Editörler : oto-danisman-expert

adayogrenc
Kapalı
22 Mart 2020 17:14

ben bir numara büyük aldım tabanlık koydum altına birazda ezdim güzel oldu ama vuruyo hafif

Basayev Ş., 4 yıl önce
Gardaşım ben sana bot meselesini sormuştum sivilde kaç numara giyiyordun orda kaç aldın diye ama dönüş yapmadın bi yazarsan sevinirim
22 Mart 2020 19:07

selamün aelyküm beyler 16 sında kayıt yapanlara yatan parayı nasıl çekebiliriz bi bilgisi olan varmı

Basayev Ş.
Aday Memur
22 Mart 2020 20:23

Kart yok hesap yok başkan nası çekesin sanmıyorum intibak bitene kadar para alınabileceğini
kral5838, 4 yıl önce

selamün aelyküm beyler 16 sında kayıt yapanlara yatan parayı nasıl çekebiliriz bi bilgisi olan varmı

Basayev Ş.
Aday Memur
22 Mart 2020 20:24

Sağolun arkadaşlar adyogrnci de sende sağol
Fztsubay, 4 yıl önce

Bot ayni numara soyledim on ve topugu ezdim hic sikinti yapmadi

tgyatay
Aday Memur
23 Mart 2020 18:28

Hocam ozele bakar misin ya adayogrenci kardesim

adayogrenc
Kapalı
23 Mart 2020 18:48

özel mesajlara cevap vermeyeceğimi 4-5 sefer söylememe rağmen özelden mesaj atıyosunuz özelden mesajlara cevap yok arkadaşlar ne soracaksanız buradan sorun herkes görsün bu kadar basit

tgyatay, 4 yıl önce

Hocam ozele bakar misin ya adayogrenci kardesim

Ch06
Kapalı
23 Mart 2020 19:06

Komando kursu sadece muharip sınıflar için mi ?

Bopsiko
Aday Memur
23 Mart 2020 19:11

Beyler yeri değil ama çölyak gluten alerjisi engel mi ?

ApaTarkan15
Aday Memur
24 Mart 2020 12:59

arkadaşlar peki içerde askeri malzeme satan(çorap,atlet vs.) kantin vb bir yer var mı?

24 Mart 2020 13:11

KKK Met müh 2. Yedek kayit yaptiracak mi taniyan var mi acaba ? Ben 3. Yedeğim de. Tesekkurler

Fztsubay
Aday Memur
24 Mart 2020 13:13

Var hersey satiliyor rahat olun o konuda

ApaTarkan15, 4 yıl önce

arkadaşlar peki içerde askeri malzeme satan(çorap,atlet vs.) kantin vb bir yer var mı?

adayogrenc
Kapalı
24 Mart 2020 15:30

Çölyak rahatsızlığı olanlar askerliğe elverişli değildir raporu alıyor ( GLUTEN ALERJİSİ) o yzden subay olması imkansız bu rahatsızlığı olanların

Bopsiko, 4 yıl önce

24 Mart 2020 16:52

Bence sana polislik çok yakışır.

Tavsiyeme kulak ver! ilerleyen zamanlarda menteşte felan forumda bir arkadaş demişti keşke dinleseydim dersin.

Ch06, 4 yıl önce
Komando kursu sadece muharip sınıflar için mi ?

vanhelsing3535
Kapalı
24 Mart 2020 19:50

Bu sekilde varmi ? Yani subaylik kazanipta yerine paem, ogretmenlik veya memurluk falan tercih eden ?

adayogrenc, 4 yıl önce

benim bölüğümde bırakan olmadı, bırakandan ziyade hiç kayıt yaptırmaya gelmeyenler oldu onlarında bir çoğu paem kazanmış veya öğretmenlik vb gibi atamalar yapmış olduğu ihtimali üzerinde durduk, bırakan elbette vardır ama bırakan fiziki şartların zorluğundan ötürü falan bırakmıyor buna emin olun , sıralamalar ile ilgili bir bilgim yok personel daire başkanı değilim onun yerine daha farklı sorular sorun işinize yarayacak onlara cevap verelim zaten çağrılar yapıldıkça göreceksiniz sayı nereye gelecek bunu kimse bilemez kursiyerlerden

Fatih0995
Aday Memur
24 Mart 2020 22:25

Bu tarihi özelden olsun bana yazar mısın kardeşim ben de subaylık kazandım ama başka bir yerdeyim şu an subaylık istiyorum fakat şimdi bulunduğum yerden çıkmam biraz zaman alacak ortada kalmak da istemiyorum yardımcı olursan sevinirim

adayogrenc, 4 yıl önce

kardeşim güneş kremi, mantar kremi , pişik kremi gibi şeyleri alın yanınıza , ben çok hazırlıklı gittim o yüzden sorun yaşamadım yaşamazdım da , yanınıza ağrı kesici kas gevşetici hap alın ve bir şekilde sokun içeriye onu da biz söylemeyelim şimdi burada :) yanınızda getireceğiniz tuşlu telefonun içerisinde radyo olmasına özen gösterin bence ben akşamları müzik dinliyodum iyi oluyodu mesela o şartlarda gerçekten hiç sevmediğin bir şarkı bile olsa dinleniyo zaman geçiyo, yanınıza bol bol çorap , iç çamaşırı alın , tarih verildi ama o tarihi burada paylaşmayacağım o tarihin daha ileri gitme durumu da söz konusu tabi bu kendi yorumum yaşayıp göreceğiz süreci

Basayev Ş.
Aday Memur
24 Mart 2020 22:35

TV de bile açıklandı ya gardaş 16 mart ta öğrenciler yollandı tam 1 ay ara verildi diye haber yapıldı buda 16 Nisan yapar kafadan sen ona göre ayarla kendini işte
Fatih0995, 4 yıl önce

Bu tarihi özelden olsun bana yazar mısın kardeşim ben de subaylık kazandım ama başka bir yerdeyim şu an subaylık istiyorum fakat şimdi bulunduğum yerden çıkmam biraz zaman alacak ortada kalmak da istemiyorum yardımcı olursan sevinirim

Fatih0995
Aday Memur
24 Mart 2020 22:47

Kardeşim ben biraz garantici bir insanım şimdi bulunduğum yerden ayrılma işlemleri bir haftayı buluyor. Kazandığım yer de harika bir yer dışarıdan bakınca şimdi bulunduğum yer de çok güzel hatta bu kararı verirken sen salaksın diyen bile oldu ben ortada kalmak istemiyorum tek istediğim bu. Personel temini aradım kesin bir şey diyemem dediler. Bu arkadaşa söylenmiş eğer paylaşmak isterse diye sordum. Yorumun için teşekkür ederim sağ olasın. Konu başlığının sahibi arkadaş da cevap verir umarım.

Basayev Ş., 4 yıl önce
TV de bile açıklandı ya gardaş 16 mart ta öğrenciler yollandı tam 1 ay ara verildi diye haber yapıldı buda 16 Nisan yapar kafadan sen ona göre ayarla kendini işte

Omer3232
Aday Memur
24 Mart 2020 22:49

Bildiğim kadarıyla engel değil Ayrı glutensiz yemek çıkarılıyor diye biliyorum
Bopsiko, 4 yıl önce

Basayev Ş.
Aday Memur
24 Mart 2020 22:51

O da bilmiyor ki gardaş çünkü durum ortada şimdiden paem eğitimi 1 ay daha ertelenmesi gündem de hele tsk daha sancılı olur bu evreler o yüzden sen mi umum 16 Nisan diye düşün ama ihtiyatlı davran işte
Fatih0995, 4 yıl önce

Kardeşim ben biraz garantici bir insanım şimdi bulunduğum yerden ayrılma işlemleri bir haftayı buluyor. Kazandığım yer de harika bir yer dışarıdan bakınca şimdi bulunduğum yer de çok güzel hatta bu kararı verirken sen salaksın diyen bile oldu ben ortada kalmak istemiyorum tek istediğim bu. Personel temini aradım kesin bir şey diyemem dediler. Bu arkadaşa söylenmiş eğer paylaşmak isterse diye sordum. Yorumun için teşekkür ederim sağ olasın. Konu başlığının sahibi arkadaş da cevap verir umarım.

ertkntr
Aday Memur
28 Mart 2020 17:30

Bu yazdıklarına senden ricam eğitim sonunda tekrar bakman :)
Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi