Editörler : F16 Gökçen
27 Şubat 2021 01:13

Aof mazeretli kayit yenileme

arkadaşlar ben daha önce covid geçirdim bir kaç gündür de hastaydım ve aynı belirtileri gösteriyordum test sonucum gelmeden bankaya ve atmye gitmedim insanlara bulaştırmamak için ve bu gece 12 de sonmuş şimdi ne yapmam gerekir mazeretli kayıt yenileme olması durumu varmıdır ne yapmam gerekir yardımcı olabilicek kimse varsa çok sevinirim

balarest
Genel Müdür
27 Şubat 2021 08:11

Her ıkı durum ıcınde gecmıs olsun. Yetkı AÖF ısterse sure uzatımı verebılır

celalisik
Aday Memur
27 Şubat 2021 20:46

Eyw hocam bende bilmiyorum napıcam kapandı sistem mazeret sınavları oluyormuş tam öğrenemedim ne olduğunu
balarest, 3 yıl önce

Her ıkı durum ıcınde gecmıs olsun. Yetkı AÖF ısterse sure uzatımı verebılır

Katip0841
Memur
28 Şubat 2021 02:45

Hocam ben parayı yatırdığım halde kaydım yenilenmedi ne yapmam gerek? Pasif görünüyor

balarest
Genel Müdür
28 Şubat 2021 11:41

Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi ders seçimi işlemine göre belirlenen kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrencilerin kayıtları yenilenmez.

Ders seçim işlemleri 15 Şubat 2021 Pazartesi günü başlayıp 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 23:30?da sona erecektir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

Ödeme işlemleri 26 Şubat 2021 Cuma günü;

Kredi Kartı ile 22.30?a kadar

Mobil Uygulama (Ziraat Mobil), İnternet Bankacılığı (Ziraat Bankası) veya ATM?ler üzerinden 23.59?a kadar yapılabilecektir.

Katip0841, 3 yıl önce
Hocam ben parayı yatırdığım halde kaydım yenilenmedi ne yapmam gerek? Pasif görünüyor

Katip0841
Memur
28 Şubat 2021 14:44

Eski borcum falan yok ikinci dönemim ve normal gidişat. İkinci yarıyıl harcımdan başka borcum yok ve ders seçimini yaparak belirlenen ücreti süresinde yatırdım, ancak pasif görünüyor yarın umarım düzelir de gitmeme gerek kalmaz.
balarest, 3 yıl önce

Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi ders seçimi işlemine göre belirlenen kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrencilerin kayıtları yenilenmez.

Ders seçim işlemleri 15 Şubat 2021 Pazartesi günü başlayıp 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 23:30?da sona erecektir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

Ödeme işlemleri 26 Şubat 2021 Cuma günü;

Kredi Kartı ile 22.30?a kadar

Mobil Uygulama (Ziraat Mobil), İnternet Bankacılığı (Ziraat Bankası) veya ATM?ler üzerinden 23.59?a kadar yapılabilecektir.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi