Editörler : E.Kayı Han
25 Şubat 2019 23:50

Çağlayan İcra açıklanalı 100 gün oldu! ??
Ne zaman çağrılacağımızla ilgili net bilgisi olan yok mu?

Celibrotin
Aday Memur
26 Şubat 2019 00:16

Az kaldı, martın ilk haftası gibi iş biter bence sabır çok az kaldı ;)

26 Şubat 2019 08:50

İş başı yaptıran bir kaç adliye dışında daha önceki icra alımlarında olduğu gibi aynı anda başlatılmak isteniyor, yani tüm icralar aynı anda başlayacak o yüzden süreç uzadı hayırlısı bakalım maksimum 15 gün sonra iş başı yapılacak
26 Şubat 2019 10:27

Kaynak? :)

icrakatibioldum, 5 yıl önce
İş başı yaptıran bir kaç adliye dışında daha önceki icra alımlarında olduğu gibi aynı anda başlatılmak isteniyor, yani tüm icralar aynı anda başlayacak o yüzden süreç uzadı hayırlısı bakalım maksimum 15 gün sonra iş başı yapılacak

coolblack0tr
Aday Memur
26 Şubat 2019 11:07

Anlamadığım nokta daha önce olduğu gibi başlatılmak isteniyorsa neden 3-4 il başlattı bu istek o zaman yokmuydu (size söylemiyorum ama bana çok garip geliyor bu olay)
icrakatibioldum, 5 yıl önce

Katippbey
Aday Memur
26 Şubat 2019 11:28

hocam onlar cok acil personel eksikleri oldugunu belirtmislerdir cunku is basi yapan bir ilde daha 1.ayda hacize cikmis bir arkadas normalde 5 6 ay sonra cikarilir demekki personel eksikligi ciddi derecede
coolblack0tr, 5 yıl önce
Anlamadığım nokta daha önce olduğu gibi başlatılmak isteniyorsa neden 3-4 il başlattı bu istek o zaman yokmuydu (size söylemiyorum ama bana çok garip geliyor bu olay)

Celibrotin
Aday Memur
26 Şubat 2019 12:12

Şu an iddia ediyorum Türkiye de İst icralar (Çağlayan) kadar icra personeli ihtiyacı hiç biyerde yoktur. Yıllık 40 bin esas olan daire nadirdir. Esas ve talimatı geçtim sadece iş listesi en yoğun olan icra yine ist icralardır. ;) başlatılma sebebi bu olduğuna inanmıyorum geçerli başka nedenler vardır muhakkak. Şeriatın kestiği parmak acımaz :) az kaldı EN GEÇ martın ilk haftasına inancım TAM 🙏

cihan1can
Daire Başkanı
26 Şubat 2019 14:26

Hayırlı Olsun Yarın veya Bugün Aranır Sözleşme İmzalamaya Çağırılırsınız. Darısı bekleyen adliyelere...

Celibrotin
Aday Memur
26 Şubat 2019 15:47

Arkadaşlar şimdi arandım Perşembe iş başı dendi herkese hayırlı olsun :))

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi