Editörler : Pangaea

Sno95
Aday Memur
31 Ocak 2022 15:59

Arkadaşlar ben daha önce hazırlamış olduğum fotoğraflı bir CV ekledim bu yanlış mı ?
Legolaskaracı, 2 yıl önce
satıra sığdıramıyorum nasıl olacak kayma oluyor üstelik kişisel profile kendimi tanıtan bir paragraf mı yazmalıyım yoksa bilgilerimi mi ?
31 Ocak 2022 16:03

Hocam bende bilmiyorum ki
Sno95, 2 yıl önce
Arkadaşlar ben daha önce hazırlamış olduğum fotoğraflı bir CV ekledim bu yanlış mı ?

degneksizdeli
Aday Memur
02 Şubat 2022 09:04

bu işle alakalı aklınıza takılan birşey varsa cevaplayabilirim

02 Şubat 2022 09:14

Maaş ne kadar ?
degneksizdeli, 2 yıl önce

bu işle alakalı aklınıza takılan birşey varsa cevaplayabilirim

degneksizdeli
Aday Memur
02 Şubat 2022 09:27

yeni başlayan 6500 civarında alır

Legolaskaracı, 2 yıl önce
Maaş ne kadar ?
02 Şubat 2022 09:37

Sağ ol hocam
degneksizdeli, 2 yıl önce

yeni başlayan 6500 civarında alır

vusra
Aday Memur
02 Şubat 2022 14:40

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Johannes95
Aday Memur
02 Şubat 2022 22:25

Arkadaşlar hepinizin hakkında hayırlısı olsun.İdare Memuru olarak şuan staj yapmaktayım.Sorusu olan arkadaşlar çekinmeden sorabilirler.

cihatp
Aday Memur
08 Şubat 2022 13:45

Hocam sözlüye nasıl çalışalım ? Sorular nasıl geliyor mülakatta ?

Johannes95, 2 yıl önce

Arkadaşlar hepinizin hakkında hayırlısı olsun.İdare Memuru olarak şuan staj yapmaktayım.Sorusu olan arkadaşlar çekinmeden sorabilirler.

Johannes95
Aday Memur
08 Şubat 2022 18:03

5275 sayılı kanun ve ilgili yönetmelik.Güncel bilgiler tarihi bilgiler dini bilgiler ve hangi şehirden geliyorsanız o şehirle alakalı tarihi ve güncel olaylar ve trt1 dizileri nfk 5hececiler gibi bilgileri kesin bilin.Şu çok önemli ki sizin orada bilginizi ölçtükleri kadar kendinizi ifade edebiliyor musunz baskı altında nasıl karşılık veriyorsunuz, kendinizi anlatırken el kol beden diliniz nasıl bunlar çok önemli.

cihatp, 2 yıl önce

Hocam sözlüye nasıl çalışalım ? Sorular nasıl geliyor mülakatta ?

cvleng55
Aday Memur
08 Şubat 2022 18:57

Hocam merhaba hayırlı olsun şimdiden .öncelikle eğitim sürecinde yatılı olan kısım nasıl geçiyor detaylandırırsanız sevinirim.Daha sonrasında atama şekli nasıl oluyor.Kontenjanlar da belli değil çünkü .Şahsen memleketimde olsa kontenjan ve girebileceğime inansam daha çok isterim ama bilemiyoruz .Son olarak da maaş durumu 6500 gördüm sizin de bu konuyla ilgili net bir bilginiz var mı ?teşekkürler .

Johannes95, 2 yıl önce

5275 sayılı kanun ve ilgili yönetmelik.Güncel bilgiler tarihi bilgiler dini bilgiler ve hangi şehirden geliyorsanız o şehirle alakalı tarihi ve güncel olaylar ve trt1 dizileri nfk 5hececiler gibi bilgileri kesin bilin.Şu çok önemli ki sizin orada bilginizi ölçtükleri kadar kendinizi ifade edebiliyor musunz baskı altında nasıl karşılık veriyorsunuz, kendinizi anlatırken el kol beden diliniz nasıl bunlar çok önemli.

Johannes95
Aday Memur
08 Şubat 2022 19:50

sizlerden kazananlar açıklandıktan sonra eğitim yerleri için tercih yapmanız istenecek.İstanbul-Ankara-Denizli bu sene açılan yerlerdi.İsteyen yatılı isteyen sabah derslere gelip akşam evine gidebiliyor dilekçe yazarak.veya haftasonu evde kalıp haftaiçi eğitim merkezinde kalabiliyorsunuz.eğitim 3 ay bittikten sonra uygulamalı eğitim dediğimiz 2 ay staj oluyor.Yine tercih yapıyorsunuz hangi ceza infaz kurumunu istyiyorsanız.150 kişilik bu alım sanırım ama 150 kişi doldurulmayabilir biz de 300 erkek 100 kadındı erkek kadrolarında 70 kişiye yakın boş bırakıldı alım yapmadı genel müdürlük.staj bittikten 10 gün-20 gün arası atama olur.maaş 6500 ile 7200 arası oluyor evlilik agi vs ile.hangi infaz kurumuna atanacağınız belli olmaz bu ancak stajın bitimine 1 hafta kala belli olur.Şimdiden hepinize hayırlı olsun aynı kurumlarda çalışacağız meslek güzel yükselme imkanı fazla değerlendirmenizi öneririm

cvleng55, 2 yıl önce

Hocam merhaba hayırlı olsun şimdiden .öncelikle eğitim sürecinde yatılı olan kısım nasıl geçiyor detaylandırırsanız sevinirim.Daha sonrasında atama şekli nasıl oluyor.Kontenjanlar da belli değil çünkü .Şahsen memleketimde olsa kontenjan ve girebileceğime inansam daha çok isterim ama bilemiyoruz .Son olarak da maaş durumu 6500 gördüm sizin de bu konuyla ilgili net bir bilginiz var mı ?teşekkürler .

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi