Editörler : Pangaea
13 Haziran 2019 12:53

Önlisans mezunu aday memur daire başkanı olmuş !!!

arkadaşlar torpil ülkenin gerçeği bunu biliyoruz ama bu kadar da olur mu haber yalan mı diye baktım doğru görünüyor aday memur nasıl oluyor da daire başkanı oluyor ???

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/rtukte-es-dost-saltanati-236380h.htm

murdock reis
Genel Müdür
13 Haziran 2019 13:08

torpilin oldu mu istersen ilkokulu bile bitirme.genel müdür bile olursun.

13 Haziran 2019 13:14

artık şaşırmıyorum KPSS işi bitti bize günaydın

murdock reis, 5 yıl önce

torpilin oldu mu istersen ilkokulu bile bitirme.genel müdür bile olursun.

Porzing34
Aday Memur
13 Haziran 2019 13:25

1 haftadır aynı konuyu açıyorsun.sen türkiyeye yeni mi geldin.burada bu yazdıkların 10 senedir falan normal

r66mra92
Şef
13 Haziran 2019 13:29

Kpss işi uzun zamandan beri bitik hocam.. Alımların bu kadar azaldığı , torpilin had safhada olduğu , azıcık olan alımların bile kendi adamlarınca doldurulduğu (sağcısı - solcusu-dincisi ıvırı zıvırı hiç farketmez) olan bi ülkede kpss'ye artık çalışılmaz hele ki matematik temelin yoksa hiç bulaşma zaten..

Allah'tan almanya yeni göç yasasını onayladı da en azında bi umudumuz oldu 1 ocak 2020 de yürürlüge giriyor.. Kpss işi zaten yaş , özel sektörde de geleceği olan yada olabilecek 3300 - 3800 TL bandında yani devlette işe yeni başlamış mübaşir katip gibi bir maaşlı iş bulamazsak bize bay bayy...

istifaedenmübasir, 5 yıl önce

artık şaşırmıyorum KPSS işi bitti bize günaydın

harita94
Genel Müdür
13 Haziran 2019 13:52

göçmenlik yasası tam olarak nedir ? dil bilmeden gidebiliyor muyuz?

r66mra92, 5 yıl önce

Kpss işi uzun zamandan beri bitik hocam.. Alımların bu kadar azaldığı , torpilin had safhada olduğu , azıcık olan alımların bile kendi adamlarınca doldurulduğu (sağcısı - solcusu-dincisi ıvırı zıvırı hiç farketmez) olan bi ülkede kpss'ye artık çalışılmaz hele ki matematik temelin yoksa hiç bulaşma zaten..

Allah'tan almanya yeni göç yasasını onayladı da en azında bi umudumuz oldu 1 ocak 2020 de yürürlüge giriyor.. Kpss işi zaten yaş , özel sektörde de geleceği olan yada olabilecek 3300 - 3800 TL bandında yani devlette işe yeni başlamış mübaşir katip gibi bir maaşlı iş bulamazsak bize bay bayy...

atanamayn
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:00

++
harita94, 5 yıl önce

13 Haziran 2019 14:40

sen şu kpsscilerdensin galiba çalışma çalışma o iş bitti arkadaşım

Porzing34, 5 yıl önce

1 haftadır aynı konuyu açıyorsun.sen türkiyeye yeni mi geldin.burada bu yazdıkların 10 senedir falan normal

Porzing34
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:46

Ben zaten senin yazdığın durumun senelerdir devam ettigini kabul ediyorum ama yeni uyanan sensin.muhtemelen 3 5 kere kpssye girdin ve yeni uyandın.burada kpssci sen oluyorsun yani

sen şu kpsscilerdensin galiba çalışma çalışma o iş bitti arkadaşım

gkaya3376
Aday Memur
13 Haziran 2019 15:21

tayyibin göt kılını yalamayana ekmek yok bu devirde

ankaral06
Aday Memur
13 Haziran 2019 15:36

Lisans ile önlisans arasında ne fark var. Aldığımız eğitimi herkes biliyor. Lisansıda bitirdim önlisansıda. Abartmayın bu kadar harvard dan mezun değiliz. Ülkemizde iyi eğitim veren üniversiteler bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar...

13 Haziran 2019 15:48

sen şaka mısın kardeşim yoksa rol mü yapıyorsun eğitim almışın ama boşa tüm algıların kapalı

ankaral06, 5 yıl önce

Lisans ile önlisans arasında ne fark var. Aldığımız eğitimi herkes biliyor. Lisansıda bitirdim önlisansıda. Abartmayın bu kadar harvard dan mezun değiliz. Ülkemizde iyi eğitim veren üniversiteler bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar...

r66mra92
Şef
13 Haziran 2019 16:25

Hocam youtube'da bununla ilgili videolar var almanyada yaşayan Türklerin çektiği videolardan izliyebilirsiniz..

harita94, 5 yıl önce

13 Haziran 2019 16:30

almanya olmaz ya orası doymuş kaymağını yiyen yemiş başka bir yer lazım

r66mra92, 5 yıl önce

Hocam youtube'da bununla ilgili videolar var almanyada yaşayan Türklerin çektiği videolardan izliyebilirsiniz..

r66mra92
Şef
13 Haziran 2019 16:34

Ne alakası var ya adamlar işci istedikleri için göç yasasına onay verdiler zaten :) .Adamların her yıl 260.000 göçmene ihtiyacı var çalışan olarak.. Bu da onunla ilgili video.. iyi seyirler :D

https://www.youtube.com/watch?v=HZWm17qatAk

almanya olmaz ya orası doymuş kaymağını yiyen yemiş başka bir yer lazım

13 Haziran 2019 16:37

taaam hocam celalanme hemen :) almanyada yaşam var ona da bak derim

r66mra92, 5 yıl önce

Ne alakası var ya adamlar işci istedikleri için göç yasasına onay verdiler zaten :) .Adamların her yıl 260.000 göçmene ihtiyacı var çalışan olarak.. Bu da onunla ilgili video.. iyi seyirler :D

https://www.youtube.com/watch?v=HZWm17qatAk

r66mra92
Şef
13 Haziran 2019 16:48

Yok la ne celallenmesi :)) Bilgi olsun diye paylaşmıştım. Şu an avrupada yaşanabilecek en iyi ülke diyebiliriz.. Yapılan araştırmalar doğrultusunda yaşanacak en iyi şehirde (havası,suyu,güvenlik vs vs ) münih oldu 2018 yılı için . 2019'da nere seçilir bilmem :D

Elbette almanyadan daha iyi ülkelerde vardır tabi araştırmak lazım ama göçmenlik yasasını çıkardıkları için 1 adım önde.. Tamam almanyada ev kiraları pahalı evler küçük onu biliyoruz ama araba fiyatları olsun market fiyatları olsun teknolojik ürünler giyim vs oldukça uygun ve ülkeyi cazibeli hale getiriyor.. Senin 1 yıllık asgari ücretle aldığın arabayı elin almanyada yaşayan Türk'ü 2 aylık kazancıyla alıyor.. Konuşacak çok konu varda işte yaz yaz bitmiyor ki..

taaam hocam celalanme hemen :) almanyada yaşam var ona da bak derim

13 Haziran 2019 17:06

imzamı atıyorum

r66mra92, 5 yıl önce

Yok la ne celallenmesi :)) Bilgi olsun diye paylaşmıştım. Şu an avrupada yaşanabilecek en iyi ülke diyebiliriz.. Yapılan araştırmalar doğrultusunda yaşanacak en iyi şehirde (havası,suyu,güvenlik vs vs ) münih oldu 2018 yılı için . 2019'da nere seçilir bilmem :D

Elbette almanyadan daha iyi ülkelerde vardır tabi araştırmak lazım ama göçmenlik yasasını çıkardıkları için 1 adım önde.. Tamam almanyada ev kiraları pahalı evler küçük onu biliyoruz ama araba fiyatları olsun market fiyatları olsun teknolojik ürünler giyim vs oldukça uygun ve ülkeyi cazibeli hale getiriyor.. Senin 1 yıllık asgari ücretle aldığın arabayı elin almanyada yaşayan Türk'ü 2 aylık kazancıyla alıyor.. Konuşacak çok konu varda işte yaz yaz bitmiyor ki..

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi