Editörler : crops35
26 Şubat 2021 23:13

Beyandaki çalışma süresi kısmı HK

Arkadaşlar işe giriş tarihi yazıyorumda ../../.. e kadar diye devam ediyorda ben işe halen devam ediyorum sadece işe giriş kısmını yazıp bırakmalımıyım hata yapmaya tenezzüüm yok valla en ufak ayrıntıyı bile sormak gerekiyor bilgisi olan cevaplayabilirmi

Dramaturji
Şef
26 Şubat 2021 23:34

Bence işe girişi yaz yeter hocam. Anlaşılır zaten hala çalışmaya devam ettiğin.

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:16

Acaba 2 sayfa olması sıkıntı olur mu hocam yani düşünün 8-10 kardeşi olan var mutlaka o güvenlik belgesi 2 sayfa olacak benim aklıma takıldı
Dramaturji, 3 yıl önce
Bence işe girişi yaz yeter hocam. Anlaşılır zaten hala çalışmaya devam ettiğin.

Dramaturji
Şef
27 Şubat 2021 00:18

0.85 mb boyutundan fazla olursa sıkıntı olur hocam. Belgedeki bilgileri doldurunca ister istemez herkeste 2 sayfa oluyor.
xhdnmf, 3 yıl önce
Acaba 2 sayfa olması sıkıntı olur mu hocam yani düşünün 8-10 kardeşi olan var mutlaka o güvenlik belgesi 2 sayfa olacak benim aklıma takıldı

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:19

Evet hocam bence de o oranı geçmezse sorun olmaz diye düşünüyorum
Dramaturji, 3 yıl önce
0.85 mb boyutundan fazla olursa sıkıntı olur hocam. Belgedeki bilgileri doldurunca ister istemez herkeste 2 sayfa oluyor.

Dramaturji
Şef
27 Şubat 2021 00:21

Yav mübaşirlikle ikm'nin sağlık beyannamesi farklıymış :D ya yeter ama kaçıncı iptal edişim bu hoba sil baştan yapacağız
xhdnmf, 3 yıl önce
Evet hocam bence de o oranı geçmezse sorun olmaz diye düşünüyorum

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:23

Ben tam 4 defa yaptım hocam gerçekten gına geldi forumları okurken birinin sorduğu soru bile aklımı karıştırıyor
Dramaturji, 3 yıl önce
Yav mübaşirlikle ikm'nin sağlık beyannamesi farklıymış :D ya yeter ama kaçıncı iptal edişim bu hoba sil baştan yapacağız

Dramaturji
Şef
27 Şubat 2021 00:25

Tam olarak açık bir şey yok ki. Keşke Elden teslim etseydik de bu şeyleri yaşamasaydık.
xhdnmf, 3 yıl önce
Ben tam 4 defa yaptım hocam gerçekten gına geldi forumları okurken birinin sorduğu soru bile aklımı karıştırıyor

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:27

Ben bulunduğum ildeki komisyonu arayıp çelişkide olduğum şeyleri sormama rağmen yeni yeni sorular oluşuyor hocam gerçekten mani olamıyorum. Yok işte sağlık beyanında bulunduğu/bulunmadığı kısmı ne olacak yok siyah beyaz çıktı aldım olur mu kafam leblebi kazanı gibi oldu
Dramaturji, 3 yıl önce
Tam olarak açık bir şey yok ki. Keşke Elden teslim etseydik de bu şeyleri yaşamasaydık.

Dramaturji
Şef
27 Şubat 2021 00:31

Yav aklıma şimdi de mübsşirliğin kılavuzunda yazan fotoğraf eklenerek çıktısının alınması lafı takıldı. Normal zamanda çok rahat anlayacağım cümleyi anlayamıyorum, paradoksun içine girdim sanki.
xhdnmf, 3 yıl önce
Ben bulunduğum ildeki komisyonu arayıp çelişkide olduğum şeyleri sormama rağmen yeni yeni sorular oluşuyor hocam gerçekten mani olamıyorum. Yok işte sağlık beyanında bulunduğu/bulunmadığı kısmı ne olacak yok siyah beyaz çıktı aldım olur mu kafam leblebi kazanı gibi oldu

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:34

Valla hocam şimdi ikm alımını cte yapıyor mübaşirliğin alımını adalet bakanlığı yapıyor yani farklı kuruluşlar oldukları için her kuruluşun istediği şeyi onlara göre yapmak lazım.Ben sadece İKM başvurusu yaptığım için e kılavuzu okudum orada bilgisayar ortamında doldurulması gerektiği yazıyordu ama fotoğrafın eklenme şekli yazmıyordu. İnsanlar bu ayrımı bilmediği için İKM başvuru için de mübaşirlik kılavuzunun sonundaki uyarı kısmını atıyorlar bak burada böyle yazıyor diyorlar
Dramaturji, 3 yıl önce
Yav aklıma şimdi de mübsşirliğin kılavuzunda yazan fotoğraf eklenerek çıktısının alınması lafı takıldı. Normal zamanda çok rahat anlayacağım cümleyi anlayamıyorum, paradoksun içine girdim sanki.

xhdnmf
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:35

Mübaşirlik için fotoğraf eklenerek çıktı alınması ibaresi var İKM için yok CTE öyle bir şey istememiş
xhdnmf, 3 yıl önce
Valla hocam şimdi ikm alımını cte yapıyor mübaşirliğin alımını adalet bakanlığı yapıyor yani farklı kuruluşlar oldukları için her kuruluşun istediği şeyi onlara göre yapmak lazım.Ben sadece İKM başvurusu yaptığım için e kılavuzu okudum orada bilgisayar ortamında doldurulması gerektiği yazıyordu ama fotoğrafın eklenme şekli yazmıyordu. İnsanlar bu ayrımı bilmediği için İKM başvuru için de mübaşirlik kılavuzunun sonundaki uyarı kısmını atıyorlar bak burada böyle yazıyor diyorlar

Burak9875432
Aday Memur
27 Şubat 2021 00:36

Arkadaşlar inanın bu kadar küçük şeyleri kafaya takmaya değmez. Siz bilgileri felan filan doğru yapın girin de bunları kabul edecek olanlar da insan evladı. Bilirler bu pandemi dönemi online sıkıntılar olacağını. Ben cte alımına klavye belirtmeyi unuttum.Burdaki arkadaşlar başvurunda sorun olur dediler. Aradım komisyonu sıkıntı olmaz senin gibi yapan çok var burada halledilir dedi. Belgeleri ve bilgileri eksiksiz girin gerisine çok takılmayın. Beyanlarda da kalem lazım olan tek yer çıktıdan sonraki imza o kadar gerisi bilgisayar
Dramaturji, 3 yıl önce
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi