Editörler : Pangaea

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 01:41

evet bende çok gülüyorum sizler birde ögretmensiniz insanlar çocuklarını emanet edecekler evet adres dogru bekliyorum bakalım bir saate gelecek arkadaş embesil diyen arkadaş hiç gördünmü embesil

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 01:43

sızler ögretmen olacaksınız bırde yazdın yanı genelledın

sımdı ben sana satasmalıyım :)

19 Eylül 2009 01:44

BAK BİZLER ÖĞRETMENİZ AMA SEN DEĞİLSİN O YÜZDEN BU DURUMA DÜŞTÜN...

ogretmen aday adayi
Aday Memur

Hocam naaptınız siz internet ortamına cep telefonu açık adres gibi bilgiler verilir mi ?

umarım en kısa zamanda kapanır bu başlık da başınız ağrımaz...

gelmese bile rahatsız eder numaranızdan gece arar vs...

Delikanlılık yapalım derken canınızdan olsanız haklılığınızı kime ispat ediceksiniz? Adam gelse şimdi arasa eşiniz varmış çok mu mutlu olacaksınız onun önünde kavga ederek...

sizin bilmediğiniz kimbilir nerede ne küfür kıyamet var oralara da oldu olacak adresinizi telefonunuzu...

yazık yani şu adamı dikkate aldığınıza değmez...

gelişmeleri yazında merakte bırakmayın bizi, geldi veya gelmedi diye... olmazsa polise biz haber verelim gerçekten...

yazık günah ramazan mübarek gün gece gece...

eylem&balım
Memur

kimsenin kimseyi öldürdügü falan yok

güneyliköyü
Kapalı
19 Eylül 2009 01:46

yaşar senden değil öğretmen tuvalet temizleyicisi bile olmaz. Orayı da temizlemez kirletirsin bu halinle.

O melek denen kıza söylediğin lafları anana bacına söylenmiş kabul et bakalım kaldırabilecekmisin.

Bu ne terbiyesizlik be. Öğretmen adayları da kakara kikiri yapıyor.

Öğretmen olmadan önce adam olun.

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 01:47

ya ne polisi falan ya sizce biraz erkeklik olsa burda bayanlara bu kadar şey yazabilirmi kuru kalabalık işte adresimide herkese verebilirim buyrun gelin çayımı çorbamı için

geo_tr
Memur
19 Eylül 2009 01:48

kardeş dikkat et gelir melir manyak herif huzurnuz kaçmasın

19 Eylül 2009 01:50

ERKEKLİK ADRES VERMEKLE OLMAZ Kİ...SEN SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYORSUN MAALESEF SENİN GİBİLERLE TARTIŞILMAZ SENİ DENGİN KİM BELLİ OLDU KUSURA BAKMA İİ GECELER..

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 01:53

ben adres vermekle erkeklik olur demedim zaten yanlış anlıyorsun saglıklı düşünemiyor olabilirim ama sizde hiç bir şeye tepki vermiyorsunuz belkide ülkenin bu durumda olmasının sebebi bizleriz çünkü tepkisisiz

ogretmen aday adayi
Aday Memur
19 Eylül 2009 01:57

hocam ne alakası var ülkenin bu durumda olması ile...

allah aşkına melih gökçek sular kesildi ankarada ne dedi?

Tatile çıkın akrabalarınızın yanına gidin dedi... ekmek bulamazsan pasta ye misali...

Halk ne yaptı yine onu seçti...

bizim halk böyle tepki verir işte..

ülke kurtarma meselesine girersek işin içinden çıkamayız...

inşallah bi sıkıntı olmaz , başlığı takip etmekten uyuyamıyorum...

güneyliköyü
Kapalı
19 Eylül 2009 01:59

ayıp ya gerçekten.

bu okul öncecilerin saçma sapan başlıklarına bende sinir oluyorum ama bu onlara küfür ve hakaret edilmesini gerektirmezki.

Sizin de bir yakınınız o.ö. olabilir. şimdi buna geri zakalı olarak mı davranmak lazım, aşağılamak mı lazım?

durum hiç iç açıcı değil. kendimize söylenmesini istemediğimiz lafları neden başkasına söyleriz anlamıyorum.

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 01:59

bende bundan bahsediyorum işte git rahat uyu ne yapacaksın

çilori
Memur
19 Eylül 2009 02:00

AŞKOLSUN OLSUN SOSYALCİ YAŞAR,8 YILLIK BEKLEYİŞİN SONUNDA BİZ BUNLARIMI HAKKETTİK.SENDE GİR OKU .İYİ BÖLÜMDÜR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ.NASIL OLSA SOSYALDE ŞANSIN YOK.4 YILA OKUL BİTER SENDE ATANIRSIN.20 BİN KİŞİ DAHA ALACAKLAR.HATTA 100 BİN HABERİN OLSUN:)

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 02:06

neyse arkadaşlar ben yatıyorum verdigim rahatsızlıktan dolayı bir kişi hariç hepinizden özür dilerim herkese iyi geceler

19 Eylül 2009 02:14

NEYSE ARKADAŞLAR HEPİNİZE İİ GECELER BENDE UYUYAYIM BİRAZ GÖRÜŞEMEZSEK HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR.....

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:22

nerde o it nerdeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:24

ulan SENİN karını ben s.keyim emi.....verdiğin adres yanlış orospu çocuğu erkek misin sen lan pç ver lan düzgün adresini kanı bozuk şerefisiz!!!!!!

meltemturkce
Genel Müdür
19 Eylül 2009 02:24

:)))))) gece gece guldum valla hocam :D

zozurga
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 02:27

gerek yok gardaslar yaw

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler