Editörler : swat3410
«190819091910191119121913191419151916191719181919»

Aslanbey1453
Genel Müdür
22 Mayıs 2020 15:46

Ben 2017den beri tayin dönemlerinde her sene Şırnak ve ilçelerinde sanal olarak geziyorum ama İstanbuldayım:))
Sfsnn, 4 yıl önce
Geçen sene atamaya tabi olmuyoruz bu sene atamaya tabi ediyorlar e bu seferde başka ile tayin sanki bize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi üstüne ne yaptıkları belli değil e yaptınız bari bi muhatap bulalım yazık günah hayatımız kukla gibi oynatıp duruyorlar.

kadr10
Memur
22 Mayıs 2020 16:06

aynen öle diyorum ki napcaz tayinin çıkmaz dediniz çıktı ilişik kesmezsin diyorsunuz iki gün sonra çat diye keserseniz nolcak cevap yok form doldurmican o zaman sen gerek yok diyo iki gün sonra e sen neden doldurmadın demicenin de garantisi yok kime ne dicez nasıl yol izlicez bilmiyoz sadece bekliyoz

Sfsnn, 4 yıl önce
Kavga etmeye değmez valla :) ben sadece kimseye hakkımı helal etmiyorum. Bir şey sorduğunda sanki canını istemiş gibi cevap verilmemesine ya da saçma sapan cevap verilmesine kızıyorum. Kime soracağız gidip manava mı soralım. Eş durumu için dilekce verdim. Kimse dönmedi aramadı sormadı şimdide tayinimi eşimin olduğu değilde başka bi şehire çıkarmışlar. Ne yapacam diye sorduğumda kimse bi cevap vermiyor. Zaten açıltasın gidemezsin hadi yarın aradılar başla dediler ne yapacağız? O zaman sorduğumuzda yine cevap vermezler

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 21:16

Bizde öle olacağız galiba :))
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Ben 2017den beri tayin dönemlerinde her sene Şırnak ve ilçelerinde sanal olarak geziyorum ama İstanbuldayım:))

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 21:19

Valla artık kimseye bişi sormayacağım hiç bişi bilmemek saçma sapan şeyler bilmekten saçma sapan cevap almaktan daha iyi geliyor bana bıraktım artık o yüzden
kadr10, 4 yıl önce

aynen öle diyorum ki napcaz tayinin çıkmaz dediniz çıktı ilişik kesmezsin diyorsunuz iki gün sonra çat diye keserseniz nolcak cevap yok form doldurmican o zaman sen gerek yok diyo iki gün sonra e sen neden doldurmadın demicenin de garantisi yok kime ne dicez nasıl yol izlicez bilmiyoz sadece bekliyoz

haluk481
Aday Memur
22 Mayıs 2020 21:45

O mahkeme öyle bir mahkeme ki, hâkimi Allah?tır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, şahidi Allah?tır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, delileri çok sağlamdır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, terazisi çok hassastır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, verilen hükümler mutlak manada adalete dayanmaktadır ve hiç kimseye en ufak bir haksızlık yapılmayacaktır.Hz ALLAH

Kader44-44
Memur
23 Mayıs 2020 00:33

Allah razı olsun kardeşim darısı size inşallah.
masummagdur, 4 yıl önce

Kader Abla iade haberinizi okudum adınıza çok mutlu oldum, Allah bir daha böyle birşey yaşatmasın, bizlere de tez zamanda dönmeyi nasip etsin, kalın sağlıcakla...

Kader44-44
Memur
23 Mayıs 2020 00:34

Sıkıntı var yine yazamadım.gelecek sizede o haber inşallah.sizde burda yazacaksınız bizde okuyacağız.
Justice20, 4 yıl önce

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

cooper lunk
Memur
23 Mayıs 2020 01:43

İNŞALLAH kader abla bize de nasip olur iade bir an önce İNŞALLAH

Justice20
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 03:25

İnşallah be kader44 hayırlı ramazanlar...şimdiden bayramınız nübarek olsun...

Kader44-44, 4 yıl önce
Sıkıntı var yine yazamadım.gelecek sizede o haber inşallah.sizde burda yazacaksınız bizde okuyacağız.

Biryusufmasalı
Aday Memur
23 Mayıs 2020 13:14

İnsan Suresi, 24. ayet: Öyleyse, Rabbinin hükmüne sabır göster. Onlardan günahkar veya nankör olana itaat etme.

asdasd1111
Memur
23 Mayıs 2020 15:13

Merhaba hayırlı bayramlar cümleten.. konu dışı ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..kimliği cebinde bir polis memuru giriş çıkışın yasak olduğu illere özel aracıyla girip çıkıyor biliyorum sıkıntı olmuyor ama otobüsle seyahat etse sıkıntı olur mu acaba yoksa yine kimliği gösterir geçer mi ?

Mekmeke
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 15:36

kimliği cebinde olan bir polis memuruna sormak lazım :( maalesef biz bu acıyı her gün her saat her dakika yaşıyoruz :( yine bir bayram geldi ama içimiz buruk agzi mizda tat tuz yok ailemiz hüzünlü biz hüzünlü . inşallah bir sonraki bayram hepimiz görev başında olmak ümidi . hayırlı bayramlar hepinize.
asdasd1111, 4 yıl önce

Merhaba hayırlı bayramlar cümleten.. konu dışı ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..kimliği cebinde bir polis memuru giriş çıkışın yasak olduğu illere özel aracıyla girip çıkıyor biliyorum sıkıntı olmuyor ama otobüsle seyahat etse sıkıntı olur mu acaba yoksa yine kimliği gösterir geçer mi ?

sıfıR1
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 18:35

Şimdiden tüm masum suçsuz devrelerimin Bayramı mübarek olsun. Bu bayramda gülmedi yüzümüz inş. Kurban bayramına kadar güler.

Zeybek0609
Şef
23 Mayıs 2020 19:18

Buruk geçen 4. Ramazan Bayramı. Benim gibi kalbi buruk olan tüm masum kaderdaşlarımın bayramını kutlarım. İnşallah kurban bayramına görevimize dönmüş olarak gireriz.
23 Mayıs 2020 19:40

Devlet bize nasılsa maaş veriyorum diye mağdur gözüyle bakmiyor bu kesin böyle oluncada bekletebildigi kadar bekletiyor sanirim baska ne olabilirdi bittik tükendik onu giren bilen yok iste

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2020 21:06

Gönlümüz kırık ve umutsuz bir şekilde tüm masum ve mağdur kardeşlerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Mekmeke
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 21:37

elbet bir gün mesleğimizle buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak . içimiz de kanayan bu yara elbet bir son bulacak . kimimiz karakolda kimimiz asayiste ekipte gözünü açacak . şarkı uyarlama kısmına da geldi isek :))))

Cilekes1004
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 23:39

Kıymetli meslektaşlarım, geriye dönüp baktığımızda bayramlarda bir yanımız hep buruk olmuş.. Bu bayram hüzünlü geçirdiğimiz son bayram olsun, bayramın sonu iade olsun inşallah... Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpemiyoruz malum :)) hepinizi muhabbetle selamlıyorum... İyi bayramlar...
23 Mayıs 2020 23:57

cümleten ramazan bayraminiz mubarek olsun kaderdaslar. rabbim kalbimizdekileri hakkimizda hayirli eyleyerek nasip etsin inşallah

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
24 Mayıs 2020 00:03

Sevgili Devrelerim Sayın büyüklerim Soğuk demirlerden ayrı geçireceğimiz son Bayram olması dileğiyle...Hayırlı Bayramlar...
Toplam 39532 mesaj
«190819091910191119121913191419151916191719181919»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi