Editörler : Pangaea
14 Ekim 2019 15:59

Belediyeler 2019/2 için personel bildirsin yazısı

Bu karar alımlara etki eder mi? Belediyelerin kadroları dolmadıysa etkiler diye düşünüyorum ama sizin yorumunuz nedir?

Quetzicoatl
Genel Müdür
14 Ekim 2019 16:09

Bu haberle birlikte belediyeler 2017'den önce olduğu gibi merkezi alıma geçti diyebiliriz. 2018'de sınava girenler olarak ilk iki atamada hüsrana uğradık ama son iki atamada yüzümüzün güleceğine inanıyorum.

enginerrr432
Memur
14 Ekim 2019 16:15

hobaaa habere bak ! Bomba vala.Ej atamalarda imzalandı, belediyelerinde merkeziye bir kurum olsa bile talep vermesi isteniyor.Mühendislere gelecek kadro 100 :))) Türkiyem canım ülkem(!)

enginerrr432
Memur
14 Ekim 2019 16:20

Sadece çevre bak.gönder demiş.diyer kurumları kapsamaz sanırım.inşalah dediğin gibidir.Zaten kentsel dönüşüm var.Deprem geldi gelecek.Ya hızlı davranır mühendis ekipleri derhal kurarlar ya da altında kalırız hep beraber depremin.Güzel haber yine de.
Quetzicoatl, 5 yıl önce

Bu haberle birlikte belediyeler 2017'den önce olduğu gibi merkezi alıma geçti diyebiliriz. 2018'de sınava girenler olarak ilk iki atamada hüsrana uğradık ama son iki atamada yüzümüzün güleceğine inanıyorum.

Zey006
Memur
14 Ekim 2019 16:25

Süper haber

mihendisbey
Kapalı
14 Ekim 2019 16:26

Yine yeni bir umut. Sonu hüsran olmaz insallah.

Porzing34
Aday Memur
14 Ekim 2019 16:27

İyi de bu haberde mulakatsız personel almak isteyenler talepte bulunsun diyor adam mülakatla almak istiyorsa hala alabiliyor yani

Quetzicoatl
Genel Müdür
14 Ekim 2019 16:30

İtfaiye eri dışında, ihtiyaç doğrultusunda bütün B Grubu memur ihtiyacından bahsediliyor. (Mühendis, büro memuru, zabıta dahil)

Yazı 10 Ekim tarihinde gönderilmiş, 18 Ekim'e kadar süre verilmiş. İvedi ihtiyaçlar bu alımda, diğer ihtiyaçlar da 2020/1'de karşılanır.

Hiç yoktan iyidir.

enginerrr432, 5 yıl önce
Sadece çevre bak.gönder demiş.diyer kurumları kapsamaz sanırım.inşalah dediğin gibidir.Zaten kentsel dönüşüm var.Deprem geldi gelecek.Ya hızlı davranır mühendis ekipleri derhal kurarlar ya da altında kalırız hep beraber depremin.Güzel haber yine de.

enginerrr432
Memur
14 Ekim 2019 16:31

hocam kentsel dönüşüm için adam lazım bolca.özellikle mühendis.torpilli zaten masabaşında oturuyor. sahaya adam lazım.5.8 vurdu binalar gidiyordu.6 da yeminle 10.000 den aşağı adam ölmez baya zaiyat olur.Atanmak için söylemiyorum gerçekten acil bir durum.Şu şartlarda her belediyenin elektrik elekteronik, inşaat, makina , çevre gibi bölümlere sayı vereceğine inanıyorum.
Porzing34, 5 yıl önce

İyi de bu haberde mulakatsız personel almak isteyenler talepte bulunsun diyor adam mülakatla almak istiyorsa hala alabiliyor yani

enginerrr432
Memur
14 Ekim 2019 16:55

5.8 de 4 sn değil 19 saniye olsa bugün işe başlamıştı kepçeciker.Allahın dediği olur.Tedbiri alma vakti geldi.Alınmasada insanlar kendi bilir. Bekleyip göreceğiz
14 Ekim 2019 17:39

hadi hayirlisi bi umut bekliycez artik

romayı yakan adam
Genel Müdür
14 Ekim 2019 17:40

geç kalınmış güzel bir uygulama. uygulamanın amacına hizmet edebilmesi için de, belediyelere yapılacak tüm alımlar kesinlikle ve sadece kpss ile olmalı. merkezi alımda güzel bir sayı görmeliyiz. zaten merkezi alım ile alınsaydı, kpss ile binlerce insan belediyelere atanmış olurdu, puanlar da erirdi. 80 ve üstü çoktan yerleşirdi. kpss'nin yapılış amacına da uygun güzel ve isabetli bir gelişme olarak görüyorum. şimdi yapılması gereken belediyelere kpss ile hatrı sayılır sayıda alım yapmak.. aralıkta iyi bir sayıda atama bekliyoruz inşallah 2500-3000 gibi bir rakam görürüz ilk etapta...

cevresecil
Aday Memur
14 Ekim 2019 18:46

inşallah..umut umut umut...
romayı yakan adam, 5 yıl önce

geç kalınmış güzel bir uygulama. uygulamanın amacına hizmet edebilmesi için de, belediyelere yapılacak tüm alımlar kesinlikle ve sadece kpss ile olmalı. merkezi alımda güzel bir sayı görmeliyiz. zaten merkezi alım ile alınsaydı, kpss ile binlerce insan belediyelere atanmış olurdu, puanlar da erirdi. 80 ve üstü çoktan yerleşirdi. kpss'nin yapılış amacına da uygun güzel ve isabetli bir gelişme olarak görüyorum. şimdi yapılması gereken belediyelere kpss ile hatrı sayılır sayıda alım yapmak.. aralıkta iyi bir sayıda atama bekliyoruz inşallah 2500-3000 gibi bir rakam görürüz ilk etapta...

kaplumbaga155
Yasaklı
14 Ekim 2019 18:49

sdsdsds. insan farklı şeyler düşünmüyor değil. 15 yıldır nerdeydi bu yazı? en büyük belediyeler muhalefete geçince mi böyle oldu? keşke daha önce olsaymış o zaman..

Memurybs
Aday Memur
14 Ekim 2019 20:52

Arkadaşlar bir şey sorcaktım eğer belediye zabıta alımını bu şekilde atama yoluyla alırsa yaş şartı yine 30 mu olur?

mecheng90
Kapalı
14 Ekim 2019 21:00

Acaba bakanlık merkezi atamada alım mı yapacak ki böyle bir bildiri yayınladı?

Mevsim-mevsim
Aday Memur
15 Ekim 2019 03:21

Başka yerde de her sene gönderiliyor bu yazılar, boşuna umutlanmayın sıradan bi bildiri işte yazmışlar. Neye inanacağımı şaşırdım, umut edip hüsrana uğramaktan yoruldum artık ! Aralık alımları yüzümüzü güldürsün inşallah :(
17 Ekim 2019 08:30

Hocam 5 kadro fazla gelse kardır

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi