Editörler : supporters.
23 Nisan 2009 16:01

Canın Sıkıldığında ne Yaparsın ?Nasıl stress atarsınız ?

canım çok sıkkın şu andaa...

ne yapıyorsunuz merak ettim arkadaşlar..her yoruma açığım

şimdiden teşekkürler

elisha
Kapalı
23 Nisan 2009 16:10

çık sokağa veya yakınında bir park varsa oraya doğru yürü.enerji atarsın beynindeki düşünceler silinmesede kan dolaşımın arttığı için kendini daha iyi hissedersin.netten uzaklaşman tavsiyemdir.nacizane.

AEK06
Şef
23 Nisan 2009 16:59

ağlarım ve uyurum

gülpembe:)
Aday Memur
24 Nisan 2009 20:25

canım çok sıkkınsa zaten mutlu edecek şeyler azalmıştır hayatımda...eylemsiz saatlerimdir tüm eylemlere uzaktır ruhum...susma hakkımı sonuna kadar kullanırım hayata...ve hiçlikle boşluk arasındaki saatlerin tik taklarına salarım kendimi...

-gülmasum.
Kapalı
24 Nisan 2009 20:31

yağmur altında saatlerce ağlarım.. Gözyaşım yağmura karışır.. Yüreğimi yıkar yağmurlar..acımı yıkar..

**jengar**
Kapalı
24 Nisan 2009 20:56

eski bir arkadaşımı arar,eski günlerden konuşurum.sevdiğim eski bir dostun sesi beni herzaman mutlu eder.

ya da dışarı çıkar biraz gezerim.

__dilruba__
Kapalı
24 Nisan 2009 22:14

canım çok sıkılıyor ama bir türlü geçmiyor yemege verdim sati kilo aldım devam kiloya allah verdi 70 ben 90 yaaaa

iLahiyatMezunu
Müsteşar Yardımcısı
24 Nisan 2009 22:52

canım sıkkın ne yapmamı önerirsiniz...

1789__ÖKK
Müsteşar Yardımcısı
24 Nisan 2009 23:01

sen ilahiyatçısın bence kuran okumayı dene çok iyi gelir

erkannx
Yasaklı
24 Nisan 2009 23:07

bulunduğun şehrin çevre yolunda bi tur at

gülpembe:)
Aday Memur
25 Nisan 2009 08:32

Evet, canım dün sıkkındı ve hayatımı suskunluğumun ellerine bıraktım... Sustum... Sonuna kadar... Ve uyudum... Haliyle erkenciyim... Bir şey dikkatimi çekti yazılan yazılardan eleştiri değil polemiğe girmekten tartışmaktan hoşlanmam, sabit fikirli olmamdan değil çoğu tartışmaların gereksizliğinden... Sn. 1789_ÖKK; sizce Kuran yalnız ilahiyatçılara mı indi de onlar onunla rahatlasın? Bu mantıkla edebiyatçılar, Manas destanıyla, tarihçiler, Hamurabi kanunlarıyla müzik, beden, resim hepsi farklı ve alanından bir şeylerle rahatlasın?

KEMANCI_77
Yasaklı
25 Nisan 2009 08:39

işten geldim.. iki yorum yazıp yatacam.. canımı sıkmayın benim..:)))

__dilruba__
Kapalı
25 Nisan 2009 08:44

güzel bir hareketli müzik açarım dinlerim birazcık oynarım olmadı alışveriş olmadı kuaför oda olmadı tatlı yerim

buda mı yetmeyecek canım sıkkınsa canları sıkarım oda olmadıysa koy bir kadeh şarap tarzından müzikleri dinler ağlarım hırsın geçinceye kadar olmadı saldım çayıra mevlam gayıra derim.

NOT: KENDİME CEBELLEŞECEK ZAMNIMI LACAK KOLAY KOLAY BİTMEYECEK BİR İŞ BULUR ONUNLA OYALANIRIM :d

hanife01
Şube Müdürü
25 Nisan 2009 08:59

ya ağlarım.yada uğraşcak bişi buluurm.normalde yapmadıgım.sevmediğim işleri:D

revolver_
Kapalı
05 Mayıs 2009 21:47

dışarı çıkarım

erkannx
Yasaklı
13 Mayıs 2009 22:09

nete giriyorum

iLahiyatMezunu
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2009 19:38

can sıkıntısı ve çözüm yolları sizce nelerdir?

iLahiyatMezunu
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2009 15:32

can sıkıntısı.. kolay değil:) ne yapmalıki geçsin:)

haticiii
Daire Başkanı
16 Mayıs 2009 23:36

can sıkıntısı boş durmaktan olur.. kendinize bi hobi bulun.. en güzeli kitap okuyun.. bi müzik aleti çalmayı deneyin.. var da var...

caglar_dpü
Kapalı
16 Mayıs 2009 23:40

en son canım sıkıldığında atladım otobüse izmire beşiktaş-fenerbahçe kupa maçına gitmiştim,canınız sıkıldığında süpriz fikirler bulun çok iyi oluyor :)

iLahiyatMezunu
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2009 13:39

geldim geleli can sıkıntısı için sizden yardım istedim..sağolun varolun:)

şu anda ben size bir tavsiye vereyim arkadaşlar isterseniz.

kesinlikle denize girin.. yadaa denizin o muhteşem seslerini dinleyin.. dahada ötesi kesinlikle az biraz derinlerde duran balıkları ve denizin o altında yatan eşsiz güzelliklerini çıplak gözle keşfedin.. klawyenin anlatamadığı çok az şeyden birini en azından hayatta bir kez bile olsa yaşayın.. muhteşemmm ötesi..

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi