Editörler : Lanet
20 Mart 2013 17:42

Hangi buzdolabı markasını önerirsiniz?

Tavsiyelerinizi iletirmisiniz no frost ,enerji tasarrufu olan ses çıkarmayan bir buzdolabı istiyorum.Teknik servis açısından sıkıntı olamayacak bilgilerinize ihtiyacım var.
Düğüne az kaldı

murat oplaz
Aday Memur
20 Mart 2013 17:45

İkisi de aynı fabrikanın ürünü, sadece etiketlerin birine siemens diğerine bosch etiketi yapıştırılıyor. Hangisi gözüne hoş geliyorsa onu almalısın.

İstan-bul-pol
Daire Başkanı
20 Mart 2013 20:48

Ben simens dolap aldım .Bosch da güzel ...

Sadık Bozkurt
Aday Memur
21 Mart 2013 16:47

Siemens hangi markası kardeş.

İstan-bul-pol, 11 yıl önce

Ben simens dolap aldım .Bosch da güzel ...

İstan-bul-pol
Daire Başkanı
21 Mart 2013 21:53

simens KG57NVW20N modelini aldım gayet güzel ..tasınma derdi olmasa daha güzel olacakta

pink-ddm
Aday Memur
23 Mart 2013 23:56

Bizde Bosch var çokta güzel çalışıyor

hendrix789
Kapalı
24 Mart 2013 21:37

sharp,hitachi vb uzak doğu markaları Lg... siemens bosh un üst düzey modellerini lg yapar.. ucuz olsun az elektrik yaksın diyorsan bosh low frostlar var 1500-1600 bandına ancak üst bantlara gideceksen dediğim gibi

birde liebber filan var alman... onlarda güzel büyük kentte oturuyorsan...

illa tanınmış diyoesan git lg al derim hocam..

ancak sharp ayrı bir dünya. 2-3 haftada yeşillik bozulmuyor koku yok küf yok mantar yok... tank gibi dolap ayrıca.. türkiyede montajlanan boshlar siemenslerin saçları çok ince...

Sadık Bozkurt
Aday Memur
26 Mart 2013 16:56

lg teknik servisi nasıl hocam...bilgin var mı?

hendrix789, 11 yıl önce

sharp,hitachi vb uzak doğu markaları Lg... siemens bosh un üst düzey modellerini lg yapar.. ucuz olsun az elektrik yaksın diyorsan bosh low frostlar var 1500-1600 bandına ancak üst bantlara gideceksen dediğim gibi

birde liebber filan var alman... onlarda güzel büyük kentte oturuyorsan...

illa tanınmış diyoesan git lg al derim hocam..

ancak sharp ayrı bir dünya. 2-3 haftada yeşillik bozulmuyor koku yok küf yok mantar yok... tank gibi dolap ayrıca.. türkiyede montajlanan boshlar siemenslerin saçları çok ince...

anakonda
Şef
01 Nisan 2013 14:59

bosch low frost serisini tavsiye ederim mükemmel bir alet..

hendrix789
Kapalı
01 Nisan 2013 17:55

hocam teknik servisleri il bazında incelemek daha doğru çoğu markada teknik servis konusunda il bazında standart yok ne yazıkki...

Sadık Bozkurt, 11 yıl önce

lg teknik servisi nasıl hocam...bilgin var mı?

hendrix789
Kapalı
01 Nisan 2013 18:18

çok çok çok az elektrik tüketimi 500 litre üstü hacim kaliteli marka ,türkiye montaj(tek handikapı) ister inox modeli ister beyaz modeli ister kombi tipi olsun ister buzluk üste olsun...rafları derli topluluğu litreye göre ebat ayarındaki incelikler...herşeyi ile piyasada açık ara hangi marka olursa olsun en iyi fiyat/performans buzdolabı...

çok almak istediğim bir modeldi ama ne yazıkki kanıbozuk bayiiler low frost konusunda eşimin aklını çeldi. yok buzlanma yaparmış yok bilmemne yaparmış yok sıcak evde çalışmazmış gibi(akla hayala sığmıyor) tarzında hele hele durmadan buzlanır lafına kadınlar direk zaten yelkenler fora .... şeklinde laflar yüzünden aldırmadılar. peki neden bir marka kendi ürününü kötüler? nedeni çok basit- az kazanç.. low frostlar üretim mantığı ve satış pazarlaması yüzünden aynı plazmalardaki dava gibi ülkemizde satışı istenmeyen ürüne döndü.. bayiiler yüksek kar marjlı 2200 bandında no frost satma istekleri low frostların satışlarını beklenenin altında tutmuştur.

peki gerçekten buzlanma var mı? için garibi yıllık temizlik yapmanız lazım ki hemen hemen her buzdolabı sayibi kişi zaten yıllık temizlik yapar.ister no frost ister plazma ister low iter eski tip olsun sizde göreceksiniz ki hanımızın sonbahar gelince o fişi çekicek ve haydiii hurrrraaaa silmeye başlıyacak.

low frostlarda çok ince bir buz tabakası oluyor o da heryerinde değil hatta birçok kaliteli olmayan no frostum diyen buzdolabından asla ayırt edemezsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_55921767/mpage_1/key_/tm.htm

bakın bu adam beyazeşya konusunda tüm bayiileri cebinden çıkarır incelemesine bakın...

alın size standart inox low frost fiyatınada iyi bakın derim :)

http://www.beyazesyam.com/Siemens-KD58VAL30N-514-Litre-A-Enerji-Antibakteriyel-inox-Gorunumlu-Low-Frost-Buzdolabi_44933.html#0

bu da kombi tipi inox low frost :))

http://www.beyazesyam.com/Siemens-KG58EAL30N-513-Litre-A-Enerji-Antibakteriyel-Low-Frost-Buzdolabi_44935.html#0

bu devirde aklı olan(sümmehaşa almayan akılsızdır demek istemiyorum)-(karısını kandırabilen) herkes low frost alır..

ayrıca fatura derdide kalmaz.....

anakonda, 11 yıl önce

bosch low frost serisini tavsiye ederim mükemmel bir alet..

Hafnarfjördur
Şube Müdürü
03 Nisan 2013 12:54

olm sende para ganimet gibi anlaşılan.

hendrix789
Kapalı
03 Nisan 2013 20:54

1500 lik buzdolabı alalım diyince mi para ganimet oldu ???

gidin amana liebber alın çok ucuz mu diyorum :)

ne markalar ne ürünler var

ben piyasadaki a enerji sınıf dolapların yediği elektriğin %40 civarında elektrik yien bir dolabı alın diyorum 7-8 yılda zaten kendini bedavalaştırcak..

Hafnarfjördur, 11 yıl önce

olm sende para ganimet gibi anlaşılan.

gökkayaöz
Şube Müdürü
05 Nisan 2013 22:24

ya arçelik veya beko alın kurtulun

zor kazandığınız paraları marka uğruna kolaycacık vermeyin

adamlar dünyaya beyaz eşya üretiyor

siz hala siemens bosch diyonuz ya

Well-Done07
Şube Müdürü
08 Eylül 2013 18:34

arkadaşlar low frost nedir ? no frost nedir ? buzolabı alırken o kadar seçenek var ki çok da anlamıyorum ?

Argoth
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 15:22

Ahaha hendrix ben 2200 verdim dolaba demekki sabancı vari oluyorum lan o zaman=)

Dolap 570 litre net çamaşır makinesi 9kg ikiside lg.

Şahsen beyaz eşyaya verilen paraya acımam aldın mı en az 10 yıl kullanacaksın sonuçta ve en çok kullanılan eşyalar. Buzdolabında en nefret ettiğim olay arçelik bekolarda sık karşılaşılan arka taraftaki ürünlerin donması.

hendrix789, 11 yıl önce

1500 lik buzdolabı alalım diyince mi para ganimet oldu ???

gidin amana liebber alın çok ucuz mu diyorum :)

ne markalar ne ürünler var

ben piyasadaki a enerji sınıf dolapların yediği elektriğin %40 civarında elektrik yien bir dolabı alın diyorum 7-8 yılda zaten kendini bedavalaştırcak..

hendrix789
Kapalı
16 Eylül 2013 08:49

ben fiyat performans dolabını söyledim yoksa bende gittim 2800 verdim sharpa :))

Argoth, 11 yıl önce

Ahaha hendrix ben 2200 verdim dolaba demekki sabancı vari oluyorum lan o zaman=)

Dolap 570 litre net çamaşır makinesi 9kg ikiside lg.

Şahsen beyaz eşyaya verilen paraya acımam aldın mı en az 10 yıl kullanacaksın sonuçta ve en çok kullanılan eşyalar. Buzdolabında en nefret ettiğim olay arçelik bekolarda sık karşılaşılan arka taraftaki ürünlerin donması.

drsena
Kapalı
18 Eylül 2013 14:18

bosch....

nazan0606
Aday Memur
13 Ekim 2013 20:36

bosch kullanıyorum. memnunum.

cenkeren
Kapalı
19 Ocak 2014 17:00

12 yıllık arçelik makinem bozuldu, adamlar sadece 130 TL ye dünyanın parçasını değiştiler.

guşiş
Aday Memur
19 Ocak 2014 21:53

her marka vestelden iyidir kardeş. Vestele sakın bulaşma. Eşekten düştüm. Sen düşme.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi