Editörler : Pangaea
«777879808182838485868788»

luca blight
Kapalı
13 Eylül 2017 00:53

listeler açıklansa da torpil yapılıyor ama en azından listedekilerin adı gözükecek..kyknın yaptıgı gibi liste verilmezse hiç mülakata hatta kpss ye girmemiş biri bile asil listeden kyk'ya kapağı atar. yani nerden bileceksin liste yok çünkü. o nedenle listelerin verilmesi önemli..listeler verilirse mülakata gelmemiş adamların veya hiç mülakat listesine girememiş adamların kazanması önlenir.

Hththt
Şef
13 Eylül 2017 00:53

Hayır bende mülakata girdim üstelik 4. Mülakatım torpilim olsa güzelim puanlarım yanmazdı heralde ;)) arkadaş liste halinde açıklanmazssa kesin torpil var yazmış bende gümrük mülakatına girmiş biri olarak mülakat sonuçlarının liste halinde açıklandığını ama gümrükte acayip torpil döndüğünü söyledim.yani liste olarak açıklanması torpil yapılmadığı anlamına gelmez demek istedim umarım anlamışsındır.

ggunduz, 7 yıl önce

Torpil konusunda nasıl bu kadar emin konusabiliyorsunuz? Yaptırmışliginiz mi var anlamadım, yanlış anlamayın lütfen bu kadar net konusmaniz böyle bir izlenim veriyor

luca blight
Kapalı
13 Eylül 2017 00:56

koskoca devlet torpil yapacak mı yapmıcak mı bunu tartışıyoruz. memleketin geldiği hale bak. islamı siyasette kullanan partiler devletin başına geçince böyle oluyor işte. arap ülkelerinin ve asyadaki geri kalmış ülkelerin hali ortada. bu partiye halk da oy vermiyor ama adamlar hile yapıyor işte, devletin tüm gücünü kullanıp muhalefeti etkisiz hale getirmeye çalışıyor

Metmalz
Aday Memur
13 Eylül 2017 01:20

Mulakat sistemi; ister istemez, yapılsın yapılmasın torpil ihtimalini surekli akıllara düşürecek bi sistemdir.bundan emin olamayız demisti bi arkadas, cok da haklı.bu yuzden tüm kurumlara merkezi atama ile alım yapılsın istiyoruz zaten.

Umarım cok yakın zamanda açıklanır da hepimiz kendimize gore yolumuza bakarız...

ggunduz
Aday Memur
13 Eylül 2017 01:35

4.kere mulakata girdin ve hala alinmadiysan bunun baska sebebi olamaz mı ? Kesinlikle torpil yapiliyor aonucuna mi ulasmaliyiz burdan ? Bilemedim ben, yanibeni i şe alirsa nüfus bu torpilli oldugummu gosterecek ki hic alakam da yok. Kesin konusmana tepki gosterdim ben, tahminin olur ama kesin konusmamalisin onca insanı suçlamış oluyorsun arkadaşım soylemlerin sert ve cok iddialı, sonut kanıtın oldugunda sunmanı rica ediyorum.

Hththt, 7 yıl önce

Hayır bende mülakata girdim üstelik 4. Mülakatım torpilim olsa güzelim puanlarım yanmazdı heralde ;)) arkadaş liste halinde açıklanmazssa kesin torpil var yazmış bende gümrük mülakatına girmiş biri olarak mülakat sonuçlarının liste halinde açıklandığını ama gümrükte acayip torpil döndüğünü söyledim.yani liste olarak açıklanması torpil yapılmadığı anlamına gelmez demek istedim umarım anlamışsındır.

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
13 Eylül 2017 01:44

Mülakatta ses veya görüntü kaydı yapılmıyor ki adam sana somut delil göstersin. Ses ve görüntü kaydı olmadan mülakatın en ufak bir yanını bile savunmak yanlış. Her şeye karşı matematiksel delille yaklaşmak da eksik olur. Çevremizde göz göre göre torpil yaptırdığını söyleyen insanlar var. Üstelik bunlar arasında, torpilin yanlış olduğunu idrak edemeyecek kadar duyarsız ve bilgisiz olanlar da var. Torpil meselesi tomlumsal ahlâkı da içinde barındırır. Eğer biz gecenin bu saatinde gayet yaygın bir şekilde torpil konusunu konuşuyorsak demek ki toplumumuz ahlaken çöküntü içerisinde.

ggunduz, 7 yıl önce

4.kere mulakata girdin ve hala alinmadiysan bunun baska sebebi olamaz mı ? Kesinlikle torpil yapiliyor aonucuna mi ulasmaliyiz burdan ? Bilemedim ben, yanibeni i şe alirsa nüfus bu torpilli oldugummu gosterecek ki hic alakam da yok. Kesin konusmana tepki gosterdim ben, tahminin olur ama kesin konusmamalisin onca insanı suçlamış oluyorsun arkadaşım soylemlerin sert ve cok iddialı, sonut kanıtın oldugunda sunmanı rica ediyorum.

ggunduz
Aday Memur
13 Eylül 2017 01:50

Peki bakalım.. bu konu uZar gider hayırlısı deyip konuyu rabbimin torpiline bırakalım.

mehmetfirat34, 7 yıl önce

Mülakatta ses veya görüntü kaydı yapılmıyor ki adam sana somut delil göstersin. Ses ve görüntü kaydı olmadan mülakatın en ufak bir yanını bile savunmak yanlış. Her şeye karşı matematiksel delille yaklaşmak da eksik olur. Çevremizde göz göre göre torpil yaptırdığını söyleyen insanlar var. Üstelik bunlar arasında, torpilin yanlış olduğunu idrak edemeyecek kadar duyarsız ve bilgisiz olanlar da var. Torpil meselesi tomlumsal ahlâkı da içinde barındırır. Eğer biz gecenin bu saatinde gayet yaygın bir şekilde torpil konusunu konuşuyorsak demek ki toplumumuz ahlaken çöküntü içerisinde.

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
13 Eylül 2017 02:08

Torpil konusu; en az ekonomi, terör ve eğitim gibi konular kadar önemli bir konu. Keşke konuyu sadece biz değil, bütün vatandaşlar da uzatsa ve her gün bu konu konuşulsa. Fakat benim kısa vadede bu mevzudan yana bir ümidim yok.

ggunduz, 7 yıl önce

Peki bakalım.. bu konu uZar gider hayırlısı deyip konuyu rabbimin torpiline bırakalım.

zesssss
Aday Memur
13 Eylül 2017 08:00

Öğretmenlik mülakatlarında olduğu gibi en azından +5 -5 kuralı getirilmeli ve sadece mülakat puanına göre alınmamalı.3 dk da 5 dk da benle ilgili ne anlayıp neye karar verebilirler? Mülakat aşamasına geldiysek zaten benzer puanları da aldık demektir benim ne gibi bi farkım olabilir ki beni

seçmeleri için?

eüzerix
Aday Memur
13 Eylül 2017 08:06

Gördüğünüz her habere inanmayın artı eksi beş yapılıyormuş o yuzden 89 puanlı insanları 60 A indrp 60 ı 90 A çıkardılar öğretmenlik mülakatı mı adil oldu şimdi hiçbir mülakat adil değildir

zesssss, 7 yıl önce

Öğretmenlik mülakatlarında olduğu gibi en azından +5 -5 kuralı getirilmeli ve sadece mülakat puanına göre alınmamalı.3 dk da 5 dk da benle ilgili ne anlayıp neye karar verebilirler? Mülakat aşamasına geldiysek zaten benzer puanları da aldık demektir benim ne gibi bi farkım olabilir ki beni

seçmeleri için?

dyt.hvv
Memur
13 Eylül 2017 08:19

Bugün insallah aciklanir, kazanmayan kisi sayisi daha fazla olacak ama en azindan net bir sekilde yolumuza bakariz

ggunduz
Aday Memur
13 Eylül 2017 08:53

Çarşamba çarşafa dolanır perşembe.... :))

stats
Memur
13 Eylül 2017 08:56

Konu başlığı altında yararlı bilgileriyle bizi bilgilendiren İzmirli hocamın umarım dediği gibi olur da bugün açıklanır.

dyt.hvv
Memur
13 Eylül 2017 09:15

Umarim, izimirli hocam, bir ses versen

stats, 7 yıl önce

Konu başlığı altında yararlı bilgileriyle bizi bilgilendiren İzmirli hocamın umarım dediği gibi olur da bugün açıklanır.

Deryatufan
Aday Memur
13 Eylül 2017 10:07

Arayan var mı bugün

adaletçiiii
Memur
13 Eylül 2017 10:26

Aradım ama telefona cevap vermediler hocam

Deryatufan, 7 yıl önce

Arayan var mı bugün

Deryatufan
Aday Memur
13 Eylül 2017 10:31

Aynen ya bende aradım kaç kez açmıyorlar

adaletçiiii, 7 yıl önce

Aradım ama telefona cevap vermediler hocam

smhkcgl
Kapalı
13 Eylül 2017 11:04

bugün açıklanacak mı bakalım

Hththt
Şef
13 Eylül 2017 11:06

Sanırım sen bu konularda oldukça yenisin sert ve iddialı bi konuşma yok ortada gerçeklerden bahsediyorum zamanla anlarsın

ggunduz, 7 yıl önce

fztfztfzt
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:16

Mardin nufus muduru bugun aciklanacagini soylemis facebookta yaziyordu

Toplam 2196 mesaj
«777879808182838485868788»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi