp grup linki de tarafımdan silinmiştir. Forum kurallarına uyma hususunda daha dikkatli olalım lütfen.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Mekattronik, 3 yıl önce

Ben Erzincana TCDD tekniker olarak yerleştim. Sırada evrak teslimi var.TCDD ye Tekniker olarak yerleşenler bana mail atın birlikte

Hareket edelim. Mail adresim:

Edit : Mail adresi editör tarafından silinmiştir.

PetrograD
Kapalı
25 Temmuz 2021 11:35

Hangi il
erhnn21, 3 yıl önce

Tcdd'ye elektrik teknikeri olarak atandım. Tekniker ne iş yapar ve çalışma şartları nasıl? Eğer kurumda çalışan ve tecrübe sahibi olan biri cevap verirse sevinirim

glhnysf
Aday Memur
25 Temmuz 2021 13:16

tcdd tekniker maaşını öğrenen oldu mu acaba ne kadarmış ?

erhnn21
Aday Memur
27 Temmuz 2021 16:42

Tcdd'de tekniker olarak çalışan yok mu? Bize kurum hakkında verse

erhnn21
Aday Memur
27 Temmuz 2021 16:43

Tcdd'de tekniker olarak çalışan yok mu? Bizi kurum hakkında bilgilendirse.Bizi neler bekliyor öğren

esvetturan
Aday Memur
27 Temmuz 2021 21:31

merhaba arkadaşlar ilk olarak hayırlı olsun atananlar için. btekniker olarak çalışıyorum en izmirde Tekniker olarak çalışıyorum,

ilk olarak hangi servise atandıysanız o servise ait tekniker işleri yaparsınız , örneğin araç bakım servis müdürlüğüne atanırsanız lokomatifler ile ilgili işler de görev alırsınız.

Merak edilen ikinci bir hususta maaş soruluyor, ortalama tekniker maaşı 6700 civarıdır.

merak ettiğiniz başka husus varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Mustafakarabultt
Aday Memur
27 Temmuz 2021 23:31

Yeni başlayan kişilerde de mi 6700?
esvetturan, 3 yıl önce

merhaba arkadaşlar ilk olarak hayırlı olsun atananlar için. btekniker olarak çalışıyorum en izmirde Tekniker olarak çalışıyorum,

ilk olarak hangi servise atandıysanız o servise ait tekniker işleri yaparsınız , örneğin araç bakım servis müdürlüğüne atanırsanız lokomatifler ile ilgili işler de görev alırsınız.

Merak edilen ikinci bir hususta maaş soruluyor, ortalama tekniker maaşı 6700 civarıdır.

esvetturan
Aday Memur
28 Temmuz 2021 11:41

evet , zaten yıl olarak maaşa fazla yansımaz

Mustafakarabultt, 3 yıl önce
Yeni başlayan kişilerde de mi 6700?

Nurullaa
Aday Memur
30 Temmuz 2021 20:47

Atanan arkadaşlara başarılar dilerim. benim puanım 83.78 2021/1 alımı 84 ile kapattı. Aralıkta'ki atamayı bu şekilde alım yapılırsa gelme ihtimali var mı sizce yoksa yüksek puanlılar daha da başvurmadı mı?

Nurullaa
Aday Memur
30 Temmuz 2021 20:49

Bu arada 3293 nitelik koduna sahibim elektronik teknolojisi teknikerliği benimdr
Nurullaa, 3 yıl önce
Atanan arkadaşlara başarılar dilerim. benim puanım 83.78 2021/1 alımı 84 ile kapattı. Aralıkta'ki atamayı bu şekilde alım yapılırsa gelme ihtimali var mı sizce yoksa yüksek puanlılar daha da başvurmadı mı?

Mustafakarabultt
Aday Memur
31 Temmuz 2021 09:10

Bir sonraki alımda yüksek ihtimal gidersin.
Nurullaa, 3 yıl önce
Bu arada 3293 nitelik koduna sahibim elektronik teknolojisi teknikerliği benimdr

Tıbbi Sekreter95
Aday Memur
01 Ağustos 2021 18:45

Kondüktör mesleği zor mudur? Halkla ilişkiler ve tanıtımdan alım yapıldı. Hâlen alınmaya devam ederim?

esvetturan, 3 yıl önce

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi