Editörler : crops35
02 Mart 2007 10:38

hizmetlinin görevleri

arkadaşlar ben bu yazıyı yazmamın sebebi gaziantepte patlayan kaloriferden dolayı işnden olan arkadaşımız için ve yarın bir gün bizimde başımıza gelebilir düşüncesinde yazıyorum

ben 2000'de dms ile van çaldıranda göreve başladım.2002de ankaraya geldim. ilk sene yeni bir okul olduğu için 8 derslik ve okulun açılışı kapanışı tuveletleri yani okulun heryerini ben temizliyordum.2003 deastım teşhisi konuldu ve rapor aldım ve okul müdürünü verdim.daha okul 24 sınıflı 900 öğrencili bir hal aldı ve yeni geçiçi hizmetli arkadaşlar aldılar 2 kişi. rapordan dolasıyla yazı işleri bölümüne geçirdiler. yeni görevler verdiler.

1)gelen evrak kayıtları fotokopi çekimi

2)tuveletlerin yıkanması 8 adet

3)idareci odalarının temizliği 4 adet

4)depoların temizliği ve arşivin temizliği 3 adet

5)DİKKAT ASTIM BORANŞİT VE TOZA GİREMEZ RAPORUM OLMASINA RAĞMEN HİÇ GİRMADİĞİM KALOROFER YANİ KAZAN DİRESİNDE GÖREVLENDİRMEM VE ATEŞLEYİCİ BELGEM TAKILI

ARKADAŞLAR BU KONUDA BİRKAÇ OKUL MÜDÜRÜNE SÖYLEDİM HOCAM GİRMEDİĞİM BİR YERİN SORUMLULUĞU BENDE BİR PATLAMA OLUSA SONONDA BEN YAPARIM DEDİM

CEVAP GEÇİÇİ ÇALIŞANLARIN BELGESİ YOK MECBURİYETTEN OLMASI GEREKLİ YANİ KENDİSİ SORUMLLUKTAN YIRTIYOR KİM YAPTI GARİP YAPTI KISACA İYİ VEYE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILARLA.

oguz_cak
Şef
02 Mart 2007 11:32

ARKADAŞ YAPACAĞIN İŞ BELLİ DİLEKÇE YAZIP İDAREYE VERECEKSİN EĞER İDARE UMURSAMAZSA İLÇE MİLLİEĞİTİME DİLEKÇE YAZACAKSIN ORASIDA UMURSAMAZSA KAYMAKAMLIĞA YAZ ÜZERİNDEN SORUMLULUĞU AT BİRŞEY OLSA İNANKİ YAKANI KURTARAMAZSIN DİLEKÇEYİ YAZDIĞINDA BÜTÜN SORUMLULUK İDAREYE BİNER SENDE RAHAT EDERSİN YOKSA HER HANGİ BİR DURUMDA İDARE SENİ ORTAYA ATAR BU GAYET AÇIK

ENSAR DEMİR
Daire Başkanı
02 Mart 2007 14:22

dilekçene cevap vermeme diye birşey yok 15 gün içinde cevap vermek mecburiyetindedir eğer kabul etmeseler ile ver onların yapamadığını yapıyormu yapmıyormu görürsün eğer raporun varsa seni orada görevlendiremez dava bile açabilirsin

Resneli
Aday Memur
04 Mart 2007 23:12

herşey dostum herşey...

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi