Editörler : swat3410

AyAz1985
Yasaklı
04 Kasım 2019 15:54

İstanbul için de geçerli mi demek istedin tam anlaşılmadı
killuminati, 4 yıl önce
evet istanbul için geçerli mi bu durum.
04 Kasım 2019 16:40

habere destek verelim

ekfo
Başbakan Müsteşarı
04 Kasım 2019 16:42

webkafe
Aday Memur
04 Kasım 2019 17:29

Teşekkürler Ekfo
ekfo, 4 yıl önce

Haber manşetten yayındadır!!! Sosyal medyada yayalım.

https://www.memurlar.net/haber/865183/bazi-polislerin-operasyon-tazminatlari-dusuruldu.html

04 Kasım 2019 17:49

Haber için Yorum yapıyorum gönderildi diyor ama ekranda görünmüyor...

webkafe
Aday Memur
04 Kasım 2019 19:29

Güncel

melanonkolik132
Aday Memur
04 Kasım 2019 19:47

Umarım adalet sağlanır

Murat8177
Aday Memur
04 Kasım 2019 20:40

teşekkürler ekfo devrem..
04 Kasım 2019 21:10

adalet pavyona düştü.polis her zaman kullanilmaya mahkum.ekonomiyi düzeltmek için herkesin eline ceza makbuzu verip millete ceza yazdirdilar.onların ahı tutmuştur belki...

melanonkolik132, 4 yıl önce
Umarım adalet sağlanır

METE0632
Yasaklı
04 Kasım 2019 21:16

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

beyler kızacaksınız ama şu an da ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz malum suriye operasyonu felan 50-100 liranın peşine düşmeyin ufak paralar için ayıp bu yaptığınız ayrıca başlığı da kapatın provakatör söylemlerde bulunanlar var fetöcülerin ekmeğine yağ sürmeyin hadi cümleten iyi çalışmalar

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
04 Kasım 2019 21:28

Devlet bekası için isterse aylık vermesinler sorun değil belki devletimin başka yerlere ihtiyacı var... elimizi taşın altına koymamız lazım...

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
04 Kasım 2019 21:59

+++

melanonkolik132
Aday Memur
04 Kasım 2019 22:00

Devlet dediğin ahla vahla iş yapmaz. Hakkını verir. Ceza yazılanlar hak etmiştir. Yalnız polis bunu hak etmiyor.
ben kayyum olacam, 4 yıl önce

adalet pavyona düştü.polis her zaman kullanilmaya mahkum.ekonomiyi düzeltmek için herkesin eline ceza makbuzu verip millete ceza yazdirdilar.onların ahı tutmuştur belki...

melanonkolik132
Aday Memur
04 Kasım 2019 22:06

Sanırım fantezi seviyorsun.
04 Kasım 2019 22:27

bu zihniyet yanliş.askerin imamın ogretmenin doktorun ozellikle hakim savcinin maasini artirip milyon dolarlara araba alıp ve suriyeliler için taltifi kaldirip polisten tasarruf yapiyorlarsa haram zikkim olsun.hepsinden yapiyorlarsa helal olsun.tabi asker darbe yapar korkusuyla verdikce veriyorlar...

METE0632, 4 yıl önce

beyler kızacaksınız ama şu an da ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz malum suriye operasyonu felan 50-100 liranın peşine düşmeyin ufak paralar için ayıp bu yaptığınız ayrıca başlığı da kapatın provakatör söylemlerde bulunanlar var fetöcülerin ekmeğine yağ sürmeyin hadi cümleten iyi çalışmalar

04 Kasım 2019 22:33

biz taşın altinda kalalim ama bizden başka milyonlarca insan var ve memur var.onlardan 1 kessin benden 2 ....

Gydm, 4 yıl önce
Devlet bekası için isterse aylık vermesinler sorun değil belki devletimin başka yerlere ihtiyacı var... elimizi taşın altına koymamız lazım...

Aydede2306
Kapalı
04 Kasım 2019 22:42

Arkadaş anlamadığım şu . neden tasaruf sadece polis den yapılıyor. Yani ben hesabımı kitabımı buna göre yapmıştım tek maaş ve konut kredisi ödüyorum bu şimdi hak mi allah için yazıklar olsun ya gerçekten. Sonra polis cinneti intiharlari gayet normal. Niye bize kimse sahip çıkmaz bu kadar mi değersiziz

xyzs
Şef
04 Kasım 2019 23:58

Arkadaşlar kendinizi neden jandarmayla kıyaslıyorsunuzki. Bakın ben jandarmayım meslekte 10. yılım 5. tayinime gideceğim. Aile hayatımı bir düşünün. Ayrıca bizdeki çalışma ortamının psikolojik etkilerini ve baskıları bir düşünün. Bunun dışında iyi kötü siz sürekli merkezdesiniz bizi atıyorlar dağın tepesinde bir karakola aileden ayrı yaşa dur 2 sene 3 sene. Sizde her büro farklı. Herkes kendi işini yapıyor. Bizde yüklüyorlar bir işi bir kişiye tüm sorumluluğu..... Uğraş dur..... Zimmetinde 2 milyon mühimmat olan arkadaşım var şu an kıytırık bi ilçe birde............ Görev yerlerim doğu diyarbakır batman. batı gümüşhane. bakın benim batı yaptığım dağın başında siz doğu görevi yapıyorsunuz bunlarıda hesap edin.....

Afes89
Memur
05 Kasım 2019 02:53

biri şunu s.ksin ya
METE0632, 4 yıl önce

angarabebesi060606
Daire Başkanı
05 Kasım 2019 12:07

Lojistik ne anlar oda Memurlar.Net ten bakıp bilgi sahibi oluyor adı lojistik büro onun:)
omresl, 4 yıl önce
Arkadaşlar bu işi yapan lojistik büroya sorduk böyle birşey yok diyor. Aynı şekilde 2023 e kadar imzalandı diyor. En iyi onlar bilir tabi. Herkes birşey söylüyor
Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi