Editörler : supporters.

emrah_eli
Aday Memur
27 Mart 2020 00:03

Teb, ing gibi bankalar sürece neden dahil olmuyorlar anlamış değilim.

venüsten
Aday Memur
28 Mart 2020 09:39

Teb erteleme yapıyor tabi faiziyle.

emrah_eli, 4 yıl önce
Teb, ing gibi bankalar sürece neden dahil olmuyorlar anlamış değilim.

Camunas
Aday Memur
29 Mart 2020 17:51

Hocam bu dediğiniz doğru değil. Banka size böyle dediyse yanlış söylemiş, size de saygılar..
etem13, 4 yıl önce
şimdi bankadan çıktım. bir lutufmus gibi anlattıkları şey zaten normal işleyişte olan şey. 3 ay erteliyorlar ama 4. ayın başında 3 ayın faizini ve normal taksidini ödüyorsun. Saygılar.

egevrl
Yasaklı
30 Mart 2020 10:23

Bana da aynısını söylediler. 3 ayın sonunda oluşan faiz 4.aya yani ilk taksite yansıtılıyor.

Camunas, 4 yıl önce
Hocam bu dediğiniz doğru değil. Banka size böyle dediyse yanlış söylemiş, size de saygılar..

egevrl
Yasaklı
30 Mart 2020 11:30

Halk bankası kredi erteliyor arkadaşlar fakat 3 ay için faiz alıyor . Bankaya gittiğimde 3 aylık faizin 4.aya yani ilk taksite yansıtıldığı söylendi bana. Fakat bugün müşteri hizmetlerini aradığımda otomatik konuşmada 3 aylık faizin kalan toplam takside bölüneceği söylendi. Tekrar bankayı aradım dedim ki müşteri hizmetlerini aradığımda taksitin yayılacağını söylediler. Orada ki çalışan böyle bir mail geldiğini 1 - 2 gün içerisinde netleşeceğini söyledi. Eğer faiz taksitlere yayılacaksa mantıklı olabilir.

ahmetbulut47
Genel Müdür
30 Mart 2020 16:15

Maalesef milletin hayrına bişey olduğu yok hala bankalar krizden fırsat yaratma peşinde ablamda iş bankasına gitmiş 4. Ay ilk 3 ayın faizi Artı 4. Taksiti ödersiniz denmiş yazıklar olsun nerde BDDK en ağır cezalar bu aç gözlü bankalara verilmeli insanlar şeffaf bilgilendirilmeli tv izlediğinizde damla bankalar bir lütuf yapmış gibi yansıtılıyor fakat bankaya gittiğinizde işin aslını görüyorsunuz....

ali97
Memur
30 Mart 2020 17:15

Vakıfbank 1.750 TL olan kredi taksitimi 3 ay ötelemek için 1.124 TL faiz çakardı.

ali97
Memur
30 Mart 2020 17:16

Faizi kalan taksitlere bölüyorlar.
ali97, 4 yıl önce
Vakıfbank 1.750 TL olan kredi taksitimi 3 ay ötelemek için 1.124 TL faiz çakardı.

dmrcknn
Şube Müdürü
31 Mart 2020 00:24

Bende bugun Yapi krediyi aradim. Kredi kartinin taksitleri erteleme islemleri icin. 3 ay ertelenir, Guncel borc ibaresi gorunmez fakat odemediginiz tutarlar faiz olarak alinir dedi. Madem faiz alinacaksa neyi neden erteletiyorum onu anlamadim. Birde talebim isleme alinacakmis ortalama 5, 10 gun icinde donus yapilacakmis. Suan musteri hizmetlerinde okadar bekledigim sureye yaniyorum. Ulen bankalar bir kez olsun samimi olun yahu.

Catak
Aday Memur
31 Mart 2020 11:20

Vakifbank kredi taksit ertelemesi yapti. Nisan Mayis Haziran odemeleri olmadan yeni bir odeme plani gondermisler. Ertelemeden dolayi olusan faizi de diger taksit odemelerine yaymışlar. Yeni olusan odeme planini begenmedigim icin onaylamadim. Zaten bize gonderilen yeni odeme planını mobil şubeden onay vermeyince 24 saat icinde erteleme talebi iptal ediliyor.

emrah_eli
Aday Memur
31 Mart 2020 14:44

Benim yapı kredi ötelenmiş

ahmetbulut47
Genel Müdür
31 Mart 2020 22:28

3 ay ödemesiz erteleme dediler ama kimse faizinden bahsetmedi vatandaş bankalara başvurduğunda 3 ay ödeme yok 4.ay ise 3 aylık uçuk faiz + taksit ile karşılaşıyor!!! güler misin ağlar mısın şeffaflık yok herşey yalan dolan..,

Ozsev5860
Şube Müdürü
01 Nisan 2020 04:12

Bende ziraat bankasindan smslemerteletme talebinde bulunmustm. Az once mobil bankaciliga girdim ve şok oldum 2027 tl olan aylik odemem 2081 tl tl olmus 5 yil boyunca henuz 1 ay olmustu cekeli ve 5 yilin sonunda toplam 3000 tl faiz odemisnolacagim ekstradan yani 3 ay ertelemeye aylik 1000 tl.faiz almis olacaklar. Resmen soygun!

ifd&ifd
Şef
02 Nisan 2020 02:00

Bende ziraatten ertele yazıp 4757 ye göndermiştim, biraz önce İnternet bankacılığımdan baktım Nisan 15 deki ilk taksitim 15 temmuza ertelenmiş, yaklaşık 100 bin TL olarak çektiğim kredinin taksitinde 56 tl lik bir artış var. Ben bu durumdan gayet memnunum şahsen, elin adamına borcumu 3 ay ertele desen 40 tane laf söyler belki.Aylık 56 lira fazla ödeyecem ama acil ihtiyaçlarımı bu 3 aylık süreçte aradan çıkartmış olacam en azından.

ahmetbulut47
Genel Müdür
09 Nisan 2020 10:28

Medya ve yetkililer eksik Bilgi veriyor kimse bankaların toplamda alacağı fahiş faizden bahsetmiyor!! bankalara başvuran vatandaşlar öğreniyor ve enseyi kaşıyıp geri dönüyor öfkeleniyor özel veya devlet bankaları hepsi aynı illa faiz isteriz diyorlar Bankalar bir kerede faiz almadan bir iş yapsa ölür mü sonuçta olağanüstü bir dönemdeyiz ve hepimiz aynı gemideyiz unutulmasın 3 ay öteleme için 3000 TL faiz işletmek ne demek yazıktır günahtır fırsatçılıktır

yalnizzlink
Genel Müdür
10 Nisan 2020 01:36

ben tüm kredilerimi ertelettim. Hergün bankaların tahsilat servisleri arayıp benim telefonun şarjını bitirirlerdi ilk kez rahat nefes aldım. ek iş de yaparak borçtan kurtulmaya çalışıyorum.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi