Editörler : swat3410
«343536373839404142434445»

pisssy
Aday Memur
27 Temmuz 2020 10:58

bize ekim de adres güncelleme için arandık kasım da zarf geldi diye hatırlıyorum en değilim ama
cagatayxx, 4 yıl önce
Adres güncellemesi için arandıktan ne kadar süre sonra zarf gelir? Ayrıca şu an bayram için memleketteyim. Zarf önce adresime yakın olan polis merkezine mi gelir yoksa doğrudan posta yoluylaadresime mi geliyor

dostum yaşar
Daire Başkanı
27 Temmuz 2020 17:40

güncel
27 Temmuz 2020 19:06

Merhaba arkadsslar babadan kalma 180 m2 beton ahir vardi kullanıma hazır bugun onu düzenledim 600 paket saman bayağı ve 15 donum mısır stajı stoklarımızda simdi 50.000 TL param var param kadar yarisi sut yarisi 6 aylik dana alip takacağım alin meslek sizin olsun

27 Temmuz 2020 19:08

vatani bayrağı benim ve bizim kadar sevenini bu devlet zor bulur genede dusman değilizolmayizda Allah devletimize zeval vermesin ama benim ve bizim gibilerin hakkini zor öderler hakkım bana bunu yaşatanlara haram zehir zıkkım ol sun isallah

Ankara4506
Aday Memur
27 Temmuz 2020 19:35

hayirlisi olsun devrem iyi sut develeri 10 bin civari yarisiyla anca iki maksimum uc tane alabilirsin sana tavsiyem kaba yem sorunun yoksa nakitini besilik danaya yatir 6 aylik hayvan alirsan guzel bakarsan 8 9 ay sonra guzel para alirsin
sessiztakippp, 4 yıl önce

Merhaba arkadsslar babadan kalma 180 m2 beton ahir vardi kullanıma hazır bugun onu düzenledim 600 paket saman bayağı ve 15 donum mısır stajı stoklarımızda simdi 50.000 TL param var param kadar yarisi sut yarisi 6 aylik dana alip takacağım alin meslek sizin olsun

27 Temmuz 2020 20:29

Devrem sut inekleri buzagasiz gebe degilse 7000 4tane inek alirim 25000 5/6 ay dana alirim dedim 4 ineğin sütüyle hem sıcak para hem sut kooperatifinden yem aliri. Dedim 4/5 ay beriye ceker satarim davaları aldığın sut ineklerini yılda bir yavru alirim doner gider sistem be

Aslanbey1453
Genel Müdür
27 Temmuz 2020 20:30

Hayırlı olsun 10numara iş, gelecek sene hayalim, Emeklilik alıp öyle gitmek istiyorum, son 2-3ay İnşallah..

Ankara4506
Aday Memur
27 Temmuz 2020 21:44

devrem 7 bine inek var mi bilmiyorum ben kucukbas yapiyorum benim bildigim kaliteli simental gebe duveler 10 bin civari sagilir genc inegi 7 bine vermezler ama mantafon veya kirma yerli irk alir misin bilmiyorum sut fiyati oldugun bolgede iyiyse sermayenin hepsiyle sute yonel o zaman 7 bine duzgun inek bulabilirsen ineklerin buzagilariyla da besi isine girmis olursun

Devrem sut inekleri buzagasiz gebe degilse 7000 4tane inek alirim 25000 5/6 ay dana alirim dedim 4 ineğin sütüyle hem sıcak para hem sut kooperatifinden yem aliri. Dedim 4/5 ay beriye ceker satarim davaları aldığın sut ineklerini yılda bir yavru alirim doner gider sistem be

Ankara4506
Aday Memur
27 Temmuz 2020 21:47

besi isi yapacam diyorsan da bence arkasi buzagili 10 bine duzgun hayvan bulursan bes tanr inegin bes tane de besilik buzagin olur oyle de yapabilirsin nacizane az cok bu isten anlayan birisi olarak tavsiyem birde arazinde slajlik misir yaptigina gore su vardir bi kismina mutlaka yonca ek yonca yiyen hayvan hem yem tuketiminde etkisi olur hemde sutu cok artirir
Ankara4506, 4 yıl önce
devrem 7 bine inek var mi bilmiyorum ben kucukbas yapiyorum benim bildigim kaliteli simental gebe duveler 10 bin civari sagilir genc inegi 7 bine vermezler ama mantafon veya kirma yerli irk alir misin bilmiyorum sut fiyati oldugun bolgede iyiyse sermayenin hepsiyle sute yonel o zaman 7 bine duzgun inek bulabilirsen ineklerin buzagilariyla da besi isine girmis olursun
27 Temmuz 2020 22:04

Var var hostayn cinsi tek inek 7000 baslar burdur çevresinde sinekten pahalıdır

Ozcanurfa
Aday Memur
28 Temmuz 2020 00:15

aslında bu şekilde gidilirse az çok anlayabiliriz işleyişi. kasım ayından önce adres teyidi sonra zarf diye hatırlıyorum bende yine tekrar mart ayında oldu nisanda ihraç iade oldu ohalde alınanlar bitti 26 haziranda ve tekrar adres teyidi yapıldı bugun bu demek oluyor ki ohal sonrasına başlanıldı yakında zarf yada iadeler olabilir
pisssy, 4 yıl önce
bize ekim de adres güncelleme için arandık kasım da zarf geldi diye hatırlıyorum en değilim ama

Ozcanurfa
Aday Memur
28 Temmuz 2020 00:21

.
Karaaslan18, 4 yıl önce
Günaydın herkese kötü haberi alanlara geçmiş olsun. Mevlam sabır versin. İade olanlara hayırlı olsun. Bir daha yaşatmasın. Ankara 26 Nisan açık adli idari yok adres teyidi ve kasım2019 zarfla ifade, ifadeden sonra bir daha aranmadım. Şimdiye kadarda arayan olmadı. Takip edenler durumunu yazarsa fikir yürütebiliriz

pisssy
Aday Memur
28 Temmuz 2020 02:36

Valla 3 kere arandık ilki uzatma idi ikincisi adres teyidi 3. işe ihraç... adli idari eşimin olmadı iadesine o kadar kesin gözüyle bakıyorduk ki 26 haziranda dünyamız yıkıldı. 1 Ay oldu bakalım açıktakilere bi an önce iadeler nasip olur inş bu arada 26 nisancıyız
Ozcanurfa, 4 yıl önce
aslında bu şekilde gidilirse az çok anlayabiliriz işleyişi. kasım ayından önce adres teyidi sonra zarf diye hatırlıyorum bende yine tekrar mart ayında oldu nisanda ihraç iade oldu ohalde alınanlar bitti 26 haziranda ve tekrar adres teyidi yapıldı bugun bu demek oluyor ki ohal sonrasına başlanıldı yakında zarf yada iadeler olabilir

Ozcanurfa
Aday Memur
28 Temmuz 2020 09:32

adli idari olmadan nasıl ihraç ediliyosunuz samut bir delil vardır çünkü takipsizlik alan ifade de ismi geçen dönmüş yazmış burayada akibetini detayı ile. ohal sonrasına başlanıldı ya zarf gelir yada ifade bu ihraç anlamına gelmiyor ve delili olmayan kimseyi ihraç etmiyorlar lütfen akıl karıştırmayın hepimiz bir eksik bir fazla aynı durumdayız
pisssy, 4 yıl önce
Valla 3 kere arandık ilki uzatma idi ikincisi adres teyidi 3. işe ihraç... adli idari eşimin olmadı iadesine o kadar kesin gözüyle bakıyorduk ki 26 haziranda dünyamız yıkıldı. 1 Ay oldu bakalım açıktakilere bi an önce iadeler nasip olur inş bu arada 26 nisancıyız

yamec
Şef
28 Temmuz 2020 09:55

akıbetimiz hayr ola, karar vericiler adaletli ve vijdanlı ola. Bu dünyanın üstü varsa altı da var. Hakkımda ifade veren zina çocuğunu biliyorum. Zamanı geldiğinde kaba etinden pekmezini akıtacağım.

Cilekes1004
Genel Müdür
28 Temmuz 2020 10:00

Somut bir delil vardır öyle mi? 42 aydır bulunamayan somut delil 26 haziranda hemen çıktı ve ve bizi potaya koydular.. İhraç tebliğinde ne yazıyor biliyor musun, irtibat iltisak olabileceği değerlendirildiğinden... Adamlar ihtimal üzerine ihraç ediyorlar ve siz kalkmışsınız somut delil olmadan ihraç edemezler diyorsunuz.. Çoğumuz adli dari hiçbişey yaşamadık, bana lütfedip müfettiş bile rapor hazırlamamış, hoş hazırlasa ne diyecek eşinden dolayı açığa alındı, bir tane bile kriter yok ama, eşiyle evlilik bağı devam ediyor ihraç edilsin mi yazacaktı...inşallah hiçbir somut delil olmadığı halde sizler ihraç olmazsınız..
Ozcanurfa, 4 yıl önce
adli idari olmadan nasıl ihraç ediliyosunuz samut bir delil vardır çünkü takipsizlik alan ifade de ismi geçen dönmüş yazmış burayada akibetini detayı ile. ohal sonrasına başlanıldı ya zarf gelir yada ifade bu ihraç anlamına gelmiyor ve delili olmayan kimseyi ihraç etmiyorlar lütfen akıl karıştırmayın hepimiz bir eksik bir fazla aynı durumdayız

Bobbarley
Aday Memur
28 Temmuz 2020 10:10

Abla sana katılıyorum daha süreci anlamayan arkadaşlar var Allah C.c. Herkesin gönlüne göre versin diyecek bir şey yok
Cilekes1004, 4 yıl önce
Somut bir delil vardır öyle mi? 42 aydır bulunamayan somut delil 26 haziranda hemen çıktı ve ve bizi potaya koydular.. İhraç tebliğinde ne yazıyor biliyor musun, irtibat iltisak olabileceği değerlendirildiğinden... Adamlar ihtimal üzerine ihraç ediyorlar ve siz kalkmışsınız somut delil olmadan ihraç edemezler diyorsunuz.. Çoğumuz adli dari hiçbişey yaşamadık, bana lütfedip müfettiş bile rapor hazırlamamış, hoş hazırlasa ne diyecek eşinden dolayı açığa alındı, bir tane bile kriter yok ama, eşiyle evlilik bağı devam ediyor ihraç edilsin mi yazacaktı...inşallah hiçbir somut delil olmadığı halde sizler ihraç olmazsınız..

Cilekes1004
Genel Müdür
28 Temmuz 2020 10:37

Sağolasın ablacım, ortada tek bir doğru vardır, doğru eğilip bükülmez, olabilir, belki, ben böyle uygun gördüm'lerle insanların hayatlarını kararttılar.. Onlar da dığrunun ne olduğunu çok iyi biliyor.. Dışarıdaki insan dese anlarım, bişeyi olmasa ihraç etmezlerdi der.. Ama işin içinde bizzat bulunan kişilerin hala bu şekilde konuşmasını ben hafzalam almıyor.. Kendi kurumumuzda bulamadığımız adaleti, mahkemede bulabilmek ümidiyle... Ve inanıyorum ki, bulacağız...
Bobbarley, 4 yıl önce
Abla sana katılıyorum daha süreci anlamayan arkadaşlar var Allah C.c. Herkesin gönlüne göre versin diyecek bir şey yok

pisssy
Aday Memur
28 Temmuz 2020 14:04

Valla kafa karıştırmaya hiç niyetim yok burda sorulmuş söyledik. adli yok hatta ihraçtan sonra eşim kaç kere gitti adliyeye yok adlı geçirmedik zarf geldi Hatta forumlarda som savunma denilen oldu biz de yüz yüze çağrılmadan son savunma olmaz diye içimizi rahatlatmaya çalıştık. Bizde hiçbişey yok aynen çilekeş ablamın dediği gibi terör örgitine irtibat ve iltisak değerlendirildiği üzere diye bi cümle ile kamu görevinden çıkarıldı eşim. yalan yanlış bişey yazdığımız yok bizim yaşadıklarımızı inş siz yasamazsınız herkese hayırlı günler
Ozcanurfa, 4 yıl önce

Acz45
Memur
28 Temmuz 2020 14:49

"Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi gibi bilir." Bacım.

İhraç olanlar kaydı yok, takipsizlik veya beraat kararı alanlar. Bir kişi de çıkıp ben ceza aldım dosyam istinafta veya hagb aldım diye yazmadı. Mart ayında ihraç olanlarda ceza alanda vardı, ceza alıp dosyası istinafta olan da vardı veya ceza alıp hagb kararı alanda vardı. Ama hiçbiri bu forma gelip yazmadı. Özelden yazanlar oldu. Allah herkesin gönlüne göre versin ama Çilekeş Bacım gibi insanları hiçbir adlî işlem görmeden meslekten arıyorsanız cezaevine girip aylarca yattıktan sonra beraat ettikten sonra görevine iade olan insanları da Rabbim'de biliyor bu formu takip eden kişilerde biliyor... Tamam insan yanlışlıkla cezaevine girer çıkar beraat eder görevine iade edersin. Ama ihrac olanların illaki bir şeyi vardır dersen çok büyük günaha girersiniz. Uzun lafın kısası bizim arkamız yoktu arkası olanlar kendini iyi biliyor Rabb'imde görüyor. Forma gelip methiyeler düzen kısacası nabza göre şerbet verenler ortadan kayboldu. Kul hakkına girmeyin hesabını veremezsiniz ihrac olanlar hakkında illaki bir şey vardır demeyin hepsinin elinde sizlerde de olan kaydı yok takipsizlik veya beraat kararı vardı. Hakkıyla iade olanlara lafım yok çünkü bizlerde iade olanlardan da farkımız yoktu ama torpil veya referans bulup iade olanları da Allah'a havale ediyorum. Bu kadar insanın vebalini aldılar. Çilekeş Bacım inşaallah ilk önce sen iade olursun. Rabb'im ihrac olanların yâr ve yardımcısı olsun inşaallah. Selam ve dua ile hayırlı günler dilerim. Vesselam.

Cilekes1004, 4 yıl önce
Sağolasın ablacım, ortada tek bir doğru vardır, doğru eğilip bükülmez, olabilir, belki, ben böyle uygun gördüm'lerle insanların hayatlarını kararttılar.. Onlar da dığrunun ne olduğunu çok iyi biliyor.. Dışarıdaki insan dese anlarım, bişeyi olmasa ihraç etmezlerdi der.. Ama işin içinde bizzat bulunan kişilerin hala bu şekilde konuşmasını ben hafzalam almıyor.. Kendi kurumumuzda bulamadığımız adaleti, mahkemede bulabilmek ümidiyle... Ve inanıyorum ki, bulacağız...
Toplam 7138 mesaj
«343536373839404142434445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi