Editörler : crops35

11 Haziran 2017 14:56

Emniyetten geçen gih çiler

arkadaşlar su an polısım saglık sebeplerıyle gıh e gecmek uzereyım. aslında polıslıkten nefret ederdım ama nolduysa son zamanlarda sevmeye basladım. ama bı yandan da memleketımde aılemle arkadaslarımla duzenlı bı ıs hayatı da ayrıca cezbedıyo benı. cok buyuk ıkılemde kaldım. Su mubarek gunde gıh olan arkadaslar fıkırlerınızı tecrubelerınız paylasırsanız cok makbule gecer.

gıh nasıldır, memnun musunuz, pısman oldunuz mu, artıları eksılerı nelerdır

edebi_kisilik
Kapalı
14 Haziran 2017 03:11

arkadaş okuyanlar içinde hiç mi gih çi yok bu nasıl vicdan ya yardıma bile tenezzül etmemek nedir

Efekan79
Kapalı
14 Haziran 2017 03:59

Devrem ben de polisken gihe geçtim sadece 10 ay çalıştım. Eğer sagligin cok kotu değilse geçme derim.Gih olunca sekiz beş calışırsın ama sürekli aynı masada bana göre değildi. Maaş faktörü de var.

efebozkurt
Aday Memur
14 Haziran 2017 09:22

ben 3 yıl once gectim memleketime, soyle soylım maddi olarak bekar 2500 tl yeter diyosan, neyin var yok herseyi yap gecmek için . o kadar diyom yani

edebi_kisilik
Kapalı
14 Haziran 2017 14:24

devrem 10 ay sonra naptın istifa mı ettın. yanı tek sorun sıkıcı olması mı

Efekan79, 7 yıl önce

Devrem ben de polisken gihe geçtim sadece 10 ay çalıştım. Eğer sagligin cok kotu değilse geçme derim.Gih olunca sekiz beş calışırsın ama sürekli aynı masada bana göre değildi. Maaş faktörü de var.

edebi_kisilik
Kapalı
14 Haziran 2017 14:25

polisliği özlüyor musun pekı devrem, hiç keşke dedıgın oldu mu. bırde bu gih in maddiyat dısında kötu bı yanı yok mu

efebozkurt, 7 yıl önce

ben 3 yıl once gectim memleketime, soyle soylım maddi olarak bekar 2500 tl yeter diyosan, neyin var yok herseyi yap gecmek için . o kadar diyom yani

Efekan79
Kapalı
14 Haziran 2017 14:41

Gih olarak başladım ikinci gün keşke dedim.

Efekan79
Kapalı
14 Haziran 2017 14:43

Olmaz mı kendi kurumunda el gibisin sadece rahatlık istiyorsan iyi ama yine aynı müdürle amirle muhatap oluyorsun.

edebi_kisilik
Kapalı
14 Haziran 2017 18:09

saol devrem Allah razı olsun bılgılendırdıgın ıcın. Şu mubarek gunde gonlune gore versın rabbım

Efekan79, 7 yıl önce

Olmaz mı kendi kurumunda el gibisin sadece rahatlık istiyorsan iyi ama yine aynı müdürle amirle muhatap oluyorsun.

Efekan79
Kapalı
14 Haziran 2017 19:09

Amin cümlemizin lafimi olur hayırlısı olsun hakkinizda

efebozkurt
Aday Memur
15 Haziran 2017 10:18

neyini ozlucem ucu acık 12-12 calısmayımı , ek görevlerimi, tek yıldızın bile babandan cok krallıgını mı, sen bu soruları soruyosan gecme kardesim

edebi_kisilik, 7 yıl önce

polisliği özlüyor musun pekı devrem, hiç keşke dedıgın oldu mu. bırde bu gih in maddiyat dısında kötu bı yanı yok mu

edebi_kisilik
Kapalı
15 Haziran 2017 15:04

daha sakin cvplayabılırsın kardeş, dinozorların ıstıfa edecem dıyen polıslere verdıgı gıbı cevaplar verıyosun

efebozkurt, 7 yıl önce

neyini ozlucem ucu acık 12-12 calısmayımı , ek görevlerimi, tek yıldızın bile babandan cok krallıgını mı, sen bu soruları soruyosan gecme kardesim

besyolu68
Şef
19 Temmuz 2017 00:35

Bende öğretmenim.emniyette gih memurluğuna geçmek istiyorum.ne yapmam gerekir.lütfen bilgisi olan yardımcı olsun.

alperen0609
Memur
23 Temmuz 2017 14:46

Saglik sartlarindan dolayi mi gectiniz gih e bendede diyabet ve bagli hastaliklar varda bilgilendirirseniz tesekkur ederim

efe0912
Memur
18 Nisan 2018 10:01

.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi