Editörler : swat3410
26 Şubat 2012 00:39

İkinci bölge şark atamalarında artvin hakında genel bilgiiii

Maaşa ek olarak terör tazminatı yoktur ancak,kafamı dinlemek istiyorum,yayla,soğuk su,yeşillik,yer yer ufak çaplı sosyal hayat dersen Artvin 10 numara yerdir.Olay falan olmaz,cinayet vs yok denecek kadar azdır hatta yoktur:)arkadaşın da söz ettiği gibi ulaşım olarak biraz sıkıntılıdır ama alışırsın,en güzel ilçeleri sadece denizi olan arhavi yada hopa değil,bununla birlikte Şavşat?ı da,yusufeliside borçkasıda her anlamda güzeldir.İnsanları yardım sever,milliyetçi,polise el kaldırmayan saygı duyan cinstedir. artvin ili C bölgesi olarak nitelendirildiği için şark süresi 4 yıldır ancak tazminatı yoktur.Daha öncede yazdığım gibi,artvin şark yapılacak en güzel yerdir,kafa rahat olur,sıkıntı yaşamazsın,insanları misafirperverdir,eğitimli insanları çoktur.Özellikle hopa ilçesinde olan olayları hiçte sallamayın,3-5 çapulcunun kendince yapmış olduğu saçmalıktan başka bişiy değil,genel olarak artvin halkı polisini askerini sever,saygılıdır.İl meskezinde tokinin yapmış olduğu lojmanlar vardı en son,yanlız şehir meskezine araçla 15 dak uzakta,kiraları 450-500 arası değişir,ilçelerde ise durum farklıdır tabi,kira konusu özellikle daha ucuzdur,denize yakınlığı sebebiyle hopa ve arhavi ilçeleri en gözde gelen ilçelerdir.Şavşat ilçesi doğa harikası,yeşilin gökyüzüyle birleştiği ilçesidir,yusufelide keza öyle,kısaca artvin çeken arkadaşlar,hiç sıkıntı yapmasın,kafa rahat 4 seneyi geçirsinler

polis_mert_001
Kapalı
27 Şubat 2012 16:31

ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA GÜNCEL

bodguart
Aday Memur
27 Şubat 2012 17:00

Artvin için terör tazminatı konacak diye bir duyum almıştık bu konuda bir gelişme varmı? İl emniyet müdür yardımcısı bizzat kendisi söylemiş şubat maaşlarıyla birlikte 180tl ile 220tl arasında bir rakam bu konuda bir gelişme var mı?

polis_mert_001
Kapalı
27 Şubat 2012 21:21

TERÖR TAZMİNATI KONUSU KESİNLEŞMEDİ GÜNDEMDE YERİNİ KORUYOR YANLIZCA BNCE TERÖR TAZMİNATI YERİNE RAHAT ETMEYİ ÖN PLANA ALMAK GEREKİR...

tarsuslu3333
Aday Memur
28 Şubat 2012 11:35

Güzel bir yer.Hayırlısı olsun.

e_basbakan
Şef
05 Nisan 2012 22:00

Bakalım 1. Tercihim Artvin hayırlısı olsun...Samsunda doğup büyüdüm 4 yıldır İstanbuldayım bizi ancak denizi olan bir yer keser...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi