Editörler : Pangaea

Yasaklı
13 Ağustos 2022 20:45

Yine Sınav Yine Soru Benzerliği!

:) Paem sınavında olduğu iddia edilmiş. Anadolu Üniversitesi'nden 2022 PAEM sınavı açıklaması https://www.memurlar.net/haber/1037951/ Moda oldu artık. 18 Eylül'deki Kpss'de de benzerciler tetikte bekleyecek :)))

luminin
Şube Müdürü
13 Ağustos 2022 23:57

Sınavı iptal ettirdiler bütün motivasyonumu yok ettiler. Almıştım puanımı. Bana yetiyordu çok yüksek olmasa da. Algı operasyonları yüzünden koca sınav milletin gönlü olsun diye iptal edildi. Olay budur.

eenscll
Aday Memur
14 Ağustos 2022 00:25

İyice zirvanadan cikti her yil yapilan ayni sinavda elbet benzer sorular olucaktir. Boş muhabbet olmaya basladi iyice

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 01:07

Rakiplerimin burada hala iptal edilmemeliydi gibi saçma tartışmalarla vakit kaybediyor olmasıbeni çok mutlu ediyor :))

betelgeuse13
Yasaklı
14 Ağustos 2022 01:11

Emin misin rakip olduğumuza :)
Trengelirhosgelir, 2 yıl önce

Rakiplerimin burada hala iptal edilmemeliydi gibi saçma tartışmalarla vakit kaybediyor olmasıbeni çok mutlu ediyor :))

14 Ağustos 2022 01:13

Aynen öyle yeni sınav tarihi gelecek ve yeni sınav yapılacak.Ondan sonra bile ilk sınav iptal edilmemeliydi falan diyecek sanırım bazı kişiler.İlginç gerçekten!

luminin
Şube Müdürü
14 Ağustos 2022 03:00

Daha düşük puan al da gör bakalım.

dsn2
Şef
14 Ağustos 2022 08:35

Mevzuat sorularının benzer olması normaldir. Matematik sorusunda bütün sayıların aynı olmasında sıkıntı vardır. Mevzuatla ilgili soruyu en fazla 4yada 5 farklı şekilde sorarsın matematik sorusuna 50 farklı varyasyon oluşturabilirsin.

14 Ağustos 2022 09:31

Ösym'de 38 yıl boyunca soru hazırlama ekibinde görev yapmış Prof.Dr. Ali Demirsoy'un açıklamaları:

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 10:07

Off ne kadar kendini yüksekte gören birisin sen ya :)) Sen rakipsizsin evet getirin arkadaşa kupasını

betelgeuse13, 2 yıl önce
Emin misin rakip olduğumuza :)
14 Ağustos 2022 11:15

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

Ösym'de 38 yıl boyunca soru hazırlama ekibinde görev yapmış Prof.Dr. Ali Demirsoy'un açıklamaları:

betelgeuse13
Yasaklı
14 Ağustos 2022 11:23

Senin bakış açın o. Ben sınava girmeyeceğim için rakip olamayacağız demek istedim;)

Off ne kadar kendini yüksekte gören birisin sen ya :)) Sen rakipsizsin evet getirin arkadaşa kupasını

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 13:12

Hmm.. yks gibi ALES gibi girmeyeceğin diğer sınavların iptal olup olmaması ve emeklerin ziyan olması ile ilgili de bu kadar meraklı mısın yoksa bu yalnızca KPSS?ye mi özgü? :)

betelgeuse13, 2 yıl önce
Senin bakış açın o. Ben sınava girmeyeceğim için rakip olamayacağız demek istedim;)

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 13:36

Ah yazık ya sadece kendinin atanmış olduğunu düşünüyor yazık :) ahahsggs ben 8 senelik KİT memuruyum dostum bi sen mi varsın sandın koca Türkiye?de atanan :)))

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 13:39

Hani bazı insanlar olabilir derece yapıp kurum değiştirmek isteyen dimi? Mesela 2014le atanmıştır 2020de 93 almıştır ama yetmemiştir hedefine mesela? :) tavrın itici olmasaydı gelip bunlarla övünecek biri değildim. Kendini bir yere girdin diye buradakilerden üstün görme :)

luminin
Şube Müdürü
14 Ağustos 2022 14:07

Bazı insanlar vardır atanmayı hayatının en yüksek zirvesi görür alt tabakadan gelmiştir havaya girer. Bu eleman da öyle işte. Bir insan niye her yerde atandım da atandım memurum diye milleti provoke etmeye çalışır ki. Ya katıksız bir troll ya da ciddi ruh sağlığı sorunları var

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 14:21

Boşverin burada her türden insan var siz sınava odaklanın vaktinizi iyi değerlendirin burada yapılan goygoylarla bir yere varılmaz

luminin, 2 yıl önce

Bazı insanlar vardır atanmayı hayatının en yüksek zirvesi görür alt tabakadan gelmiştir havaya girer. Bu eleman da öyle işte. Bir insan niye her yerde atandım da atandım memurum diye milleti provoke etmeye çalışır ki. Ya katıksız bir troll ya da ciddi ruh sağlığı sorunları var

betelgeuse13
Yasaklı
14 Ağustos 2022 15:19

Övünülecek neyin var anlamadım dayı:D

Hani bazı insanlar olabilir derece yapıp kurum değiştirmek isteyen dimi? Mesela 2014le atanmıştır 2020de 93 almıştır ama yetmemiştir hedefine mesela? :) tavrın itici olmasaydı gelip bunlarla övünecek biri değildim. Kendini bir yere girdin diye buradakilerden üstün görme :)

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 15:26

Evet dayı ben de ondan bahsediyorum. Hani yatacak maaşı düşünüyorum ezik git sen çalış dedin yA bunda övünülecek bir şey diyorum ben de :) kafan alırsa anlarsın belki bir gün

betelgeuse13, 2 yıl önce
Övünülecek neyin var anlamadım dayı:D

betelgeuse13
Yasaklı
14 Ağustos 2022 15:28

..bunlarla övünecek biri değildim... demişsin yukarıda ahahahah.. Ya dayı git başımdan çoluk çocuğuna vakit ayır :D Ya da tayin olmak için git sınavına çalış ahahaha

Evet dayı ben de ondan bahsediyorum. Hani yatacak maaşı düşünüyorum ezik git sen çalış dedin yA bunda övünülecek bir şey diyorum ben de :) kafan alırsa anlarsın belki bir gün

Trengelirhosgelir
Aday Memur
14 Ağustos 2022 15:42

Sen cidden iyi değilsin. Sen de git kadro almaya çalış 4-bli :) vaktimi senin gibi hayatsızlara harcamamalıydım evet

betelgeuse13, 2 yıl önce
..bunlarla övünecek biri değildim... demişsin yukarıda ahahahah.. Ya dayı git başımdan çoluk çocuğuna vakit ayır :D Ya da tayin olmak için git sınavına çalış ahahaha
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi