Editörler : E.Kayı Han

ertugrul3207
Memur
16 Şubat 2020 15:50

Buda mı tehtit değil peki? Ayrıca tercih falan yapmayacağım kadrolu kamu personeliyim üslubun ve insaları kandırmaya çalışmandan dolayı sadece bu tepkim insanlar siz böyle yaptıkca tercih veresi yoksada verecek
kostakk, 4 yıl önce
sen bu kafayla atansan ne olur atanmasan ne olur. Klavye delikanlısı. soyadın görülmüyor atıp tutuyorsun. şunu sor kendine adım soyadım belli olsa ben yine de aynılarını yazabilir miyim? delikanlılığın o zaman belli olur klavye delikanlısı :))

mhmet22
Aday Memur
16 Şubat 2020 16:23

Ksotak sınırda kalmış kötü niyetlinin tekidir buna ina tercih vereceğim ve tüm şuh arkadaslara da terih verdirtiyorum

mehmet-0101
Memur
16 Şubat 2020 16:41

aynen kanka :)

mhmet22, 4 yıl önce

Ksotak sınırda kalmış kötü niyetlinin tekidir buna ina tercih vereceğim ve tüm şuh arkadaslara da terih verdirtiyorum

kostakk
Memur
16 Şubat 2020 16:58

burda tehdit mi var haha:) sen buna değil bana ne söylenmiş ona bak önce. küfürler, hakaretler... bana üslubumdan bahsediyorsun benim ilk yazdığım mesaja bak bakalım gayet düzgün bir üslupla yazdım sonra da bana gelen cevaplara bak seviyesizliği orada görebilirsiniz. kötü niyetlisiniz. Birkaç gün içinde erzurum bölge idari mahkemesine dava açmak için çalışmalara başlayacağız. tercih süreçleri bitmeden de dava açılacak inşallah. istediğiniz kişilere tercih verdirin. biz de davamızı açıyoruz. işin peşini bırakmayacağız. hadi kolay gelsin
ertugrul3207, 4 yıl önce
Buda mı tehtit değil peki? Ayrıca tercih falan yapmayacağım kadrolu kamu personeliyim üslubun ve insaları kandırmaya çalışmandan dolayı sadece bu tepkim insanlar siz böyle yaptıkca tercih veresi yoksada verecek

ertugrul3207
Memur
16 Şubat 2020 17:58

Hocam istersen avrupa insan hakları mahkemesinede git belki ordan bişey çıkar.

kostakk
Memur
16 Şubat 2020 18:01

oraya da gideriz be hocam. benim hakkımı yiyen geleceğimi etkileyen yuva kurmamı hayatımı şekillendirmemi etkileyen her kimse gittiği yere kadar gideriz. Tabi bunlardan en en önemlisi vicdani mahkeme orası da sonraya kalmış onun hesabını da Allah a verirler zira ben hakkımı helal etmiyorum
ertugrul3207, 4 yıl önce
Hocam istersen avrupa insan hakları mahkemesinede git belki ordan bişey çıkar.

ertugrul3207
Memur
16 Şubat 2020 18:11

Kostak davanızdan Birşey çıkmaz. İmkansız gerçek olup bir karar çıksa bile hukuk geçmişe dönük işlemez. 2020/4 Klavuzunda yazanlar arasında senin dediklerin yok 2019/7 ile atananlar engellenmiş sağlık bakanlığının engelleyebilme nedenleri ise ikisinin aynı alım olup aynı anda cb. onaydan çıkmış olması mesela 2019/4 engellenemedi neden iki farklı alımı engelleyemez kimse. Ayrıca Sen düşündün biliyordun okudun yönetmelikleri falan sağlık bakanlığının hukukçuları personel daire başkanlığı bunu düşünemedi açshb'na atananların başlatılmadığındanda haberleri yok tercih vereceğindende haberleri yok sadece senin var sende onlara bunu söylemediğin için klavuza koyamadılar yetiştiremediler boşuna kadrolar yandı. Amacın sadece insanları aydınlatmak boşta kalmamalarını sağlamak sınırda falanda asla değilsin biz sana inanıyoruz.

ertugrul3207
Memur
16 Şubat 2020 18:19

Belki en başta bunu deseydin insanlarda tekrar tercihe farklı yaklaşırdı bir meslektaşım daha atansın derdi yoksa tehdit edebiyatı kimseye sökmez
kostakk, 4 yıl önce
oraya da gideriz be hocam. benim hakkımı yiyen geleceğimi etkileyen yuva kurmamı hayatımı şekillendirmemi etkileyen her kimse gittiği yere kadar gideriz. Tabi bunlardan en en önemlisi vicdani mahkeme orası da sonraya kalmış onun hesabını da Allah a verirler zira ben hakkımı helal etmiyorum

kostakk
Memur
16 Şubat 2020 18:37

tehdit edebiyatı yapmıyorum. olanları söylüyorum sen hale neyin derdindesin? benim ilk mesajlarımı açıp oku bakalım ondan sonra ahkam kes. gayet seviyeli uygun bir dille yazdım. haa sonra da gelen cevaplara bir bak sonra bir daha ahkam kes ondan sonra konuşalım.
ertugrul3207, 4 yıl önce
Belki en başta bunu deseydin insanlarda tekrar tercihe farklı yaklaşırdı bir meslektaşım daha atansın derdi yoksa tehdit edebiyatı kimseye sökmez

mhmet22
Aday Memur
16 Şubat 2020 20:06

Kostaka cevap vermeyin arkadaşlar. Kendisi sınırda kalan zirlayan biridir. Verin tercihleri

kostakk
Memur
16 Şubat 2020 21:19

tam da bu seviye ve karakterden yoksun üsluptan bahsediyordum işte
mhmet22, 4 yıl önce

Kostaka cevap vermeyin arkadaşlar. Kendisi sınırda kalan zirlayan biridir. Verin tercihleri

Kphysio1
Aday Memur
08 Temmuz 2022 16:25

Merhaba açıktan aile bakanlığına atanan bir kişi atama tebligatı geldikten sonra, sözleşme imzalamadan feragat edebilir mi? Ceza yer mi? Lütfen bilen cevaplarsa çok sevinirim

Kphysio1
Aday Memur
08 Temmuz 2022 18:58

Tebliğ gelmesi feragat etmeyi engellemiyor mu yani ceza yanmez mi?

mehmet-0101, 4 yıl önce

feragat dileçsine gerek yok zaten 15 gun sure oluyor o surede gitmesen feragat etmiş oluyon hakkındna

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi