Editörler : E.Kayı Han
«435436437438439440441442443444445446»

Koyunyemez
Memur
17 Mayıs 2019 13:00

internete ohal komisyonu yaz çıkıyor..
XxxcobraxxX, 5 yıl önce

Arkadaşlar ohal komisyonu başvuru takibi nerden bakabiliriz yani e devletten göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

üye4188
Şef
17 Mayıs 2019 13:06

Tanık olarak yazıldıysa evet o vermiştir.mahk de tekrar dinliyor lar yüzleştiriyolar.emniyette gözaltındayken verdiği ifadeyle sonra verdiği ifade değişebiliyor
Peakyreis, 5 yıl önce

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

üye4188
Şef
17 Mayıs 2019 13:08

Veya bazen ardıışıkdaki kişileri de tanık olarak yazabiliyorlar.göremiyormusunuz evraklarda sizin hakkınzda ne beyanda bulunduğunu tanığın?
Peakyreis, 5 yıl önce

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

gsemo78
Aday Memur
17 Mayıs 2019 13:21

arkadaslar avukat bugün TEM e gitti orda yoklarmis gözaltı suresinin uzatılması icin sihhiye adliyesine gitmişler süreç bu sekilde mi işliyor bilgisi olan var mı

maarvel
Memur
17 Mayıs 2019 13:29

Genelde üçgün gözaltı sonra sulhcezaya çıkartıp genelde tutukluluk veriyorlar ama bazen gözaltı süresini 10-12 güne kadar uzatabiliyorlar.
gsemo78, 5 yıl önce
arkadaslar avukat bugün TEM e gitti orda yoklarmis gözaltı suresinin uzatılması icin sihhiye adliyesine gitmişler süreç bu sekilde mi işliyor bilgisi olan var mı

maarvel
Memur
17 Mayıs 2019 13:30

Bizde ardışıktaki kişiyi tanık olarak yazmışlar
Peakyreis, 5 yıl önce

üye3284
Aday Memur
17 Mayıs 2019 13:57

Eşim 11 gün gözaltında kalmıştı Ankara temde. 4+4 şeklinde uzatıyorlar uzama durumunda polisler arayıp bilgi veriyor uzatıldı diye. Zor bir süreç allah yardımcınız olsun. En kısa sürede tüm masumlar bu sıkıntıdan kurtulsun.

Peakyreis
Aday Memur
17 Mayıs 2019 15:22

tanıkla bizim aramızda geçen herhangi bir evrakda ifade dosya yok sadece ardışıkta gözüküyor kendisi 1 sene önce itirafçı olmuş khk ile atılmış yani bizim ismimizi mi verdi anlamış değiliz bunu merak ettım

üye4188, 5 yıl önce
Veya bazen ardıışıkdaki kişileri de tanık olarak yazabiliyorlar.göremiyormusunuz evraklarda sizin hakkınzda ne beyanda bulunduğunu tanığın?

üye4188
Şef
17 Mayıs 2019 15:48

O zaman ardışıktaki kişinin tanık olarak yazılmış olması muhtemel.bizim tanığın ifade esnasında eşimle ilgili söylediği şeyler dosyanın içinde var mesela
Peakyreis, 5 yıl önce

tanıkla bizim aramızda geçen herhangi bir evrakda ifade dosya yok sadece ardışıkta gözüküyor kendisi 1 sene önce itirafçı olmuş khk ile atılmış yani bizim ismimizi mi verdi anlamış değiliz bunu merak ettım

erabsemmm
Kapalı
17 Mayıs 2019 16:37

Öncelikle Rabbim tüm masumları oradan kurtarsın inşaAllah.

İstanbulda tavsiye edebilceğiniz memnun olduğunuz avukat varmıdır

ankesor için 1 ardışık 5 tekil arama için. başka bişi yok.Sizden ricam

ne kadar ödediniz ve netice ne oldu.Herkese çok teşekkür ederim.İstanbul

32. ağır ceza. aralıktan beri tutuklu maalesf daha ilk duruşma temmuzda

olacak.Şuanda bir avukatımız var ama açıkcası kendisinden memnun

değiliz.

Serem2
Memur
17 Mayıs 2019 17:17

bu forumda okuduğum kadarıyla, ardışığında olduğu için tanık yazılmış kişiler, aleyhte tanık olmayabiliyor da. yani sizi tanımadığını ve olayla bağlantılı olup olmadığınızı bilmediğini de söyleyebilir. hemen kötü düşünmemek lazım bence
Peakyreis, 5 yıl önce

XxxcobraxxX
Aday Memur
17 Mayıs 2019 17:32

Eger ankesör se ardışık olarak arandıgınız herkes tanık olabiliyor isim verme ile alakası yok benim 5 ardışık arama var 3 ünü tanık yazmışlar aynı zamanda beni de onlara tanık olarak yazmışlar bunda korkulacak birşey yok ama sizin ve tanık olan kişinin sizi tanıyıp tanımaması ile bu olay değişiklik gösterir

maarvel
Memur
17 Mayıs 2019 18:12

İyi günler mesaj gönderdim bi bakabilirmisiniz
XxxcobraxxX, 5 yıl önce

Eger ankesör se ardışık olarak arandıgınız herkes tanık olabiliyor isim verme ile alakası yok benim 5 ardışık arama var 3 ünü tanık yazmışlar aynı zamanda beni de onlara tanık olarak yazmışlar bunda korkulacak birşey yok ama sizin ve tanık olan kişinin sizi tanıyıp tanımaması ile bu olay değişiklik gösterir

PierreDeFermat
Aday Memur
17 Mayıs 2019 18:41

İstanbul 32 mi ? Bizim de orda msj atarsanız yardımcı olalım birbirimize
erabsemmm, 5 yıl önce

değiliz.

feygezz
Aday Memur
17 Mayıs 2019 19:30

İstanbul'da avukatimiz var 30 bin ödedik biz
erabsemmm, 5 yıl önce

değiliz.

17 Mayıs 2019 20:59

size mesaj atamıyorum ulaşabilir misiniz bana
Ankala, 5 yıl önce

Merhabalar malatya 1.acm hakkında bilgisi oolan Var mı yada daha malatyada dosyası olan?

17 Mayıs 2019 22:32

Arkadaşlar tahliyeye savcı itiraz etmiş bi sorun olur mu sizce? Aynı durumu yaşayan var mı? ?

gsemo78
Aday Memur
17 Mayıs 2019 22:37

arkadaşlar avukat gözaltında bulunan abimle görüşmüş etkin pismanliktan yararlanan 1 kişi ile tutuklanan diğer bir kisi abimin ismini vermis avukat tutuklanma ihtimali yüksek diyor ne sorcaklarini bilmiyoruz diyo avukat bugün gozalti suresini uzattilar zaten

Peakyreis
Aday Memur
17 Mayıs 2019 22:48

2 tane avukat değiştirdik ilk avukat sizin başınızı yakan tanık olan kişi ismi o veriş dedi 2. avukat hayır öyle bir şey yok dedi

Serem2, 5 yıl önce
bu forumda okuduğum kadarıyla, ardışığında olduğu için tanık yazılmış kişiler, aleyhte tanık olmayabiliyor da. yani sizi tanımadığını ve olayla bağlantılı olup olmadığınızı bilmediğini de söyleyebilir. hemen kötü düşünmemek lazım bence

Serem2
Memur
17 Mayıs 2019 23:13

neye göre böyle çelişkili konuşabiliyorlar? iki avukat da bilgileri almak için farklı kaynak mı kullanıyorlar yani..peki, bunu söylerken size gosterebilecekleri ellerinde herhangi bir belge yok mu? mesela,tanığın ifadesi.
Peakyreis, 5 yıl önce

2 tane avukat değiştirdik ilk avukat sizin başınızı yakan tanık olan kişi ismi o veriş dedi 2. avukat hayır öyle bir şey yok dedi

Toplam 20062 mesaj
«435436437438439440441442443444445446»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi