Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
10 Mayıs 2020 19:39

Teşekkür Belgesi
Arkadaşlar herkese hayırlı iftarlar 1. dönem il milli eğitim müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi ne işe yarar teşekkür belgesi bilgisi olan var mı acaba ??

mertkonak34
Aday Memur
11 Mayıs 2020 00:06

İyi niyet göstergesi gibi birşey hocam normalde güncel MEB ödül Yönetmeliği?nde başarı, üstün başarı,ödül belgesi gibi belgeler var ve bunlar özlük anlamında çok işe yarar.

ivan.snath
Kapalı
11 Mayıs 2020 03:18

Kurum içinde başvurularda değerlendirmede + puan olarak işinize yarayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun hocam.

0.BRK
Kapalı
11 Mayıs 2020 13:39

Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için

ömer42
Daire Başkanı
13 Mayıs 2020 02:38

2010 yılından sonra (2011 de olabilir emin değilim) alınan teşekkür belgesinin +puan olarak getirisi yok hocam. Atamaya yetkili amir (kaymakam, vali, bakan) tarafından verilen belgeler (başarı belgesi, üstün başarı belgesi ve ödül) idarecilik başvurularında (başka var mı bilmiyorum) puan ile değerlendirilir. İl milli eğitim müdürünün verdiği teşekkür belgesi öğretmeni motive etme amaçlıdır. Yaptığınız çalışmanın değerli olduğunu gösterir.

ivan.snath, 4 yıl önce

Kurum içinde başvurularda değerlendirmede + puan olarak işinize yarayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun hocam.

ivan.snath
Kapalı
13 Mayıs 2020 03:44

Bunu bilmiyordum hocam. Bakacağım teşekkürler bilgilendirme için. Yine de hala hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum :)

ömer42, 4 yıl önce

2010 yılından sonra (2011 de olabilir emin değilim) alınan teşekkür belgesinin +puan olarak getirisi yok hocam. Atamaya yetkili amir (kaymakam, vali, bakan) tarafından verilen belgeler (başarı belgesi, üstün başarı belgesi ve ödül) idarecilik başvurularında (başka var mı bilmiyorum) puan ile değerlendirilir. İl milli eğitim müdürünün verdiği teşekkür belgesi öğretmeni motive etme amaçlıdır. Yaptığınız çalışmanın değerli olduğunu gösterir.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi