Editörler : swat3410
05 Temmuz 2022 16:32

Heyet raporu usul fene sevk edilebilir mi?
Arkadaşlar merhaba, kalçamın kırılmasından dolayı almış olduğum heyet raporu usul fene sevk edilebilir mi?
05 Temmuz 2022 16:48

.

ademogretmen
Genel Müdür
05 Temmuz 2022 17:26

geçmiş olsun. sevk durumu mu var yoksa öylesine mi sordunuz?

mahoni47
Şef
05 Temmuz 2022 17:30

Beni de usul fene sevk ettiler, tamamıyle karakol amirinin egosu ve çekememezliğinden. Böbrekte taş çıktı, ağrıdan ayağa kalkamıyorum, lan dingil insan bi geçmiş olsun der, bi sorar, usul fene değil isterse anasının ..... göndersin umurumda olmaz

05 Temmuz 2022 17:33

Sevk durumu var devrem
ademogretmen, 2 yıl önce

geçmiş olsun. sevk durumu mu var yoksa öylesine mi sordunuz?

babapolis
Yasaklı
05 Temmuz 2022 17:42

Normal sartlarda 3 hekim imzalı heyet raporları sevk edilmez diye biliyorum ancak su durum var artık heyet raporu ayarlamak da o kadar kolaylaştı ki kıl dönmesinden basurdan menuskusden tendomlardan böyle sura kırıldı bura kırıldı diye hastaneye yatıs gösterip rapor alan suistimal eden dayılarının temaslaroyla usulsuz bir sekılde bu raporları almak o kadar kolaylastıkı artık emnıyet de kendi sınırlarını astı ve 3 hekim imzalı heyet raporlarını sevk etmedıgı halde artık sevketmsye basladı. Kalcan gercekten kırık ise dusunmeye gerek yok zaten hastasın mağduriyetin belli iken stres yapılacak bir durum yok gununu belki 3 5 azaltır Baska sa bırsey yapmaz ama kalca kırık degılken nufusunh kullanıp bu ise kalkıstıj ise bozulur rapor

cimbom6028
Şef
05 Temmuz 2022 18:22

Sevk eder kardeşim rapor usule uygun mu kendi denetler yönetmeliğe bakar usulüne uygun almismisin eğer uygunsa bu sefer de fen yönünden hastaneye sevk eder heyet raporu olması sevki engellemez sizin için demiyorum belki para verip rapor almıştır vb durum bı arada geçmiş olsun kardeşim.

ademogretmen
Genel Müdür
06 Temmuz 2022 09:54

Böyle şeylere takmamak lazım. Amirdir, yasal hakkıdır. Versin. Bir geçmiş olsun falan bekleyip de moralini bozmaya gerek yok.

Seni tenzih ederim, eğer rapordaki durumun gerçekse -ki geçmiş olsun, öyledir- o zaman amir istediği yere sevk etsin. Oradaki doktorlar da nihayetinde hem senin bozulan mevcut sağlık durumunu hem de kendilerinden önce sana rapor veren meslektaşlarının raporunu değerlendirecekler. Meselenin böyle iki ayağı var. Bu arada sen sağlık durumun ile ilgili bütün tetkik, tahlil vs leri al ve bir kenara koy. Bir şey çıkmaz.

Türkçü07, 2 yıl önce
Sevk durumu var devrem

onr6616
Aday Memur
09 Temmuz 2022 14:10

Hiç bişey çıkmaz moralini bozma doktor doktorun kararını bozmaz bozmuyor en fazla 30 günden 15 güne düşürür aykırıdır kararı veremezler burada doktorunu düşünüyor bakanlık senden önce.Rahat ol istirahatini et bak keyfine
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi