Editörler : swat3410
«8910111213141516171819»

onikionikii
Aday Memur
06 Mayıs 2019 20:17

Seçim arkası açıklanır boşuna beklemeyin tarihte hep böyle olmuştur en basit geçen yıl

hasan3388
Aday Memur
06 Mayıs 2019 20:21

2 seçenek var 1. hemen açıklayıp istanbul dan ilişik kestirmez seçime kadar istanbula gelecek olan personelde gelir 2. seçimden sonra açıklamak inşallah 2. seçenek olmaz

edıms05
Aday Memur
06 Mayıs 2019 20:41

İstanbul seçimiyle diğer illerin ne alakası var arkadaşlar açıklanır İstanbul ilişik kestirmez

Nimo53
Aday Memur
06 Mayıs 2019 20:45

Lailaheillellah sabır sabır

karakol38
Yasaklı
06 Mayıs 2019 20:53

mayis 15 e kadar tayinler açıklanır

Reizz
Aday Memur
06 Mayıs 2019 21:03

devrem seçim meselesi etkilemez mi tayinleri.... Şimdi bir soru var kafamda etkilemez ise niye etkilemezsin Bu zamana kadar hep etkilemiş??? ama ben şunu düşünüyorum 23 hazirana kadar herkes tayin olup mail kullanıp yerine yerleşebilir bu normal şartlarda bile böyleydi ve bildiğim personel daire aramaları yapıp bitirmiş tut ki bu cuma açıkladılar çok mu zor?
karakol38, 5 yıl önce
mayis 15 e kadar tayinler açıklanır

Spe58
Aday Memur
06 Mayıs 2019 21:14

keşke dediğiniz gibi olsa Mayıs 15 e kadar aciklansa. ama geçen yıl yine aynı tarihler neredeyse seçim vardı. haziranın son haftasına bıraktılar. yanılmıyorsam haziran 28 di.
Reizz, 5 yıl önce
devrem seçim meselesi etkilemez mi tayinleri.... Şimdi bir soru var kafamda etkilemez ise niye etkilemezsin Bu zamana kadar hep etkilemiş??? ama ben şunu düşünüyorum 23 hazirana kadar herkes tayin olup mail kullanıp yerine yerleşebilir bu normal şartlarda bile böyleydi ve bildiğim personel daire aramaları yapıp bitirmiş tut ki bu cuma açıkladılar çok mu zor?

l.donovan
Aday Memur
06 Mayıs 2019 23:32

Genelde hep seçimden sonra açıklanmış ama şimdi planlama yapıldı açıklanır diyen arkadaşlar da var. Biz İstanbul da her türlü kalacağız gibi orası ayrı da en azından diğer iller etkilenmese bu durumdan

delaylay02
Kapalı
07 Mayıs 2019 00:16

En erken 30 haziran

turbojet
Daire Başkanı
07 Mayıs 2019 00:18

seçimden sonra açıklanır.

Polis0308
Kapalı
07 Mayıs 2019 00:35

Seçimden sonraya kaldık ne yazıkki hakkımızda hayırlısı

07 Mayıs 2019 00:36

seçim ile diğer illerin ne alakası var arkadaşlar sonuç açıklanır istanbul dakilere en fazla secım bitene kadar ilişik kestirmezler

mertbrk
Aday Memur
07 Mayıs 2019 00:47

bunu neden diğer seçimlerle kıyaslayıp hep seçimden sonra açıklanmış diyorsunuz ki..aynı şey değil bu olağanüstü bir durum ve istanbulu bağlar.evet ordaki meslektaşlarımızı etkiler izinleri kapanır ilişik kesemezler vs.zaten bu ay açıklansa ilişik kesmeler ne zaman başlar ona göre karar verirler.gideceğimiz yeri açıklamalarının ne sakıncası var seçimle ne ilgisi var.

Reizz
Aday Memur
07 Mayıs 2019 03:51

İşleri hızlandırmak adına ben bu cuma açıklayacak yerini düşünüyorum zaten bu cuma yada alın 17. de açıklamazlarsa demekti seçimden sonraya kaldı. Seçimin İstanbulu bağlamasından dolayı geneli etkileyeceğini düşünmüyorum fakat egm nin ne yapacağı belli olmuyor. Ama yaklaşık 2-3 hafta önce batı-doğu, doğu-batı tayinlarının mayısta açıklanacağını bir arkadaş söyledi ve personelden öğrenmişti. Personel seçimlerin yenilenmesi mayısta açıklanır dememişti belkide bunu önceden düşünmüşlendir ve buna bağlı olarak zaten İstanbulun çoğu ipkalıdır gidecek personelin ilişkisini kesmezler ayrıca doğudan gelecek personeli de alırlar destek olur.. bunların hepsini mantık çerçevesinde konuştum. Diğer bir senaryo haziran 24 te açıklanır. Ama bu yıl ilk senaryo ağır basıyor istisnalar kaydeyi bozmaz bunun iki nedeni var birincisi herkesin yeri yurdu belli ikincisi seçim sadece İstanbul ve sadece büyükşehir belediyesi ve hatta üçüncü 25 haziranın 10 gün öncesine kadar herkesi yerine yerleştirip başlatacak kadar zaman var bu sebeplerden dolayı ya bu hafta yada önümüzdeki hafta doğu-batı batı -doğu atamalarının açıklanacağını düşünüyorum şu da bir gerçek batı-batı seçimden sonraya kesin kalır

edıms05
Aday Memur
07 Mayıs 2019 09:54

Katılıyorum sana.
Reizz, 5 yıl önce
İşleri hızlandırmak adına ben bu cuma açıklayacak yerini düşünüyorum zaten bu cuma yada alın 17. de açıklamazlarsa demekti seçimden sonraya kaldı. Seçimin İstanbulu bağlamasından dolayı geneli etkileyeceğini düşünmüyorum fakat egm nin ne yapacağı belli olmuyor. Ama yaklaşık 2-3 hafta önce batı-doğu, doğu-batı tayinlarının mayısta açıklanacağını bir arkadaş söyledi ve personelden öğrenmişti. Personel seçimlerin yenilenmesi mayısta açıklanır dememişti belkide bunu önceden düşünmüşlendir ve buna bağlı olarak zaten İstanbulun çoğu ipkalıdır gidecek personelin ilişkisini kesmezler ayrıca doğudan gelecek personeli de alırlar destek olur.. bunların hepsini mantık çerçevesinde konuştum. Diğer bir senaryo haziran 24 te açıklanır. Ama bu yıl ilk senaryo ağır basıyor istisnalar kaydeyi bozmaz bunun iki nedeni var birincisi herkesin yeri yurdu belli ikincisi seçim sadece İstanbul ve sadece büyükşehir belediyesi ve hatta üçüncü 25 haziranın 10 gün öncesine kadar herkesi yerine yerleştirip başlatacak kadar zaman var bu sebeplerden dolayı ya bu hafta yada önümüzdeki hafta doğu-batı batı -doğu atamalarının açıklanacağını düşünüyorum şu da bir gerçek batı-batı seçimden sonraya kesin kalır

Criter
Daire Başkanı
07 Mayıs 2019 10:58

Emniyetin işlerini hızlandırdığı hiç görülmemiştir şimdi şöyle bir durum var şimdi açıklansa İstanbul'daki personel tayinci olan rapor alıcak seçim üstü hiçbir idareci bunu istemez gelen personelde geç gelicek seçim bitsin diyecek bu yüzden personel sıkıntısı olucak diye bunu seçimden sonraya bırakacaklar benim düşüncem bu maalesef yine Haziran'ın sonuna kalır

shadow 20
Şef
07 Mayıs 2019 11:15

Mayıs 17-ile 27 arasında açıklanacak diye sağlam bir duyum vardı.malesefki seçimden dolayı haziran sonrasına kaldı.çünkü bir istanbul personeli olarak söylüyorum mayıs sonunda açıklansa yerler belli olsa ataması çıkan personel rapor alır.buda idarecilerin istemediği bir durum.inşallah mayıs sonu açıklanır ama gidişat hazirana kaldı gibi geliyor.nedir su istanbul personelinin çektiği.

polis450
Memur
07 Mayıs 2019 11:55

boşuna hayal kurmayın seçimden sonra açıklanır 24 haziran ile 30 haziran arası bir tarihte açıklanır.Bir arkadaş emniyet hızlandırır falan demiş emniyetten personelini düşünen bir hareket beklemek çok iyimser olur

Reizz
Aday Memur
07 Mayıs 2019 11:55

Tamam devrem bu genel seçim değil bir şey değil İstanbul da 40.000 polis var türkiyediki 260.000 polisin İstanbul daki 40.000 i bağlı kalması çok saçma bence sonuçlar açıklanmalı istanbuldakileri ilişki kesmeme ve rapor almama yazısı gönderilmeli yoksa çok büyük haksızlık olur demekti İstanbul daki polisler daha önemli
shadow 20, 5 yıl önce

Mayıs 17-ile 27 arasında açıklanacak diye sağlam bir duyum vardı.malesefki seçimden dolayı haziran sonrasına kaldı.çünkü bir istanbul personeli olarak söylüyorum mayıs sonunda açıklansa yerler belli olsa ataması çıkan personel rapor alır.buda idarecilerin istemediği bir durum.inşallah mayıs sonu açıklanır ama gidişat hazirana kaldı gibi geliyor.nedir su istanbul personelinin çektiği.

Confused34
Şef
07 Mayıs 2019 11:57

bi ara atama döneminde SMS muhabbeti vardı personel daire muhabereden SMS talebinde bulunuyormus sonuçlardan önce biri yazmıştı geçen sene talep geldi belli olacak diye bu sene de istenmiş diye duydum bakalım
Toplam 13769 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi