Editörler : E.Kayı Han
07 Aralık 2019 18:12

Aile ve Çalışma Bakanlığı (Psikolog)

Meslektaşlarım, atanan herkese hayırlı olsun. İsteyen atandığı yeri yazsın tanışıp bilgi alışverişinde bulunalım. Kahramanmaraş'a benden başka atanan kim var ?

07 Aralık 2019 20:02

selamün aleyküm hocam Antalya sosyal çalışmacı olarak atandım bende. bişey soracam sözleşme türü 4+2 mi

psychobluee
Aday Memur
07 Aralık 2019 21:04

Düz 4B li hocam kadro karşılığı yok

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:23

Hocam iyi günler bende Gümüşhane ye atandım da hemşire olarak şimdi sağlık bakanlığı alıma cikarsa ben orda tercih verebilir miyim

samilii
Aday Memur
08 Aralık 2019 01:18

Amin inşallah hocam hayırlı olsun bende kayseriye atandım psikolog olarak bende hem paikologlara hemde kayseriye atananlara ulaşmaya çalışıyorum bilgi alışverişinde bulunabilmek için ama millet genelde yazmıyor sanırım

09 Aralık 2019 12:11

hocam yanlış bilmiyorsam 4bli aynı kadroya tercih veremiyorsun yine de bir araştır
Akkuy, 4 yıl önce

Hocam iyi günler bende Gümüşhane ye atandım da hemşire olarak şimdi sağlık bakanlığı alıma cikarsa ben orda tercih verebilir miyim

psychobluee
Aday Memur
09 Aralık 2019 14:15

Kilise atanan arkadaşlar sorularınız varsa cevaplayabilirim.

mühendis93
Aday Memur
09 Aralık 2019 16:45

Kilis değil ama yine de bir konuyu merak ediyorum..

4B li bir büro personeli brüt ücretleri oldukça düşük

ama ek gelirler oluyor illa ki.. ek gelirlerle ücret ne kadar oluyor? Aylık ele geçen maaş

hakkında bilginiz var mı hocam ? Etrafınızda tanıdığınız birileri vardır belki de. Lisans mezunu 4b li büro personeli için soruyorum..

psychobluee, 4 yıl önce

Kilise atanan arkadaşlar sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Akkuy
Aday Memur
09 Aralık 2019 17:42

Hocam ben bakanlığı aradım ama âcan olmadı galiba eğer evrakları vermezsen sıkıntı olmuyor anladığım kadarıyla ama en net bilgiyi bakanlıktan almak gerekiyor yani kimsede yardımcı olmuyor bu konuda

hassan000, 4 yıl önce
hocam yanlış bilmiyorsam 4bli aynı kadroya tercih veremiyorsun yine de bir araştır
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi