Editörler : Lanet
«14151617181920212223242526

Sherlock911
Aday Memur
20 Nisan 2018 08:54

Dolar endeksli evliliklerde mutluluk sorguluyorsunuz..kıyak kafalarınız var efendiler :)

Journeyman_
Memur
22 Nisan 2018 14:06

Yabanci uyruklu eşim iki çocuğumu alip ulkesine gitti geri döneceğim diyerek.3 yil gecti ne geliyor ne de bosaniyor.ayrilki acisi bir yandan cocuklarin hasreti bir yandan.kadinlar niye bukadar acimasiz oluyor anlamıyorum.yillar suren ve süreceğe benzeyen belirsizlik öldürecek beni.

AlpBörü
Kapalı
27 Nisan 2018 22:29

Boşanmak ... zor ama hayatın bir gerçeği..

AlpBörü
Kapalı
20 Haziran 2018 11:08

Dayan ve sabret gönül az kaldı

İnfazci01
Aday Memur
15 Temmuz 2018 02:00

evlenirken doğru insanı bulabilseydiniz.kizin babası oğlunuz ne iş yapıyor yerine oğlunuz adammi diye sorsaydi.ben memur oldum evleneceğim kişide memur olsun çift maaş olur ev araba tatil demeseydiniz mi acaba kısmet takdir...

&sadegül&
Şef
16 Temmuz 2018 10:13

bazen kurtuluş, bazen hüsran, bazen pişmanlık ...iyi düşünmek gerek

AlpBörü
Kapalı
20 Temmuz 2018 14:37

Benim için kurtuluş olacak artık eminim..

narodnick
Kapalı
04 Ağustos 2018 04:20

Ben dahil, buraya yazan herkes haklı ve çok çok iyi insanlar..

Geçiniz çocuklar,

Burası subliminal mesaj vermekten başka gir işe yaramaz...

Tamam sıkın dişinizi,

Sizi anlayacak prenses,kraliçe ve ya prens kral vb hemen yanı başınızda..

Çocuk yoksa

Takmayın,o kadar takmayın ki,buraya bile yazmayın...

Subliminalite iyi bir şey değildir..

Uzakyuzlu
Aday Memur
04 Ağustos 2018 15:37

bir tek şeyi anladım hayatta... ayrılık hep sonradan koyar insana hep sonradan...

mermi gibidir. sıcakken anlaşılmaz vurulduğun.. kanadığının sonradan görürsün

13 Ağustos 2018 23:43

Boşanmak berbat bir şey.Yuvan yıkılıyor.Eşini.evini.çocuklarını,eşin sayesinde tanıştığın dostalrını kaybediyorsun.Düzenli hayatın alt üst oluyor.Bir nevi hayata yeniden başlıyorsun.

hbahba
Aday Memur
15 Ağustos 2018 17:23

error-reset-welcome

Memur.olacak
Şube Müdürü
17 Ağustos 2018 15:55

o yeniden başlamaya o kadar çok ihtiyacım var ki amma velakin iki çocuğm var ve eşim çok iyi bir baba ama bana iyi bir eş değil çocuklar için süren evliliğim daha ne kadar beni yıpratıck bilemiyorum...

Mürekkepli Kalem, 6 yıl önce

Boşanmak berbat bir şey.Yuvan yıkılıyor.Eşini.evini.çocuklarını,eşin sayesinde tanıştığın dostalrını kaybediyorsun.Düzenli hayatın alt üst oluyor.Bir nevi hayata yeniden başlıyorsun.

Kırık Kalem.
Kapalı
21 Ağustos 2018 19:51

Allah kolaylık versin

Memur.olacak, 6 yıl önce

o yeniden başlamaya o kadar çok ihtiyacım var ki amma velakin iki çocuğm var ve eşim çok iyi bir baba ama bana iyi bir eş değil çocuklar için süren evliliğim daha ne kadar beni yıpratıck bilemiyorum...

narodnick
Kapalı
22 Ağustos 2018 02:35

Çocukların ve çocuklarına çok iyi bir baba olan eşinle,yeniden başlama isteğini-ihtiyacını kıyasla,ona göre karar ver..Ha bu arada,bu sıkıntılarını burada paylaşmak pek sağlıklı değil...Kim bilir belki de sen pek sağlıklı değilsin...:))

Çocuklarını sev,buradan da uzak dur amcam,tabi gerçek bir kişiliksen....

Memur.olacak, 6 yıl önce

Memur.olacak
Şube Müdürü
24 Ağustos 2018 11:01

Amcam derken fake hesap olmamı sana düşündüren kendi kıytırık fake hesabından yazdıkların mı herkes aynı yani herkes senin o küçük kafanda oluşturduklarından ibaret...
narodnick, 6 yıl önce

Çocukların ve çocuklarına çok iyi bir baba olan eşinle,yeniden başlama isteğini-ihtiyacını kıyasla,ona göre karar ver..Ha bu arada,bu sıkıntılarını burada paylaşmak pek sağlıklı değil...Kim bilir belki de sen pek sağlıklı değilsin...:))

Çocuklarını sev,buradan da uzak dur amcam,tabi gerçek bir kişiliksen....

narodnick
Kapalı
25 Ağustos 2018 04:14

Bak şimdi;

Bir

Buradaki herkes gerçek,fake hesap olabilir ama fake dediklerimizde aslında içindeki insanı burada yaşıyorlar...Yani aslında fake olan reeldeki yaşamımız...

İki

Yanlış almışssın yazdıklarımı..

Kendi tabirinle "iyi bir baba" olan eşinle ilişkini burada tartışmaya açman ne kadar sağlıklı?Onu sorgula önce...Burası genelde ununu eleyip ,eleğini asıp gelenlerin uğrak yer..Bir daha düşün...Ki sorunun bu ülkede kadın olan herkesin yaşadığı bir sorun,hatta sen şanslısın,en azından iyi bir baba diyorsun...Ya iyi bir baba da olmasaydı...?

Üç

Boşanmak yeni bir dünya kurmak kişisel gelişim uzmanlarının dediği kadar parlak bir olay değil...Kadınsan,düne kadar abi,amca,dediğin insanların sana bakışlarının değiştiğini farkedeceksin önce...En çok seni o yaralayacak....Erkeksen,çok istediğin bir zamanda çocuklarını öpüp koklayamayacaksın sözgelimi...

Yani anlatıldığı gibi olmuyor hiç bir şey..Yaşa ve gör demeyeceğim sana,umarım yaşamazsın ve görmezsin..

Dört

Sitenin IQ ölçeri yok...Tamam ben küçük kafalıyım amcam...(ha ben kendimden küçükler e öyle hitab ederim...Dayında olabilirim,ama teyzen olamam...)

Son;

Bir daha demiyorum,çok çok ama çok daha düşün...Ki annesin ve bütün anneler çocularını babalarından daha çok sever...

Memur.olacak, 6 yıl önce
Amcam derken fake hesap olmamı sana düşündüren kendi kıytırık fake hesabından yazdıkların mı herkes aynı yani herkes senin o küçük kafanda oluşturduklarından ibaret...

gül-feşan
Müsteşar
02 Eylül 2018 02:07

Allah'ın en sevmediği helaldir. Şartlar boşanmaya sürüklüyorsa evlilikleri, gerekeni yapmak gerekiyor. Kimsenin kimseyi üzme gibi bir lüksü yok. Kimsede boşanmak için evlenmez. Evlilik kararı alırken sınırları iyi belirlemek gerek. Size ve ailenize değer vermeyen ve saygı göstermeyen insanlarla hayatınızı birlestirmeyin. Ne kalbiniz önde olsun nede aklınız, ikisinin aynı anda yürümesine izin verin. Evlenmek için evlenmeyin, hayat sizin hayatınız. Kararlarınızi kendiniz için alın, başkaları için değil...

ercan5411
Kapalı
07 Eylül 2018 11:09

sabırlı olmak lazımdır.

ostresund42
Yasaklı
12 Kasım 2018 13:47

Boşananlar adamdır, adam. Erkeğide kadını da...

volkan38
Şef
22 Aralık 2018 00:39

evlenemlerin yüzde 25 bpşanma

Toplam 508 mesaj
«14151617181920212223242526

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi